Įkraunama...
Įkraunama...

Per mažas cholesterolis

Pasirodo, kad per mažas cholesterolio kiekis taip pat labai pavojingas kaip ir per didelis. Kaip šiandien paaiškino - didesnė vėžinių susirgimų rizika doh.gif ir t.t.
Gal kas jau apturėjo tokią bėdą? g.gif
Atsakyti
Jo jo, pas mane tokia beda. Siandien kaip tik atliko kraujo tyrima. Su gliukoze viskas super, o va cholesterolio kiekis zemesnis nei zemas. Daktare sake nesiekia nei 3, kai normalus yra 5.3, zemas 3. Klause, gal nevalgau riebiai ir mesos. Na taip, riebiai nelabai megstu, bet mesyte valgau mirksiukas.gif Paklausiau, ka tai reiskia, tai pasake gali buti kazkas gal negerai su kraujagyslem. Zodziu, atsakymas 1 dieni, tai tada daktare viska tiksliau papasakos.

Gryzus puoliau prie interneto, bet visur raso tik apie auksta cholesterolio kieki ir kaip ji sumazinti, o apie zema - NIEKO! schmoll.gif

Hm, ka daryt.... Gal placiau kas zino....Nesulauksiu as to 1-dienio doh.gif
Atsakyti
Jei skaitot angliskai, trumpai yra cia. Esme ta, kad del zemo chorestelio ir rizikos susirgti veziu nera irodyto rysio, tik taip itarinejama. O zemas cholesterolis gali buti susijes su depresija ir nerimu.
Papildyta:
dar kitam angliskam saite raso, kad zemas cholesterolis gali rodyti nepilnavert mityba, orgnanizmo nesugebejima tinkamai pasisavinti visu medziagu, skydliaukes hyperfukcija, kepenu ligas. Todel manau vertetu daryti ivairaus tipo kraujo tyrimus, jei cholesterolis per zemas.
Atsakyti
ir dar valgant balandas cholesterolis buna labai mazas biggrin.gif

o del vezio ir mazo cholesterolio - tai veziukas suvartoja savo lastelems cholesteroli, todel jis buna zemas, o ne atvirksciai (del zemo cholesterolio nesivysto vezys).

bet priezasciu buna ir daugiau... jei >= 3 - as nerimauti nepradeciau...
Atsakyti
Ir man tas pats. Siandien gavau kraujo tyrimu rezultatus. Viskas kuo puikiausiai, bet va cholesterolis zemesnis uz norma. Klausiau gydytojos kodel taip yra, ar vertetu susirupinti ir kazka daryti, tai ji tik nusijuoke, sako nieko cia tokio, jaunoms moterims tai budinga. Sako reiketu rupintis labiau aukstu cholesteroliu negu zemu. Nu, bet man kazkaip vistiek neramu. Juk jeigu jau yra nustatyta kazkokia norma, tai vadinasi bet koks nukrypimas nuo jos kazka ne taip rodo. O informacijos niekur nerandu ta tema. Gal kas nors ka nors zinote apie tai placiau? Ar verta nerimauti?
Atsakyti
Pasirodo, kuo vyresnis zmogus, tuo cholesterolio kiekis kraujyje turi buti mazesnis. Jei 20meciui normalu yra 5,2, tai 70-metis prie tokio cholesterolio gali gauti infarkta. Todel nepergyvenkit del zemesnio cholesterolio kiekio, nes Lietuvoje kazkodel jo norma visoms amziaus grupems yra vienoda. Pagal vokiecius, kuo zmogus vyresnis, tuo cholesterolis mazesnis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spinduliux @ 2009 03 12, 15:33)
Pasirodo, kuo vyresnis zmogus, tuo cholesterolio kiekis kraujyje turi buti mazesnis. Jei 20meciui normalu yra 5,2, tai 70-metis prie tokio cholesterolio gali gauti infarkta. Todel nepergyvenkit del zemesnio cholesterolio kiekio, nes Lietuvoje kazkodel jo norma visoms amziaus grupems yra vienoda. Pagal vokiecius, kuo zmogus vyresnis, tuo cholesterolis mazesnis.  smile.gif

