Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

Sveikos merginos 4u.gif 4u.gif
Prieš rytojaus egzaminą užplūdo ryžto banga biggrin.gif
Gal todėl, kad šiandien instruktorius labai palaikė ir drąsino.
Todėl ir aš drąsinu ir raginu visas ryžtingai tęsti Regitros šturmą 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Atsakyti
yra ryžto - bus ir rezultatas mirksiukas.gif thumbup.gif
lauksim tokių smailikų - bigsmile.gif thumbup.gif assa.gif ir didis.gif
Atsakyti
Na reikės šiandien jau i Regitrą skambinti, bandyti registruotis jau, nes girdėjau, kad eilės atseit jau... Neramu ko tai dūšioj... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo torrivi: 26 vasario 2008 - 12:31
su tuoj skambinimu atsargiai - geriau jau internetu. kai aš 3 kart laikiau, girdėjau kaip viena mergina registratorei tvirtino, kad ą užregistravo telefonu, o iš tiesų ji užregistruota nebuvo doh.gif o vilniuj dabar vietų yra arčiausiai kovo 6. tvarkaraštis čia, o registracija čia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigiausia @ 2008 02 26, 12:18)
Sveikos merginos  4u.gif  4u.gif
Prieš rytojaus egzaminą užplūdo ryžto banga  biggrin.gif
Gal todėl, kad šiandien instruktorius labai palaikė ir drąsino.
Todėl ir aš drąsinu ir raginu visas ryžtingai tęsti Regitros šturmą  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Saunu, kad atsirado ryztas! thumbup.gif O as tai dar tik laukiu vairavimo pamokos, ziuresiu ka instruktorius pasakys smile.gif
Atsakyti
as tai visalaik pasiskambinu,nes man regitros puslapio neatidaro g.gif Tikiuosi ir as si sestadieni iveiksiu tuos regitrininkus thumbup.gif
Sraigiausia,privalai jiems rytoj parodyt,kad esi sauniausia thumbup.gif clap.gif clap_1.gif
Atsakyti
Sraigiausia sėkmės didžiausios rytoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Sraigiausia, kelinta val. rytoj laikysi egza?
Atsakyti
Palūžęs Regitros registracijos psl... Parašyta, kad mėgint nuo 22val...
Atsakyti
QUOTE(Kitty23 @ 2008 02 26, 16:30)
Sraigiausia, kelinta val. rytoj laikysi egza?


9.00
Kaip noreciau, kad viskas baigtusi sekmingai g.gif
Mokydamasi vairuoti perejau per visa emociju skale nuo euforijos iki nevilties - o dabar, atrodo, pavargau net bijoti. Tai ir nebebijau biggrin.gif
kaip bus- taip.
Visoms labai aciu uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sraigiausia: 26 vasario 2008 - 17:06
QUOTE(sraigiausia @ 2008 02 26, 17:05)
9.00 
Kaip noreciau, kad viskas baigtusi sekmingai  g.gif
Mokydamasi  vairuoti  perejau per visa emociju skale nuo euforijos iki nevilties - o dabar, atrodo, pavargau net bijoti. Tai ir  nebebijau  biggrin.gif 
kaip bus- taip.
Visoms labai aciu uz palaikyma  4u.gif

sekmes tau rytoj 4u.gif viena drauge kalbejo su savo vyru, buvusiu instruktoriumi. tai jis sako kad tos, kurios laiko 5-6 karta tikrai gerai vairuoja, tik psichologiskai nesusitvarko, nes jaucia per dideli stresa kai salia sedi svetimas zmogus, tenka vaziuoti su kita masina g.gif gal teisybes ir yra. tai as galvoju, jei vel neislaikysiu , imsiu tris naujus instruktorius su trim skirtingom masinom, kad kaip Regitroj butu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigiausia @ 2008 02 26, 18:05)
9.00 
Kaip noreciau, kad viskas baigtusi sekmingai  g.gif
Mokydamasi  vairuoti  perejau per visa emociju skale nuo euforijos iki nevilties - o dabar, atrodo, pavargau net bijoti. Tai ir  nebebijau  biggrin.gif 
kaip bus- taip.
Visoms labai aciu uz palaikyma  4u.gif

niu ir saunuole! wink.gif Sekmes tau kuo didziausios rytoj 4u.gif Man irgi visokiausiu emociju buna - viena diena viskas gerai, kita diena rankos svyra unsure.gif Man siandien neblogai sekesi vairuoti, tai vel jauciuosi gerai:D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitty23: 26 vasario 2008 - 20:42