Įkraunama...
Įkraunama...

Draugas/vyras iš interneto

Sveikos,
norejau paklausti, o gal tiesiog pasidometi, ar tikite kazkokiais rimtais santykiais, kai susipazisti internetu? na atrodo bendrauji, skambiniesi, sms'ini, atrodo viskas super duper...bet va arteja ta susitikimo diena, ir apemusi baime, ar kai susitiksim viskas bus taip paciai ciki piki??? gal cia yra moteru/merginu kurios susirado internautinius vyrus??? bigsmile.gif
Atsakyti
dar nesusiradau biggrin.gif bet einu daznai susitikt per interneta. bet nerimti kazkokie pasitaiko,nieko gero
Atsakyti
na as esu ejusi i penkis smile.gif keturi visai geri buvo, bet penktas tai ne duok die doh.gif vos iskentejau 45 minutes smile.gif o su kitais dar lig siol ganetinai fainiai ir gerai bendraujam. Aisku, gal ir kvaila tiketis, kad ten susirasi kazka, bet kazkodel tikisi smile.gif
siaip neramiausiai man del to, kad paskutinis su kuriuo susitariau, gyvena ne Lietuvoje, ir as vaziuosiu pas ji smile.gif kartu labai labai noriu, o kartu ir baime kazkodel ima g.gif
Atsakyti
o as ir istekejau uz tokio, su kuriuo susipazinau internete smile.gif tik deja, santuoka buvo nesekminga ir tetruko pusmeti doh.gif bet nemanau, kad skirtumas yra, kur tu sutiksi savaji, kavineje, parduotuveje, internete ir t.t... viskas priklauso nuo zmogaus ir jusu suderinamumo, juk ne robotai, o tokie patys zmones tame internete 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(MAUPA @ 2008 02 26, 21:04)
na as esu ejusi i penkis smile.gif keturi visai geri buvo, bet penktas tai ne duok die  doh.gif  vos iskentejau 45 minutes smile.gif o su kitais dar lig siol ganetinai fainiai ir gerai bendraujam. Aisku, gal ir kvaila tiketis, kad ten susirasi kazka, bet kazkodel tikisi smile.gif
siaip neramiausiai man del to, kad paskutinis su kuriuo susitariau, gyvena ne Lietuvoje, ir as vaziuosiu pas ji smile.gif kartu labai labai noriu, o kartu ir baime kazkodel ima  g.gif

ooo, cia tai drasus zingsnis thumbup.gif as manau neisdrisciau ax.gif
Atsakyti
pasirasinejom , pasiskambinejom , susitikom , tada dar 4 kart po savaite praleidom , ir po pusmecio as jau jo salyje 4u.gif jau daugiau nei metai kartu 4u.gif
Atsakyti
as su savuoju susipazinau internetu... buvau tada po issiskyrimo ir reikejo paguodos blush2.gif rasinejomes gal menesi,o tada susitikom.. ir nenusivyliau..... pradzioj buvom tik draugai,bet jauciau jam didziule trauka... atrodo,nepaskambina tai ta diena be nuotaikos,nieko nesinori unsure.gif pradejo jis dazniau pas mane lankytis,viena ziemos vakara pakliuvom i avarija,tai turbut mus suartino wub.gif nes is baimes apsikabinau ji... ir nuo to vakaro mes sulipe kaip varliuksciai iki siol wub.gif db laukiames mazylio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAUPA @ 2008 02 26, 19:45)
Sveikos,
norejau paklausti, o gal tiesiog pasidometi, ar tikite kazkokiais rimtais santykiais, kai susipazisti internetu? na atrodo bendrauji, skambiniesi, sms'ini, atrodo viskas super duper...bet va arteja ta susitikimo diena, ir apemusi baime, ar kai susitiksim viskas bus taip paciai ciki piki??? gal cia yra moteru/merginu kurios susirado internautinius vyrus???  bigsmile.gif

na,man kazkaip geriau iskart susipazinti akis i akis ir taip uzmegzti bendravima,o ne per neta.....maza kas gali slypeti uz kompo monitoriaus.teko girdeti ne vien istorija,kaip smagiai zmones susirasineja,o kai susitinka realybej,tai pabega viens nuo kito per 5 minutes lotuliukas.gif
Atsakyti
turėjau kažkada.
bet kas užknisa interneto pažintyse, tai labai daug visokių ligonių
Atsakyti
mes susipazinom per mIRC'a smile.gif, netycia man uzsukus i tuo metu turetos markes automobilio kanala smile.gif vis dar bendraujam kaip katik susipazine , o kartu esam 2.5m.
Perspektyvos irgi svieciasi ne pacios blogiausios smile.gif taip kad, kas iesko tas randa.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IdeaFixe: 27 vasario 2008 - 14:33
as su saviskiu saviskiu irgi per interneta susipazinau smile.gif ir dar keleta reiksmingu pazinciu per interneta sirdyje nesioju. svarbiausia gerai atsisijot kandidatus pries einant i pasimatyma, o ne su kiekvienu pasiuliusiu (neissiaiskinus bent jau jo pomegiu, poziurio i gyvenima ir kitus svarbius dalykus) eit susitikt.
Atsakyti
Kazkaip anksciau maniau kad is tokiu susirasinejimu nete kazkas iseiti gali, bet dabar manau, kad nelabai biggrin.gif
Kodel:
1.Dazniausiai tenka nusivilti del dirbtinio virtualaus ivaizdzio, kuris nekiek neatitinka tikroves.
2.Tokie susitikimai dazniausiai baigiasi mano pusantros valandos monologu. Cia susidariau vaizda, kad zmonems pakviesti susitikti virtualiai yra drasiau nei realiame gyvenime, taciau susitikus jos dazniausiai drovisi bendrauti (ar kazkas panasaus) tada susirasyk vakare po susitikimo vel zodziai liejasi laisvai biggrin.gif
3.Juk realiai flirtuoti ir kviesti susitikti yra zymiai idomiau (bent jau man) nei klava barskinti mirksiukas.gif

Ir seip manau, kad tai tik paugliams skirta, juk dirbantis ar besimokantis zmogus, daznai tokiem dalykams laiko nelabai turi g.gif
Atsakyti
Aš saviškį radau internete tongue.gif Vienam žinomam www tongue.gif Dabar laukiuosi vaikučio ir esame labai laimingi, tik, kad jis ne lietuvis tongue.gif
Atsakyti