Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias dovanėles jums dovanoja vaikai

[I] 4u.gif KAIP SMAGU ŠVESTI GIMTADIENIUS. DAR SMAGIAU GAUTI DOVANAS. MUSU SEIMOJ VAIKAI DARO PATYS. DARZELYJE AUKLETOJA VAIKUS IŠMOKINA VISOKIAUSIŲ GROŽYBIŲ PASIDARYT. TAI IR PRIPIEŠIA, PRILIPDO, IŠKARPO. O MES TAI KRAUNAM VAIKŲ DOVANĖLES IR KAI SUAUGS PARODYSIM. BET KAIP YRA MIELA ŠIRDŽIAI PATIES VAIKO RANKOM PADARYTA DOVANĖLĖ, IR VISAI NESVARBU AR YRA KLAIDA, AR KREIVAI NUPIEŠTA, BET TAI YRA MANO VAIKO DARBELIS. thumbup.gif
Atsakyti
Pakutinę dovanėlę gavau per motinos dieną. Klasėje padarė darbelį. O žodžiai, žodžiai....skaičiau ir žliumbiau cry.gif
Vyrui ir sakau - vien dėl to gyventi verta tongue.gif
Atsakyti
Man pačios mieliausios dovanos tos, kurias padaro patys vaikai. thumbup.gif Per vieną mano gimtadienį, vyras suorganizavo vaikus - grįžau namo, o jie "prigaminę" sausainių su plaktos grietinėlės bokšteliais. thumbup.gif Buvau laiminga. ax.gif
Atsakyti
Maniškis per mamyčių dieną susirgo ir dovanėlė liko darželyje. Auklėtoja ilgai pasakojo kaip jis darė ir su kokia meile. Tai vaikis tą dieną pasakė eilėraštuką, nu su tokia intonacija ir su visais rankyčių mostais, apkabino, pabučiavo, pasakė kad labai labai myli. Man liko tik ašaras šluostyti. O ant rytojaus lekiau sūnaus darbelio atsiimti. thumbup.gif
Atsakyti
Patys gamina , piešia ,lipdo, kuria pasakas, eilėraščius. tai pačios nuostabiausios vaikiukų dovanos. wub.gif
Atsakyti
visada jos dovanoja tik paciu darytas thumbup.gif
Atsakyti
Man dovanoja savo pačių darytas ir drambliukus, nes juos aš renku.
Atsakyti
tik pacios darytas dovaneles gaunu,jos pacios mieliausios wub.gif wub.gif wub.gif
nors paskutiniam savo gimtadieniui gavau pirktini paveiksliuka is gintariuku,nezinau,man smagiau kai pati stengiasi,ideda visa sirdi wub.gif
Atsakyti
Man dovanoja savo darbelius ,bet gaunu ir pirktiniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jurginta* @ 2007 06 03, 13:09)
Man dovanoja savo darbelius ,bet gaunu ir pirktiniu 4u.gif


Oi, kiek pridovanoja savo kuriniu - piesineliu , atviruku ir visokiu darbeliu, jau ir nebezinau kur visus sutalpinti biggrin.gif
Atsakyti
mano sūnus 8 metų ax.gif dovanoja man savo padarytų visokių dovanėlių, wub.gif bet smagiausia būna kaip jis man parašo laišką,bet dažniausiai apsižliumbiu verysad.gif verysad.gif nes jis taip iš širdies būna parašęs smile.gif smile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Maniškiai irgi dažniausiai dovanoja savo darytas dovanėles... Ir eilėraščius deklamuoja, daineles įsijautę dainuoja, nubučiuoja ir net žandus palaižo .. wub.gif Po to kelias dienas jaučiuosi kaip su sparnais, atrodo kalnus nuverstum... pasaulis kaip pro rožinius akinius...
Merginos jau kurį laiką gauna savaitpinigius, tai kartais taupo taupo po litą, po to ilgai renka, ieško .. dovanoja kokį minkštą žaisliuką bigsmile.gif
Dažnai saviškiams kartoju, kad ne kaina svarbu, o kiek širdies įdėta, meilės..
Atsakyti