Įkraunama...
Įkraunama...

Riebi dekoltė srities oda

tai va...mano veido oda kaip ir normali, nereikalaujanti super prieziuros ir nekelianti problemos ax.gif , na o su dekoltė sritim tai vargstu doh.gif ...neseniai pastebėjau, kad ten yra nelygumų yra ir oda daug reibesnė, tai papildomai ją ryte ir vakare nuprausiu su specialiu prausikliu skirtu riebiai odai ir dar nuvalau tokiu pat toniku...bet rezultatas bėra stulbinantis...norėčiau saunesnės ir lygesnės odos ten.....o dar sportuoju...neduok die nenusiprausciau....susidarytų daug riebalinių spuogelių.... va taip ir vargstu, gal kuriai buvo iskilusi panaši problema ir kaip su ja tvarkėtės? dėkui už patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chinchilla @ 2005 04 11, 11:35)
tai va...mano veido oda kaip ir normali, nereikalaujanti super prieziuros ir nekelianti problemos ax.gif , na o su dekoltė sritim tai vargstu doh.gif ...neseniai pastebėjau, kad ten yra nelygumų yra ir oda daug reibesnė, tai papildomai ją ryte  ir vakare nuprausiu su specialiu prausikliu skirtu riebiai odai ir dar nuvalau tokiu pat toniku...bet rezultatas bėra stulbinantis...norėčiau saunesnės ir lygesnės odos ten.....o dar sportuoju...neduok die nenusiprausciau....susidarytų daug riebalinių spuogelių.... va taip ir vargstu, gal kuriai buvo iskilusi panaši problema ir kaip su ja tvarkėtės? dėkui už patarimus smile.gif



tai reiskia, kad kuno oda yra riebi. As turiu panashia problema, tik prie viso to, mano oda zemiau krutines issausejus blink.gif Valau pecius su prausikliu skirtu veidui, paskui toniku. Du kartus per savaite darau pilinga (vel gi, kuris skirtas veidui).
Atsakyti
As pries 2 menesius baigiau gerti kontraceptikus tai tokia riebi krutines oda pasidare, ir tokiais spuogais isbere.Veido oda tai normali, dabar galvoju kaip tuos spuogus greiciau uzgydyti..Taip baisiai atrodau, kad net kontracpetikus vel pradejau gerti
Atsakyti
QUOTE(zbitka10 @ 2005 04 11, 17:36)
As pries 2 menesius baigiau gerti kontraceptikus tai tokia riebi krutines oda pasidare, ir tokiais spuogais isbere.Veido oda tai normali, dabar galvoju kaip tuos spuogus greiciau uzgydyti..Taip baisiai atrodau, kad net kontracpetikus vel pradejau gerti



Man nuo Regulono irgi izbere labai.. Uztat Diane35 tuos spuogus isdziovino ir po truputi jau nyksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chinchilla @ 2005 04 11, 11:35)
tai va...mano veido oda kaip ir normali, nereikalaujanti super prieziuros ir nekelianti problemos ax.gif , na o su dekoltė sritim tai vargstu doh.gif ...neseniai pastebėjau, kad ten yra nelygumų yra ir oda daug reibesnė, tai papildomai ją ryte  ir vakare nuprausiu su specialiu prausikliu skirtu riebiai odai ir dar nuvalau tokiu pat toniku...bet rezultatas bėra stulbinantis...norėčiau saunesnės ir lygesnės odos ten.....o dar sportuoju...neduok die nenusiprausciau....susidarytų daug riebalinių spuogelių.... va taip ir vargstu, gal kuriai buvo iskilusi panaši problema ir kaip su ja tvarkėtės? dėkui už patarimus smile.gif




Soliariumas turetu padeti, siek tiek apgydytu oda, nes kaip zinome nuo saules spuogai nyksta. O kaip zinome soliariumas dar siek tiek ir oda sausina.
Atsakyti
As geriau Diane 5 metus prasidejo pasalinis poveikis, pakeiciau i Regulon, tada nusprendziau visai nustoti gerti, nes jau stazas 5 metai..bet kas. Menesiniu nebuvo 2 menesius, be to tie spuogai. Arteja vasara negi vaiksciosi aukstu kaklu, o atviru baisu..vien zaizdos
Atsakyti
QUOTE(chinchilla @ 2005 04 11, 12:35)
tai va...mano veido oda kaip ir normali, nereikalaujanti super prieziuros ir nekelianti problemos ax.gif , na o su dekoltė sritim tai vargstu doh.gif
.....
o dar sportuoju...neduok die nenusiprausciau....susidarytų daug riebalinių spuogelių.... va taip ir vargstu, gal kuriai buvo iskilusi panaši problema ir kaip su ja tvarkėtės? dėkui už patarimus smile.gif

Mano situacija panasi smile.gif , tik mano problemine zona - nugaros virsutine dalys.
Padejo vonios su Negyvosios juros druska thumbup.gif. Pres tai bandziau pilti i vonia tiesiog juros druska schmoll.gif nieko gero beveik jokio efekto sad.gif
Pabandik, blogiau tikrai ne bus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vlada: 12 balandžio 2005 - 11:37
As tiek vieda, tiek dekolte prausiu su geliu riebiai odai, po to tepu kremu. Kol kas nebeberia... doh.gif Kartais tarp gelio ir kremo dar toniku patepu (kai netingiu blush2.gif ).
Didziausias "dziaugsmas", kai isberia, ir uzgijus spuogeliams atsiranda baltos demeles cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 04 12, 18:23)
As tiek vieda, tiek dekolte prausiu su geliu riebiai odai, po to tepu kremu. Kol kas nebeberia...  doh.gif Kartais tarp gelio ir kremo dar toniku patepu (kai netingiu blush2.gif ).
Didziausias "dziaugsmas", kai isberia, ir uzgijus spuogeliams atsiranda baltos demeles  cry.gif





Nereikia krapstyti tu spuogeliu, nebus ir baltu demeliu nono.gif
Pamenu ant nugaros vasara buvo toks mazas issokes, as ji nudraskiau ko pasekoje balta demele liko. doh.gif
Na bet aciu dievui, neturiu problemu tokiu su nugara ir dekolte sritimi (tfu tfu tfu), ant nugaros kartais koks vienas mazuliukas issoksta ir tiek, patepu su spiritu, kad nenudraskyciau arba su arbatmedzio aliejumi ir jis greiciau uzgija.
Atsakyti
Svarbiausia yra nespaudineti.As pastebejau,kai as nustojau liesti spuogelius,tai jie man ir nepastebimai pranyko.
Atsakyti
Mane tai tokie spuogai uzpuole o dar ir nugara isbere..ka daryti?
Atsakyti
ir mane tie spuogiukai uzpuole cry.gif visa dekolte sugadino cry.gif
bandau tepti losjonu nuo spuogu, kuris skirtas veidui... tai atrodo lyg ir dziuva tie spuogeliukai... dar priedo i soliariuma vaikstau
Atsakyti