Įkraunama...
Įkraunama...

Užspaustos kaklo kraujagyslės

Sveikutės, 4u.gif
Peržiūrėjau lyg tokios temos nėra...Taigi, ar esate su tuom susidūrusios?...Labai įdomu būtų išgirsti pasisakymus tų, kurios jau yra operuotos...Man nusimato operacija balandžio vidurį...Labai bijau, nors gydytojas nuramino, kad tai nėra baisi operacija...Bet man vistiek... unsure.gif Operuotis važiuosiu į Panevėžį...Gal kas dar gali pasakyti, kiek tokios operacijos kainuoja, kažkaip nepaklausiau pas gydytoją (operuos gyd. J.Pauliukas), visai išgaravo iš galvos nuo baimės, o ir atmintis pavedė eilinį kartą... doh.gif Taigi labai lauksiu žinių, atsiliepimų... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2008 02 26, 15:16)
Sveikutės,  4u.gif
Peržiūrėjau lyg tokios temos nėra...Taigi, ar esate su tuom susidūrusios?...Labai įdomu būtų išgirsti pasisakymus tų, kurios jau yra operuotos...Man nusimato operacija balandžio vidurį...Labai bijau, nors gydytojas nuramino, kad tai nėra baisi operacija...Bet man vistiek... unsure.gif Operuotis važiuosiu į Panevėžį...Gal kas dar gali pasakyti, kiek tokios operacijos kainuoja, kažkaip nepaklausiau pas gydytoją (operuos gyd. J.Pauliukas), visai išgaravo iš galvos nuo baimės, o ir atmintis pavedė eilinį kartą... doh.gif Taigi labai lauksiu žinių, atsiliepimų... 4u.gif


As susiduriau,bet cia nekomentuosiu visko..bet as nesioperavau..tik tiek,kad daug gydytoju aiskina,kad tokia operacija situacijos nepataiso( tau irgisvaigsta galva ) o operacija yra operacija..pasitark dar su keliais gydytojais. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2008 02 26, 15:25)
As susiduriau,bet cia nekomentuosiu visko..bet as nesioperavau..tik tiek,kad daug gydytoju aiskina,kad tokia operacija situacijos nepataiso( tau irgisvaigsta galva ) o operacija yra operacija..pasitark dar su keliais gydytojais.  4u.gif



Kad galva svaigsta, tai dar galai jo nematė, tai nelabai trukdė, (tai vyksta jau nuo paauglystės, jei ne ankščiau), dabar pradėjo baisiai tirpti kojos, dešinė ranka (kartais sunku dirbti), atminties galima sakyti visai neturiu, neturiu jėgų, labai silpna, būna pradeda suktis viskas, o pati svyruoju...Pažiūrėjo, kairėj pusėj suspausta šiek tiek, o dešinėj pusėj priplota kraujagyslė ir susipainiojusi net... verysad.gif dar bandysiu į santariškes užsirašyti pasižiūrėti, jei spėsiu iki operacijos datos..
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2008 02 26, 15:41)
Kad galva svaigsta, tai dar galai jo nematė, tai nelabai trukdė, (tai vyksta jau nuo paauglystės, jei ne ankščiau), dabar pradėjo baisiai tirpti kojos, dešinė ranka (kartais sunku dirbti), atminties galima sakyti visai neturiu, neturiu jėgų, labai silpna, būna pradeda suktis viskas, o pati svyruoju...Pažiūrėjo, kairėj pusėj suspausta šiek tiek, o dešinėj pusėj priplota kraujagyslė ir susipainiojusi net... verysad.gif dar bandysiu į santariškes užsirašyti pasižiūrėti, jei spėsiu iki operacijos datos..


Jis ka operuot ruosiasi > pacia kraujagysle ar raumeny ?
sitie simptomai,tavo isvardinti..gali but prie visai kitu bedu..reik darytis tyrimus .
ka ruosias operuot ?
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2008 02 26, 15:44)
Jis ka operuot ruosiasi > pacia kraujagysle ar raumeny ?
sitie simptomai,tavo isvardinti..gali but prie visai kitu bedu..reik darytis tyrimus .
ka ruosias operuot ?



