Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 5

SENA TEMA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romeo: 26 vasario 2008 - 09:21
QUOTE(Mirksniukas @ 2008 02 26, 02:23)
artimiausia IKEA Varšuvoj (kainas galima pažiūrėti www.ikea.pl )smile.gif 
LT kol kas nėra ir greitu laiku, deja, tikriausiai nebus rolleyes.gif kiek žinau, yra kas teikia tokias paslaugas - veža baldus ir pan. iš IKEA.


Gal galima sužinoti kontaktus kažkokius šių žmonių, kurie veža iš IKEA baldus? Kiek jie procentų ima? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Neffertite_ @ 2008 02 26, 10:26)
Gal galima sužinoti kontaktus kažkokius šių žmonių, kurie veža iš IKEA baldus? Kiek jie procentų ima? blush2.gif


senoj temoj lyg kažkas buvo minėjęs g.gif o šiaip pagooglink, aš va radau tokį skelbimą:

http://www.skelbikas...elbimas/490853/
Data, laikas: 2008-02-25 23:00:01
Veiksmas: Siūlo
Antraštė: Vezu baldus is IKEA bei kitu Lenkijos gamintoju. ikea baldai
Skelbimas: Vezu baldus is IKEA bei kitu Lenkijos gamintoju. Taip pat galiu parvezti vaikisku drabuzeliu, avalynes, vezimuku, baldu, sauskelniu, ir pan. Kaunas. ikea baldai, telefonas: 8 620 75839.


Kontaktinė informacija: Miestas: Kaunas
Vardas: IKEA baldai
Telefono numeris: 862075839


gal pravers wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirksniukas: 26 vasario 2008 - 10:33
QUOTE(Mirksniukas @ 2008 02 26, 11:33)
senoj temoj lyg kažkas buvo minėjęs g.gif  o šiaip pagooglink, aš va radau tokį skelbimą:

http://www.skelbikas...elbimas/490853/
Data, laikas: 2008-02-25 23:00:01
Veiksmas: Siūlo
Antraštė: Vezu baldus is IKEA bei kitu Lenkijos gamintoju. ikea baldai
Skelbimas: Vezu baldus is IKEA bei kitu Lenkijos gamintoju. Taip pat galiu parvezti vaikisku drabuzeliu, avalynes, vezimuku, baldu, sauskelniu, ir pan. Kaunas. ikea baldai, telefonas: 8 620 75839.


Kontaktinė informacija: Miestas: Kaunas
Vardas: IKEA baldai
Telefono numeris: 862075839


gal pravers wink.gif


Dėkui tau labai. aciuks.gif
Atsakyti
Vaikščiojau penktadienį po IKEA, tai jau tikrai, kad kokybė tai šiaip sau. Nors kainos tai geros biggrin.gif Buvau užsikepusi tą Trafast sistemą pirkti, ale kai pamačiau, tai po ilgų svarstymų vis dėlto nepirkau doh.gif Prigriebiau šiaip kelias dėžes su ratukais žaislams po 15 zlotų. Labai neblogos ir kaina super ax.gif
Atsakyti
Na, vaikų kambario temai - ką tik sumontuota lova:
user posted image
Liuks lovytė, mažiui labai patiko biggrin.gif Čia ta pati, kurios vieną dalį siūlo ROMEO. Aš gundžiausi ir tiek persigundžiau, kad nusipirkau visą dviaukštę - ir sūneliui ir dukrytei friends.gif tik kiekvienas savo kambary turės, vieną ant kitos kelsim, jei šeimyna tiek padidės, kad į atskirus kambarius nebetilps lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 26 vasario 2008 - 19:03
jau radau shitos lovos skiriasi tik dvi detales: ilipimas ir apatineje lovyteje ne apvalus krashtai lovytes, nes uzsideda kita smile.gif jauciu jeigu nerasim idomesniu imsim irgi tokia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glinglingas: 26 vasario 2008 - 22:36
QUOTE(raganele @ 2008 02 26, 20:53)
Na, vaikų kambario temai - ką tik sumontuota lova:
user posted image
Liuks lovytė, mažiui labai patiko biggrin.gif Čia ta pati, kurios vieną dalį siūlo ROMEO. Aš gundžiausi ir tiek persigundžiau, kad nusipirkau visą dviaukštę - ir sūneliui ir dukrytei friends.gif tik kiekvienas savo kambary turės, vieną ant kitos kelsim, jei šeimyna tiek padidės, kad į atskirus kambarius nebetilps lotuliukas.gif


wub.gif super lovytė drinks_cheers.gif

Mes parduodam savąją 4u.gif Šiandien savo panos lentynas sutvarkau ax.gif ir įdedu foto, o.k. mirksiukas.gif

Tai rašomasis stalas, spinta ir virš jų lova smile.gif Dar lentynėlės knygutėms yra ir kėdė su ratukais dovanų 4u.gif

