Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis ir kompiuteris

turiu klausimą, as daznai atsinesu savo maziukus i kambari kuriame yra kompiuteris. Kartais jie ir miega. Mane labai pradejo barti mama kad vaikams labai nesveika. na as zinau kad mes gauname kenksingu spindulių nuo jo, bet negalvoju kad taip kenkia vaikams.
Pasidalinkite savo poziuriu, as dar mastau kad jei taip priziuresim savo maziukus tai ir oras pas mus uzterstas..
Kaip jums atrodo ir ar jus taip darote (vaikucius laikote tame paciame kambaryje kur yra kompiuteris)
Atsakyti
Tai tikrai turbut yra labai daug dalyku kas kenkia, bet ka daryti jei vieno kambario bute gyveni... sad.gif
Atsakyti
Kompiuteris yra toks pat kenksmingas kaip ir televizorius smile.gif
O spinduliuoja net ir sienos, cia is fizikos visi zino.
Taip kad dabar nuo visko neapsisaugosi g.gif
Tikrai, bent jau oras miestuose irgi nera super, i kaima koki tada reiktu
vaziuot ax.gif
Atsakyti
pas mane ne tik kompas įjungtas visalaik, bet ir telikas, dar mikrobangine , na bet atsisakyti sunku
Atsakyti
Vieno kambario bute gyvenent bene vaika balkone ar virtuvej laikysi, kai kompas ijungtas?
Atsakyti
Mes taip pat gyvenam vienam kambarį ir dėl kompo visai nesijaudinu.O leliu močiutės tikriausiai visos pergyvena,nes jos augo ir gyveno be kompiuterių ir jom tai naujiena. blush2.gif Nuo visko neapsisaugosi,nebent į mišką ir pamiršti civilizacija tongue.gif tongue.gif tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(mozaika @ 2005 04 11, 11:46)
turiu klausimą, as daznai atsinesu savo maziukus i kambari kuriame yra kompiuteris. Kartais jie ir miega. Mane labai pradejo barti mama kad vaikams labai nesveika. na as zinau kad mes gauname kenksingu spindulių nuo jo, bet negalvoju kad taip kenkia vaikams.
Pasidalinkite savo poziuriu, as dar mastau kad jei taip priziuresim savo maziukus tai ir oras pas mus uzterstas..
Kaip jums atrodo ir ar jus taip darote (vaikucius laikote tame paciame kambaryje kur yra kompiuteris)

Girdejau, kad ir suaugusiem zmonem miegoti kompo kambary nesveika. Tai jei kitaip neimanoma, girdejau, kad spindulius labai sugeria kastonai (galima vaza pastatyt) ir kaktusai, tai gal nors kiek ta poveiki sumazinsim...
Atsakyti
Paklauskit kas močiutėms nekenkia smile.gif
Manau, nieko baisaus tas kompas...
Atsakyti
na taip kaktusais pasistaciau o kastonu rekes rudeni prisiskinti..
siaip mes gyvenam nuosavam name, bet man patogiausia vaikus priziureti butent tam kambari nes kartu dirbu, o lakstyti kai tik suverkia per mobile aukle gali nuo koju nusivaryti g.gif
o jus teisios mociutes visos pergyvena...na atbega uzdususios ir pareiskia kad negalima, as galvoju tada penkias aukles rek pasisamdyt kad priziuretu per kelis kambarius g.gif
Atsakyti
na ir mano lelyte daznai buna kambari kur net du kompai stovi... mazyte ji dar, i ekrana neduodam ziuret nes daktaryte sake, kad mirgejimas patinkantis labai kudikiams labai kenkia akims. pasisodinu salia taip kad nematytu, o pati darbelius dirbu... tongue.gif nu o kaip kitaip? mociutes atvaziave aplankyt uz galvos girebiasi... bet gi neprisaugosi nuo visko... ateis laikas vistiek panelyte pati prises prie kompiuterio
Atsakyti
as irgi esu tos nuomones, kad nuo visko juk vaikiuko neapsaugosi. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(crristinka @ 2005 04 16, 20:47)
as irgi esu tos nuomones, kad nuo visko juk vaikiuko neapsaugosi.  schmoll.gif


na cia as issiskirsiu su savo nuomone.
nuo visko neapsaugosi, bet jei TIKRAI gali, kam ieskot priezasciu, kaip negalet?
geriau ieskot budu, kaip galet cool.gif

musu trys kambariai, ir TIKRAI vaikas nemiegojo ir nebuvo kompiut.kambary bent iki 1m. tai tikrai.
jau net vyresniam iskausta galva-kam toki kudiki kisti po ekranu?

o jei vuieno kamb.butas.aisku, ner ka daryt: bet vedint ir dregnai pavalyt-svarbu.

pasnekejau kaip mociute, bet nepykit. i nauda maziukams. 4u.gif
Atsakyti