Įkraunama...
Įkraunama...

žindanti mamytė ir SOLIARIUMAS?

As irgi einu ir vargo nematau... Tik sako, kad reikia mastito saugotis - ta prasme, pakaitus kad nepersalt. Nebegt tiesiai i lauka palta atsilapojus...
Atsakyti
Jetau mamytes prisiskaiciau kad nekenkia tai ir as uzsimaniau g.gif gal ir man save pamaloninti? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE (Smilte @ 2004 02 06, 20:04)
Jetau mamytes prisiskaiciau kad nekenkia tai ir as uzsimaniau g.gif gal ir man save pamaloninti? g.gif g.gif

O kodel gi ne? Tik aisku nereikia "padaugint" biggrin.gif (Kaip ir visko siam gyvenime rolleyes.gif )
Atsakyti
Paskaičiau ir aš nusprendžiau - eisiu thumbup.gif , o galvojau kad jokiais būdais negalima g.gif
Atsakyti
Nu va, pagaliau ir as issiaiskinau, o tai jau senu seniausiai temoje apie grozi, klausiau apie ta pati, tik nelabi kas reagavo. Ot tai ir as begsiu!!! thumbup.gif clap.gif Jau diena nakti sapnuoju, kaip noriu biggrin.gif
Atsakyti
clap.gif bUVAU BUVAU....5 minutem thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Liuks ir pienas nebego tongue.gif , neapslakste kabinos grindu biggrin.gif
Atsakyti
ka cia pavydesi... as irgi vitamina D maziui soliariume gaminu wink.gif
Atsakyti
As irgi vis ruosiuosi i soliariuma, bet va perskaiciau siandien zurnale,kad nescia, kaip ir maitinanti negali buti tikra, kad igaus lygu idegima. Nes organizme pakites hormonu kiekis lemia, kad kuno dazas - melaninas pasiskirsto netolygiai.

Bet is jusu komentaru suprantu, kad ne vienai taip neatsitiko, tai gal bandyti?
Atsakyti
Ar gali maitinanti mama vaikscioti i soliariuma? Ar nepakenks kaip nors pieneliui? Labai noretusi pries vasara.
Atsakyti

Eikit.Tik naudokite specialų soliariumo kremą ir kaitindamasi neperlenkit lazdos.
Atsakyti
Sveikos naktinukes smile.gif)))))

iskilo toks klausimas-neuzilgo bus draugu vestuves, o as busiu tik tik po gimdymo. Kadangi nestuke nepiktnaudziavau saule, tai butu gerai paskrusti...Tai man ir kyla toks klausimas-ar galima lamkytis soliariume jei maitinsiu kudiki???

Lauksiu jusu info smile.gif))))))))))
Atsakyti
g.gif kazkaip nepastebejau temos

o kodel negalima? Aisku kad galima, koks skirtumas, juk pienui nieko neatsitiks smile.gif
Atsakyti