Kažkas panašaus į šitą, tik be mėlynos sp.:

[IMG]
http://www.audejobal...-baldai/kasper/[/IMG]

Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2008 02 26, 18:53)
Na, vaikų kambario temai - ką tik sumontuota lova:
user posted image
Liuks lovytė, mažiui labai patiko biggrin.gif Čia ta pati, kurios vieną dalį siūlo ROMEO. Aš gundžiausi ir tiek persigundžiau, kad nusipirkau visą dviaukštę - ir sūneliui ir dukrytei friends.gif tik kiekvienas savo kambary turės, vieną ant kitos kelsim, jei šeimyna tiek padidės, kad į atskirus kambarius nebetilps lotuliukas.gif


va mes irgi dviaukstes lovos iesko, tai kazkaip va ziuriu gal reikia vaziuot i Jysk ir paziuret ta lova. Tik man aisku stalciu po ja truksta, bet juos gali dasidaryt. nes apskritai mazai lovu, kad butu du stalciai po lova. jei stalcius, tai dazniausiai viena,s o as noriu dvieju smile.gif
Atsakyti
Raganele, labai grazi lovyte thumbup.gif As irgi irengineju toliau Gabrieles kambari, pagrindinius baldelius jau supirkom, vat liko lempute sienine...bet cia visai pasirinkimo nera, na niekur nerandam vaikiskos su laideliu, yra aisku tindi rindi parduotuveje, ale kainos... doh.gif Plius ieskau uztiesalo ant lovos 140/200...cia irgi problema...norisi kazko vaiskisko, ale vaikisku nera tokiu ismieriu.... doh.gif Tai vat ir landzioju po interneta, ieskau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingridele: 27 vasario 2008 - 11:14
Na, atrode mes su Romeo padarysim JYSK'ui pelno lotuliukas.gif
Ingridėle, jei kur aptiksi vaikiškų gražių pledų - ir mane informuok,a? blush2.gif Mat antroji lovytė dabar stovi Majos kambaryje, nuėmėm vieną šoną ir ji ten bus nemiegojimui kol kas - lauks kol mažė paaugs. Norisi užkloti kuo nors, kažkodėl man močiutiški nėriniai kažkodėl rūpi - nusverti per lovytės kraštą g.gif jei nerasiu parduotuvėse - eisiu ieškoti, kur vąšeliai po kraustynių išsislapstė tongue.gif
Ale nebedaug tau trūksta jei tik lempukės ir pledo, pas maniškius tai trūksta visko - nuo plintusų iki lempų doh.gif O su laidu tai kažko tokio ieškai?
user posted image
aš tokias visokių formų ir spalvų nusižiūrėjau iš IKEA, kai baiginėsiu su vaikų kambarių apstatymu - iš ten užsisakinėsiu kaina tokių ~25 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 27 vasario 2008 - 11:31
QUOTE(raganele @ 2008 02 27, 11:26)
Na, atrode mes su romeo padarysim JYSK'ui pelno lotuliukas.gif
Ingridėle, jei kur aptiksi vaikiškų gražių pledų - ir mane informuok,a? blush2.gif Mat antroji lovytė dabar stovi Majos kambaryje, nuėmėm vieną šoną ir ji ten bus nemiegojimui kol kas - lauks kol mažė paaugs. Norisi užkloti kuo nors, kažkodėl man močiutiški nėriniai rūpi - nusverti per lovytės kraštą g.gif jei nerasiu parduotuvėse - eisiu ieškoti, kur vąšeliai po kraustynių išsislapstė tongue.gif
Ale nebedaug tau trūksta, pas maniškius tai trūksta visko - nuo plintusų iki lempų doh.gif
O su laidu tai kažko tokio ieškai?
user posted image


ok butinai informuosiu ir tu mane biggrin.gif Man tai nerealiai patiko jusu lovyte, idomu kodel as ju nemaciau, gal pries metus nebuvo g.gif Tai darem pagal uzsakyma, siaip patenkinti esam labai, bet ...nera soniuko paaukstinto ant lovytes, kad vaikas nenukristu...tai dabar vaikiska staliuka pristumiau...reikia kazka sumastyt doh.gif Taip taip butent tokiu lempuciu ieskau, gal matei kur? g.gif
Papildyta:
QUOTE(raganele @ 2008 02 27, 11:26)
aš tokias visokių formų ir spalvų nusižiūrėjau iš IKEA, kai baiginėsiu su vaikų kambarių apstatymu - iš ten užsisakinėsiu kaina tokių ~25 Lt.


o geras reikia pasizvalgyti, dekui 4u.gif o kokiu adresliu ziuret is ikea`os? www.ikea.com? O kaip visas uzsakymas vyksta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingridele: 27 vasario 2008 - 11:37