Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbeliai būsimoms mamoms

Seną temą uždarė, tai atidarau naują, tikiuosi, atsiras norinčių padiskutuoti 4u.gif

Norėčiau paklaust patarimo, kokie neščiųjų drabužiai patogiausi?
Kelnės tos, kur su guma per visą pilvą, ar tik po pilvu, ar iš viso su gumom tik šonuose?
Ar patogu nešioti specialius sijonus, sarafanus?
Kokio modelio megztukai geriausi, patogiausi: ilgi ir aptempti, platūs, platėjantys nuo krutinės, susiaučiami?
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Net pati negaliu patikėt, bet neturėjau nei vieno nėščiosios drabužio bigsmile.gif . Pilvelis nebuvo labai didelis, taip kad tiko kelnės dydžiu didesnės nei prieš nėštumą. Tuo metu buvo madoj žemu liemeniu kelnės, tai tas pilvukas labai gerai jausdavosi su tokiom smile.gif
O top'ai irgi dydžiu, dviem didesni nei kad nešioju. Bet būtinai, kad medžiaga tampytųsi (pvz. golfukai visokie). Ir kad būtų ilgesni.
Kaip tik tuo metu, kai buvau nėščia, "ant bangos" buvo a la nėščių apdarai (kur platėja nuo krūtinės). Nu tai visai neturėjau bėdos dėl garderobo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2008 02 20, 15:33)
Kokio modelio megztukai geriausi, patogiausi: ilgi ir aptempti, platūs, platėjantys nuo krutinės, susiaučiami?
4u.gif  4u.gif  4u.gif


Kadangi nėščia taip pat norėjau jaustis sexuali lotuliukas.gif , nešiodavau aptemptus (suknytės ypač gerai atrodo thumbup.gif )

O tas požiūris, kad jau nėščiai reik apdribusių drabužių - tikrai ne man beee.gif
Atsakyti
O aš noriu paklausti, kur pirkote drabužėlius?
Gal žinote kur rasti dalykinių kostiumelių, kurie būtų patogūs?...




Atsakyti
sveikos mamytes esu naujoke blush2.gif tad noriu paklausti, kur galeciau nusipirkti stilingu rubu mamytems smile.gif noriu buti stilinga mamyte smile.gif
Atsakyti
sveikos,
na as tai irgi ne kazin ka pirkau budama niescia (dabr jau 9men, betkada galiu sulaukti taip laukiamo mazylio) lotuliukas.gif pirkausi viena kostimeli bazeje.. cia toks kelnes ir plius kaip suknele ant virs po ja galima detis ivairias bliuskutes golfiukus ar marskinius.. labai patenkinta buvau nes visa laik darbe atvaiskciojau ir oficialu ir grazu ir nereikejo sukti per daug galvos.. na poto dar nusipirkau uz 200lt kelnias kur susirisa po pilvu ir per visa pilvuka medziaga eina labai patogios siltos ir likau patenkinta iki siol nesioju jas mirksiukas.gif o daugiau specialiu drabuziu nepirkau nes nemaciau reikalo mest pinigelius thumbup.gif
Atsakyti
Manau viskas priklauso nuo to kokiu metu sezonu pilvukas labiusiai isdides, nes man iki 6nestumo menesio spec rubu nereikejo- tilpau i mergautinius lotuliukas.gif Kai pilvukas padidejo buvo jau vasaros pradzia tad issigijau kelias bliuskutes kurios tokios laisvesnes po krutine ( pirkau normalioj pardej- sia vasara jos buvo lab populiarios ir tarp ne nestukiu tai problemos nebuvo). Dar nusipirkau kelnes ( Kaune, Buk mama parduotuveje) su guma per pilva - man jos buvo patogios, pirkau juodas tai ir kaip iseigines tarnavo. Vasara buvo silta tad prireike ir trumpu kelniu (pirkau bridzius ir su guma), taip pat kelias sukeneles kurios platejancios po krutine ( pirkau normalioj parduotuveje). Be to patogus buvo sarafanas, kuris buvo zaismingu spalvu. TAip kad rubeliu turejau nemazai bet jie visi buvo reikalingi nes iki galo nestumo buvau lab aktyvi, visur vaziuodavau tad graziau apsirengti reikejo smile.gif Bet jei paskutinius menesius leidi namuose, tai tu rubu nereik tiek daug, juk namuose devim tai kas patogiausia ir nebutinai stilinga ax.gif
Atsakyti

