Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikas keliasi naktimis gerti?

[FONT=Arial][SIZE=1]
Sveikos, mamytės 4u.gif
Man neduoda ramybės viena problema, mano sūnui 1ir 10 mėn ir jis naktimis keliasi gerti. Kartais būna , kad ir visą naktį ramiai išmiega, bet tai būna retai. Norėjau paklausti jūsų nuomonės, ar jūsų vaikučiai keliasi naktimis gerti?


url=http://www.supermama.lt/liniuote/vaikas/]user posted image[/url]

url=http://www.supermama.lt]user posted image[/url]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapkrite: 22 vasario 2008 - 16:14
Maniskei 1,6 m bet taip pat keliasi atsigerti (pienuko arba sulciu),ir ji nuo pat gimimo...bet as nepergyvenu,juk ir paciai kartais nakti norisi atsigerti biggrin.gif
Kai mazesne budavo tai tekdavo keltis ir paduoti gerti,o db buteliuka idedu,pati susiranda ir atsigeria ax.gif
Atsakyti
mano tai nei didzioji nei mazasis nesikelia nakti gerti schmoll.gif
Atsakyti
maniskis tai keliasi po pora kartu,viena karteli vandenuko atsigeria,kita kart jau butinai pieno,nes isalksta blink.gif nors ir stengiames vakariene gan socia pavalgyt blink.gif schmoll.gif buna kartais kad pats susiranda buteliuka ir atsigeria,leidzia saunuolis "per sventes"pailset thumbup.gif
Atsakyti
Mano dukryte buna,kad keliasi nakti gerti,bet ne kiekviena nakti. Ji taip nusiramina, nes pradeda miegodama niurzgeti ir praso gerti. Atsigeria ir miega ramiai toliau smile.gif
Atsakyti
Mano maziui jau tuoj trys metai, bet iki siol keliasi atsigert manau tai normalu juk skysciu reikia daug. Ipac kaip liga uzpuola skysciu reikia kuo daugiau.
Atsakyti
labas,o ka duodat nakti atsigert,vandens ar arbatos?mano mazylei jau 2 metukai,bet ji iki siol naktimis keliasi atsigert arbatos verysad.gif ,bet pastebejau ,kad ant priekiniu dantuku atsirado tamsiu demeliu ir itariu kad cia nuo naktiniu arbatos gerimu g.gif .vis bandau vietoj arbatos vandenuko duot,bet ji negeria ir taip pradeda rekt ,kad siaubas.neisivaizduoju kaip atpratint,gal kuri esat su tuom susidurus?
Atsakyti
As tai visko dodu ir arbatos ir kisieliaus ir vandens. Man vienas odontologas pasake, kad apnasos ant dantu gali buti nuo pieno, jei vaikas ji geria pries miega. pas mano maza ta pati problema verysad.gif
Atsakyti
Mes vasario 28 eisim pas vaiku odontologa konsultuotis,ziuresim ka pasakys ax.gif
Atsakyti
Maniškiui jau 6,5 ir tai kartais keliasi atsigerti........
Iki 2 metų tai arbatytę ruošiau [o, manau, reikėjo vandenuką],o dabar - visada prieš naktį prieškambaryje pastatau puodelį su vandeniu [mineraliniu negazuotu ar virintu] ir duodu, kai prašo.......
Atsakyti
Iki metuku tai duodavau kartais, jei pabustavo ir verktdavo, bet po to daktare pasake gaeriau nepratint nes bus pastoviai taip ax.gif tai dabar labai dziaugiuos, kad ramu smile.gif
Atsakyti
Mano dukrytei 1.6m tai irgi keliasi du kart per naktį smile.gif ... nežinau ko , bet duodu gert (sulčių skiestų su vandenuku) ir miega toliau smile.gif
Atsakyti