Ačiū, kad nuraminote. 2 metus iš eilės dariausi kraujo tyrimus ir nustatė per mažą cholesterolį. Kadangi turiu rimtą viršsvorį, norėčiau pakoreguot ir mitybą, bet labai bijau, kadangi praktiškai viskas tik dar labiau jį mažina (tyrimų metu nevengiau nei keptų patiekalų nei mėsos)...
Atsakyti
pas mane irgi mazas cholesterolis 3 su biskuciu, sake dar normaliai, bet jei zemeja tai kerta per prota, silpnaprotyste issivystyti gali.
Atsakyti
Pas mane MTL tik 2.17,ar reiktu jau suisrupinti ? unsure.gif
Nors gerojo Cholesterolio 2.21 kur moterims >1.2
Ir TGL 0.78
Atsakyti
Mano bendras cholesterolis 4,73 tai itariu kad cia viskas gerai,tik nesuprantu kodel daktare pabraukus ta MTL blogaji cholesteroli kur pas mane 2.17 ir TGL kur yra 0.78,nieko nesuprantu ar cia gerai ar blogai lotuliukas.gif
Atsakyti
As turejau ta beda kaip zemas cholesterolis- jis pas mane buvo 1 arba maziau, cukraus kiekis kraujyje gerai pavalgius budavo 3 arba maziau(nevalgius tada nera pavyke patikrinti- as tiesiog buciau nepajegusi nusigauti iki poliklinikos). Buvau labai kuda, valgiau labai daug ir labai riebiai, saldumynu irgi nevengiau, jei bent pora valandu pabudavau nevalgiusi- darydavosi silpna iki prakaito ir tamsumo akyse, pilnai nesu nualpusi, bet budavo netoli to. Ne karta yra teke varyti i parduotuve, imti koki gerala, ten pat sugerti ir eiti moketi su tusciu buteliuku smile.gif Jokiom ligom nesirgau ir visi kiti tyrimai buvo geri, stresai ir depresijos irgi nekamavo- nesu i tokius dalykus linkusi. O paskui kai suejo 40 pakeiciau darba i labiau stresini, na, ir hormonu pokyciai dar matyt prisidejo. Vnz, dabar bendras cholesterolis apie 6, cukraus kiekis 5,5 mazdaug, svoris nebekrenta (pavyko priaugti 10kg) ir laisvai galiu visa diena isbuti nevalgiusi, jauciuosi puikiai, nebera tu nesamoningu silpnumu ir maisto be reikalo gadinimo, jau net reikia stengtis riebiai nebevalgyti smile.gif taip kad su amziumi savaime susitvarke viskas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 03 rugsėjo 2015 - 19:29
QUOTE(denaxa @ 2015 09 03, 18:27)
As turejau ta beda kaip zemas cholesterolis- jis pas mane buvo 1 arba maziau, cukraus kiekis kraujyje gerai pavalgius budavo 3 arba maziau(nevalgius tada nera pavyke patikrinti- as tiesiog buciau nepajegusi nusigauti iki poliklinikos). Buvau labai kuda, valgiau labai daug ir labai riebiai, saldumynu irgi nevengiau, jei bent pora valandu pabudavau nevalgiusi- darydavosi silpna iki prakaito ir tamsumo akyse, pilnai nesu nualpusi, bet budavo netoli to. Ne karta yra teke varyti i parduotuve, imti koki gerala, ten pat sugerti ir eiti moketi su tusciu buteliuku smile.gif Jokiom ligom nesirgau ir visi kiti tyrimai buvo geri, stresai ir depresijos irgi nekamavo- nesu i tokius dalykus linkusi. O paskui kai suejo 40 pakeiciau darba i labiau stresini, na, ir hormonu pokyciai dar matyt prisidejo. Vnz, dabar bendras cholesterolis apie 6, cukraus kiekis 5,5 mazdaug, svoris nebekrenta (pavyko priaugti 10kg) ir laisvai galiu visa diena isbuti nevalgiusi, jauciuosi puikiai, nebera tu nesamoningu silpnumu ir maisto be reikalo gadinimo, jau net reikia stengtis riebiai nebevalgyti smile.gif taip kad su amziumi savaime susitvarke viskas smile.gif


PAs mane mazas cholesterolis gerasis, bet jo mazuma labai itakoja D vitaminas. Pabandykite pasidaryt D vitamino testa, nes sie du rodykliai yra labai susije.
Atsakyti