Įkraunama...
Įkraunama...

Mokykimės anglų kalbos savarankiškai - 4

Na ka jau nauja temele:)
Atsakyti
Ieškau Cambridge - English Vocabulary In Use Intermediate-Upper Intermediate
Ačiū, jei kas pagelbėsit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TaGre: 26 vasario 2008 - 19:39
Sveikutės smile.gif

Gal galima būtų ir man slaptažodį...? 4u.gif labai reikėtų keletos knygučių...

Nuoširdžiausiai dėkoju fainulkai ir kitoms mergaitėms už šią temą!

Ačiū! smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
kažkada buvau pas jus įtrpusi kelis savo žodelius, o daugiau taip ir nesugebėjau parašyti.

Aš taip pat mokausi anglų kalbą savrankiškai, turiu kelis diskus ir pasirenku iš jūsų knygučių.

Didžiausia mano problema, jog nemoku kalbėti ir turiu baimės jausmą versti iš Lietuvių į anglų kalbą. Bijau pridaryti daug klaidų.
Atrodo pratimus darau normaliai, bet kai vertimą reikia padaryti pačiai gaunasi baisiai.

Gal kas turit kokią norodėlę kur butų galima patikrinti savo žinias. Pavyzdžiui, parašytas sakinys lietuviškai jį išverčiu ir butų galima patikrinti ar gerai tai padariau. Perverčiau jūsų temeles tačiau tokių knygučių nepastebėjau.

Atsakyti
shiubidiuby dėkui kad pasirūpinai nauja temele thumbup.gif

Primenu - kad tęsiame temą, kur dalinamės visa įmanoma medžiaga, naudinga anglų kalbos savarankiškam mokymuisi, tobulinimui.
Ypatingai pirmojoje temoje rasite begalę vadovėlių, nuorodų.
Daliai medžiagos reikalingas slaptažodis - jį gausite, jei turite > nei 10 žinučių, taip norime paskatinti įsijungti į forumo gyvenimą rolleyes.gif

1 tema
2 tema
3 tema

Ir temelė Pasiplepejimams anglų kalba su Pasaulės pagalba...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FAINulka@: 28 vasario 2008 - 23:08
QUOTE(FAINulka@ @ 2008 02 29, 00:04)
shiubidiuby dėkui kad pasirūpinai nauja temele  thumbup.gif

Primenu - kad tęsiame temą, kur dalinamės visa įmanoma medžiaga, naudinga anglų kalbos savarankiškam mokymuisi, tobulinimui.
Ypatingai pirmojoje temoje rasite begalę vadovėlių, nuorodų.
Daliai medžiagos reikalingas slaptažodis - jį gausite, jei turite > nei 10 žinučių, taip norime paskatinti įsijungti į forumo gyvenimą  rolleyes.gif

1 tema
2 tema
3 tema

Ir temelė Pasiplepejimams anglų kalba su Pasaulės pagalba...

ner uz ka biggrin.gif
Atsakyti
Beje kada idesi man FCE knyguciu? Labai reiktu naujausios Goldu tb. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(shiubidiuby @ 2008 02 29, 18:54)
Beje kada idesi man FCE knyguciu? Labai reiktu naujausios Goldu tb. blink.gif

pastebejau kad ismokau zadeti taip kaip man blush2.gif jau ketvirta menesi darbuojuos uz du ir vis girdziu na jau kita savaite viskas issispres... ir taip... sia savaite save kad issipres kita smile.gif
tad lukterkim kai tikrai turesiu daugiau laisvo laiko paieskoms okiz mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(FAINulka@ @ 2008 02 29, 21:18)
pastebejau kad ismokau zadeti taip kaip man  blush2.gif  jau ketvirta menesi darbuojuos uz du ir vis girdziu na jau kita savaite viskas issispres... ir taip... sia savaite save kad issipres kita smile.gif
tad lukterkim kai tikrai turesiu daugiau laisvo laiko paieskoms okiz  mirksiukas.gif

na, jei tokia padetis, tai palauksiu, bet birzelio men turbut rysiuos laikyt egza, tai iki tol gal idesi? mirksiukas.gif O GAL TU LAIKIUS? Arba zinai kas laike, kokie atsiliepimai ir siaip patarimai?
Atsakyti
Padekite prasom, gauti siu failu-archyvu paswordus (slaptazodzius): :
New Headway Elementary
New Headway Elementary - workbook
New Headway Elementary Teacher's Book
Aciu
Atsakyti
surink 10 zinuciu forume ax.gif
Atsakyti
Šis interaktyvus kalbų mokymosi CD-ROM turi:

* Balso įrašymą – kad galėtumėte palyginti savo tarimą su vietinių gyventojų tarimu;
* Keturis patikrinimo lygius – patikrinkite, ką jūs esate išmokę, renkate taškus ir sekate savo žinių progresą;
* „Protingą” programą, kuri prisimina žodžius, kuriuose klysdavote ir koncentruojasi į jūsų silpnas vietas;
* Automatinę lokalizaciją – leidžia Jums pasirinkti kalbą, kuria vyksta mokymas iš daugiau nei mega_shok.gif siūlomų kalbų;
* Platų žodžių rinkinį – pradedant nuo pasveikinimo frazių iki kūno dalių, skaičių ir parduotuvių;
* Spausdinamą žodyną su spalvotais paveikslėliais.

Mokymo lygis: Pradedantiesiems (Beginners). Prieinamos kalbos: daugiau nei 100 kalbų visame pasaulyje!
GAL KA DOMINA? waliunas@gmail.com
Atsakyti