Įkraunama...
Įkraunama...

Neštumo testas teigiamas, bet nesulaukiu

Nieko nebesuprantu. Dariausi neštumo testą ir jis buvo vaiduokliškai teigiamas, bet nuėjusi pas gydytoją išgirdau, kad aš nesilaukiu. g.gif Neštumoji nemato. doh.gif Ar kam taip buvo? Ar gali gydytoja nematyti neštumo?
Atsakyti
gali vaiduoklis būti dėl brokuoto testo, dėl sutrikimų tavo organizme, dėl PKS .
o jei tikrai nėščia tai gal per mažas nėštumas ir gyd tiesiog nemato. pasidaryk kraujo tyrimą.

ir temos gal ir nereikėjo naujos kurt, nes yra panaši wink.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 02 27, 14:06)
gali vaiduoklis būti dėl brokuoto testo, dėl sutrikimų tavo organizme, dėl PKS .

Dėl PKS nėštumo testas negali būti klaidingai teigiamas.
Ciuncia, labai lengva pasidaryti kraujo tyrimą, tada viskas aišku mirksiukas.gif
Atsakyti
Iš piršto darė ryt ats bus. O iš venos gal dar reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuncia @ 2008 02 27, 13:40)
Iš piršto darė ryt ats bus. O iš venos gal dar reikia?  g.gif



Dar manau galima pabandyt ir testuka pakartoti is ryto smile.gif o siaip tai ko tik sitam gyvenime nebuna - aisku kad galejo ir nematyt gydytojai wink.gif
Atsakyti
50 proc nestumu pasibaigia nesekme pirmomis savaitemis, t.,y. jei testavaisi pakankamai anksti, galejo parodyti, kad zirnis "kabinasi", bet jis tiesiog neissilaike, Dauguma moteru net neitaria, kad buvo pastojusios, nes nesitestuoja iki menesiniu. Ir manau tai logiska... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2008 02 27, 15:48)
50 proc nestumu pasibaigia nesekme pirmomis savaitemis, t.,y. jei testavaisi pakankamai anksti, galejo parodyti, kad zirnis "kabinasi", bet jis tiesiog neissilaike, Dauguma moteru net neitaria, kad buvo pastojusios, nes nesitestuoja iki menesiniu. Ir manau tai logiska... smile.gif



o man klausimas iskilo - tai kai tvirtinasi zirniukas, HCG jau kyla?
Atsakyti
Gali buti, kad leliukas-zirniukas pasislepes gleivineje. Ir del to jo nesimato. Bet gydytoja tau turejo pasakyti, kad kartais taip nutinka. Manau, kraujo tyrimas pasakys tiksliau. Labai linkiu, kad atsakymas butu toks, kokio nori Tu!:) Sekmes!
Atsakyti
ciuncia Kaip tavo reikalai? Ar jau gavai tyrimų rezultatus?
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2008 02 27, 15:38)
Dėl PKS nėštumo testas negali būti klaidingai teigiamas.

gali mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos supermamos

Esu jusu namuciuose naujoke smile.gif
Noriu paklausti numones patyrusiu mamyciu, 4 diena nesulaukiu m ir simptomai kaip kad as laukciausi lengvas pykinimas krutines padidejimas, alkis arba nenoras valgyti, pilvo dilgciojimas, pries tai puse metu sirgdavau kaip laikrodukas. Pasidraiau ryte testa: is pat pradziu rysiki viena linija atsirado, po keliu min kita bet silpnesnio ryskumo, kaip manot as turiu savo stebukla, perskaiciau instrukcija kad gali taip but reiks pasdaryt dar testa po 3 dienu.

Kolkas esu labai laiminga nors ir netiksliais rezultatais
Atsakyti
ir dar labai daznai jau mane nykstukai kviecia, i valanda po kelis kartus smile.gif
Atsakyti