Įkraunama...
Įkraunama...

Streikas

Apie mokytojų grąsinimus streikais galima dažnai išgirsti per žinais, spausdoje. O kai kuriuose rajonuose jau buvo ir įspėjamieji streikai. Bet apie ikimokyklinių įstaigų streiką, bent jau man, neteko girdėti. O vakar auklėtoja padavė pasirašyti, jog susipažinau, kad nuo kovo 4 dienos darželiodarbuotojai streikuos. Pati auklėtoja minėjo, kad vaikus į grupes priims, bet jokie užsiėmimai nevyks.
Ką apie tai manote? Ką apie tai girdėjote? O gal ir jūsų lankomame darželyje kabo pranešimas apie planuojamą streiką?
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2008 02 27, 19:36)
Apie mokytojų grąsinimus streikais galima dažnai išgirsti per žinais, spausdoje. O kai kuriuose rajonuose jau buvo ir įspėjamieji streikai. Bet apie ikimokyklinių įstaigų streiką, bent jau man, neteko girdėti. O vakar auklėtoja padavė pasirašyti, jog susipažinau, kad nuo kovo 4 dienos darželiodarbuotojai streikuos. Pati auklėtoja minėjo, kad vaikus į grupes priims, bet jokie užsiėmimai nevyks.
Ką apie tai manote? Ką apie tai girdėjote? O gal ir jūsų lankomame darželyje kabo pranešimas apie planuojamą streiką?



o tai čia Vilniuj?
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 02 27, 19:39)
o tai čia Vilniuj?


Patikekite nieko pas mus darzelyje niekas nesneka, mes vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 02 27, 19:39)
o tai čia Vilniuj?

taip
Atsakyti
Na, neteko girdeti ir man...
Bet mano nuomone, apie visus tuos mokytoju streikus schmoll.gif
Jie yra pedagogai, intelektualai ir galima issireikalauti sau algas kitokiais budais, o ne stoveti su plakatais, ir rekauti velniai zino kokius sukius. Nemanykit, kad ju nesuprantu, Mano mama - pedagogas ir ji yra grieztai pries visokiausius streikus.
Svarbiausia yra vaikas ir jo ismokslinimas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2008 02 27, 20:36)
Pati auklėtoja minėjo, kad vaikus į grupes priims, bet jokie užsiėmimai nevyks.
Ką apie tai manote? Ką apie tai girdėjote? O gal ir jūsų lankomame darželyje kabo pranešimas apie planuojamą streiką?

Kaune negirdėjau. Ryt paklausiu, jei nepamiršiu.
Bet... nors streiko ir negirdėt, tačiau mano vaiko grupėj ir taip šiandien jokių užsiėmimų nebuvo, išskyrus siusiot, valgyt ir pro langą žiūrėt. laugh.gif
Atsakyti
Nepritariu visiškai schmoll.gif
Visi čia streikuoja dabar kas netingi doh.gif Visviena nuo to niekas nepasikeis schmoll.gif ,tik vaikai nukentės verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitah @ 2008 03 03, 10:43)
Nepritariu visiškai schmoll.gif
Visi čia streikuoja dabar kas netingi doh.gif Visviena nuo to niekas nepasikeis schmoll.gif ,tik vaikai nukentės verysad.gif

nu matai kai alga 900 Lt nesiekia tai ir streikuoja
a darbas tikrai nelengvas
ir pasakymas nenori nedirbk cia manau negalioja
tada jei taip visi galvotu tai kur vaikus detume

jei per streikus "issimus" didesnes algas tada Valio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 03 03, 12:49)
nu matai kai alga 900 Lt nesiekia tai ir streikuoja
a darbas tikrai nelengvas
ir pasakymas nenori nedirbk cia manau negalioja
tada jei taip visi galvotu tai kur vaikus detume

jei per streikus "issimus" didesnes algas tada Valio thumbup.gif

Jau issimuse, bet dar vis negana.
Gedos turetu blush2.gif
O kur dabar desit vaikus, jei streikuos?
Atsakyti
QUOTE(Sigita23 @ 2008 03 03, 12:14)
Jau issimuse, bet dar vis negana.
Gedos turetu  blush2.gif
O kur dabar desit vaikus, jei streikuos?

baik tu
mano pacios mama mokytoja
tai zinau kiek uzdirba ir kaip "lengva" is to gyventi
a darzeliu aukletoju algos dar mazesnes
doh.gif
a musu darzelis nestreikuoja
tik serga visi

tai mazius pas senelius ilsisi
jei butu streikas ir netureciau kur deti
tai imciau atosotgas
Atsakyti
QUOTE(Sigita23 @ 2008 03 03, 13:14)
Jau issimuse, bet dar vis negana.
Gedos turetu  blush2.gif
O kur dabar desit vaikus, jei streikuos?


kiek išsimuše?100lt daugiau? juokinga.
su tokiomis algomis ir dirbt nesinori,o vaikam demesio reikia,užsiemimu.o ne piktu auklietuoju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mirksiuke @ 2008 03 03, 13:50)
kiek išsimuše?100lt daugiau? juokinga.
su tokiomis algomis ir dirbt nesinori,o vaikam demesio reikia,užsiemimu.o ne piktu auklietuoju  bigsmile.gif

is esmes sutinku, kad atlyginimai yra mazi.
Bet bent jau mokytoju reikalaujami atlyginimai apie 3000 lt man tikrai skamba absurdiskai. Manau bazinis atlyginimas turetu buti priristas koficientu prie minimalus ( pvz, kad ir dvigubu), o tada priedai uz auklejama klase, uz daugiau pamoku, uz ivairius isklausytys kursus, apsigintus vardus ir t.t
Atsakyti