Dalykinių drabužėlių esu mačiusi Mamalux parduotuvėje Vilniuje. Neseniai joje lankiausi,tai buvau maloniai nustebinti smile.gif Esu anksčiau joje buvus, tai kainos biškutuką kandžiojosi,o dabar kaip ne keista naujos kolekcijos sumažintos yra.Kainos pasirodė prieinamos ir pasirinkimas ganėtinai didelis. Nusipirkau tokius šaunius siaurus bridžiukus už 135lt. Tokia dabar patenkinta esu smile.gif
Atsakyti
o as nusipirkau labai grazius dzinsiukus zaroj, nes yra speciali mini kolekcija nestukem thumbup.gif tikrai grazus , jaunatviski. nes man tose nesciu parduotuvese tai negrazus rubai.. juk jeigu nescia, tai nereiskia kad atrodyti turi kaip bobele kokia doh.gif
Atsakyti
as tai sakiau prisipirksiu suknuciu, serafaniuku flirt.gif nestuke.gif ...o ypac kai atsils oras manau tai bus patogiausi ir graziausi nestuke.gif drabuzeliai super graziai isryskinantys pilvuka ir darantys mamyte nestuke.gif dar grazesne thumbup.gif nail.gif ...net mano virsininke liepe negailet pinigeliu ir but graziai biggrin.gif , nes nedaznai juk buni nestuke.gif ...o tuo reikia megautis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kariatide @ 2008 02 23, 17:58)
as tai sakiau prisipirksiu suknuciu, serafaniuku flirt.gif  nestuke.gif ...o ypac kai atsils oras manau tai bus patogiausi ir graziausi  nestuke.gif  drabuzeliai super graziai isryskinantys pilvuka ir darantys mamyte  nestuke.gif  dar grazesne thumbup.gif  nail.gif ...net mano virsininke liepe negailet pinigeliu ir but graziai biggrin.gif , nes nedaznai juk buni nestuke.gif ...o tuo reikia megautis  thumbup.gif

Ir aš noriu būtent sarafaniukų ir suknyčių, bet niekur nerandu sau tinkančius bent pagal dydį doh.gif
Papildyta:
QUOTE(gintare555 @ 2008 02 23, 15:36)
o as nusipirkau labai grazius dzinsiukus zaroj, nes yra speciali mini kolekcija nestukem  thumbup.gif  tikrai grazus , jaunatviski. nes man tose nesciu parduotuvese tai  negrazus rubai.. juk jeigu nescia, tai nereiskia kad atrodyti turi kaip bobele kokia  doh.gif

O čia kokiam mieste? Kažin, ar Kauno Zaroj būtų tokia kolekcija? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 24 vasario 2008 - 10:35
Aciu Gabriele uz patarima bigsmile.gif tikrai paklausiu parduotuveje mamalux ir papasakosiu mielosios jums ar ten tikrai yra stilingu prekiu biggrin.gif beja jei kas tikrai domites mada tai zara mados nediktuoja ax.gif mirksiukas.gif as dar sugrisiu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos! Nepatikesit, bet Gariunuose yra viena vietele nestukems, berods 2 eile, bijau suklysti, kur parduodami visai faini rubeliai- ten pirkau kelnias, megztuka, naujametiniui vakarui suknyte. Ir kainos visai narmalios, palyginus... Buvau CUP Mama Lux- labai nepatiko, atrodo, kad rubai pasiuti ne jaunoms busimoms mamytems, bet BOBOMS. Dar nieko parduotuves Buk Mama ir Mamu zona. Sekmes beieskant sirdziai mielu rubeliu ir bukime grazios! nestuke.gif
Atsakyti