Įkraunama...
Įkraunama...

žindanti mamytė ir SOLIARIUMAS?

niu jau buvo apie tai kalbėta....
galima, aš ir pati maitinu, ir į soliariumą vaikštau...
pora patarimų - netepti kremuku spenelių (juk maitini)
o antras - eik ir nebijok tai puikus atsipalaidavimo būdas laugh.gif
Atsakyti
Iki nestumo as apie metus laiko vaiksciojau i soliariuma ir graziai, lygiai idegdavau. O dabar mano leliui 3 men. ir as maitinu. Pries pora dienu nuejau i soliariuma ir poto pora dienu buvo baisu kaip atrodziau. Tarp krutu buvo raudonas plemas, ant pilvo taip pat, veidas irgi plemuotas. Manyciau, kad vizgi maitinant yra sutrikusi pigmentacija ir kol maitinsiu daugiau neisiu cool.gif
Atsakyti
Na pagaliau sulaukiau atsakym clap.gif clap.gif clap.gif
aciu mamytes labai biggrin.gif
Monet, as sakau gal cia tokie atvejai individualus?? Aisku, bet kam gali pasitaikyti... Dar karta - labai aciu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
As nepatarciau eit i soliariuma. raudoni plemai-tikrai ne individualus atvejai. Aisku tau gali pasisekti ir iseisi sausa is vandens. Bet yra vienas bet, bunant nesciai ar maitinant organizme melaninas pasiskirsto netolygiai. Todel yra rizika atsirasti pigmentinems demems. Bukit atsargios mamytes.
Aisku kudikiui jokios itakos tai neturi. Pasirinkit geriau savaimio idegio krema.
Atsakyti
Sveikos, mamytes:)Reikalingas patarimas!
Ar maitinant krutimi galima lankytis soliariume?Ar tai nedaro zalingo poveikio pienui?
Aciu g.gif
Atsakyti
as lankiausi, blogo poveikio nepastebejau.
rolleyes.gif
Atsakyti
bet kokiu atveju spenelius butina apsaugoti nuo spinduliu, net jjei ir maitini ar nemaitini ar esi nescia ar ne
Atsakyti
kada po gimdymo galima pradėti vaikščioti į soliariumą?
Atsakyti
Į soliariumą iš vis geriau neiti. Nebent su super apsauga ir retai. Ir iš kur tox populiarumas tų soliarumų?
Atsakyti
QUOTE (Kopa @ 2004 10 25, 17:01)
Į soliariumą iš vis geriau neiti. Nebent su super apsauga ir retai. Ir iš kur tox populiarumas tų soliarumų?

na as ne reklamos auka,bet i soliariuma einu nuo gimdymo praejus 3 menesiams,ir ne degintis, o apsigydyti zvyneline wink.gif yra spec.kremukai del apsaugos,be ju tikrai nepatartina lysti i soliariuma..
Atsakyti
as dar maitinu, o i soliariuma vaikstau ir vargo nematau. Drauge sako, negalima, atseit hormonai pakite. Bet mano oda slyksciai rausva, tokia sau baisi atrodau, kad negaliu be krempudros islisti laukan. Jokiu pokyciu po soliariumo, o oda mano jautroka, gal nuo lempu priklauso. Beto reikia atsargiai, pamazu
Atsakyti
O kas kiek dienu mamytes einat i soliariuma?
Ir apie kokius ten kremukus pradzioje temos kalbejote? As nezinau, kuo ten reikia ka tepti:(
Atsakyti