Aš jau turbūt visus įmanomus tyrimus padariusi... doh.gif gydytojams jau atsibodusi... biggrin.gif Jis patrauks raumeny ir nervą, kad nespaustų kraujagyslės...Man labai įdomu, iš kur tu gydytojų tiek daug?....Nes aš žinau gal tik tris gydytojus kurie būtent kaklo kraujagyslėmis užsiima (konsultuoja ir pan.) Vilniuje (gal kituose miestuose jų pilna g.gif )...O gal galite man parašyti į až kaip Jūs buvot su tuo susidūrę, husmor?... 4u.gif Bet jei nenorite, tai tiek to... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2008 02 26, 15:59)
Aš jau turbūt visus įmanomus tyrimus padariusi... doh.gif  gydytojams jau atsibodusi... biggrin.gif  Jis patrauks raumeny ir nervą, kad nespaustų kraujagyslės...Man labai įdomu, iš kur tu gydytojų tiek daug?....Nes aš žinau gal tik tris gydytojus kurie būtent kaklo kraujagyslėmis užsiima (konsultuoja ir pan.) Vilniuje (gal kituose miestuose jų pilna  g.gif )...O gal galite man parašyti į až kaip Jūs buvot su tuo susidūrę, husmor?... 4u.gif Bet jei nenorite, tai tiek to... ax.gif

paliksiu telefa az,pasuk ,pasikalbetume
Atsakyti
Na Panevezy, ko gero, Pauliuku labiausiai galima pasitiket. Nors su juo susidurt neteko, bet taip girdejau. Ir jei dar kada nors reikes, kreipsiuosi i ji.
Atsakyti
Labas,man atliktos tos operacijos, simptomai buvo lygiai tokie kaip tavieji, operavo Povilas Pauliukas,operuotos abi pusės prieš 4 metus.SDabar jaučiuosi gerai, išnyko visi tie bjaurūs simptomai, esu labai dėkinga operavusiam gydytojui kad vėl galiu gyventi pilnavertį gyvenimą.Siūlau nestresuoti, viskas bus gerai, Pauliukas labai šaunus gydytojas smile.gif
Atsakyti
O aš išsikapsčiau be operacijų 4u.gif Būdavo ir baisūs priepuoliai - galvos svaigimai, beprotiškas skausmas lydimas vėmimų ir t.t.
Mane 'atstatė' manualistas. Grynas savo rankomis aplaužė taip, kad niekas to kaklo kraujagyslyčių net nebedryso užspausti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagdoncikas @ 2008 02 28, 12:24)
O aš išsikapsčiau be operacijų 4u.gif Būdavo ir baisūs priepuoliai - galvos svaigimai, beprotiškas skausmas lydimas vėmimų ir t.t.
Mane 'atstatė' manualistas. Grynas savo rankomis aplaužė taip, kad niekas to kaklo kraujagyslyčių net nebedryso užspausti lotuliukas.gif


labas
kadangi turiu tokiu bedu pati,tik operacijos gyd dar neprognozuoja (nors tai ranka tirpsta,tai pvz apatine lupa ir pan) ji man rekomenduoja manualine terapija...
is kokio mieso esi?idomu kur lankeisi... 4u.gif
Atsakyti
as tai abejoju,kad ten raumenys kalti buvo,kurie spaude kraujagysle..nu kaip galima atmasazuot spranda,kad kakle raumuo atsileistu.. smile.gif bedos ,matyt ,buvo ne tame..greiciau jau ataugos spaude kraujagysles,tada ir padejo masazas
Atsakyti
o as kazkodel neabejoju kad padeda masazas...
nebandziau as bet elementariai su tokiom procedurom,kineziterapija dar ne tiek yra padaroma,nesigriebiant drastisku operaciju....
tokios proceduros zmones ant koju pastato...
ai bet cia mano pasvarstymai ir pradzioje tikrai bandysiu terapija
Atsakyti