Įkraunama...
Įkraunama...

Apie hendlingą

gal zinote kur kaune pomo kaip istatyti sunis-hendlingo?nepykit jei tokia tema yra as nelabai tose temose susigaudau g.gif
Atsakyti
Koks šuniukas?
Atsakyti
dar neturiu bet jau domiuosi turesiu pekina tai nelabai zinau kur ji man poto reikes vesti kad ismoktu stoveti graziai
Atsakyti
Veisėjai iš kurių pirksit turėtų parodyti.
Atsakyti
oi kokia aktuali ir mums tema, turim 3men. Basendzi veisles kalyte... bandom patys statyt, bet ne kas gaunasi, bet niekur nerandu info kad kas kaune mokintu hendlerius. noreciau, kad dukra 12 metu uzsiimtu tuo as ir pati pasimokyciau....

cia tiek daug sunu specu, gal atsilieks kas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Baisa @ 2008 02 29, 11:08)
Veisėjai iš kurių pirksit turėtų parodyti.


veisejai ir mums viska parode, bet vienas du kartai tikrai per mazai, gerai butu dazniau su kuo pasimatyt, klaidas issitaisyt ax.gif
Atsakyti
Man irgi labai aktualu. Mums padeda labai puiki hendlere parodose, bet ne i visas galesim veztis ja, tai butu gerai ir paciai ismokti, nes dabar tai - nu neiseina nieko man paciai doh.gif verysad.gif
Turiu anglu kokeriuke.
Atsakyti
QUOTE(naujakure @ 2008 02 29, 11:14)
oi kokia aktuali ir mums tema, turim 3men. Basendzi veisles kalyte... bandom patys statyt, bet ne kas gaunasi, bet niekur nerandu info kad kas kaune mokintu hendlerius. noreciau, kad dukra 12 metu uzsiimtu tuo as ir pati pasimokyciau....

cia tiek daug sunu specu, gal atsilieks kas  4u.gif
Papildyta:
veisejai ir mums viska parode, bet vienas du kartai tikrai per mazai, gerai butu dazniau su kuo pasimatyt, klaidas issitaisyt  ax.gif

Na, man veisėjai rodė ir rodė. Kadangi parodose buna, tai mato kaip išstatinėju ir klaidas pasako ir pamokina. Senai žinojau, kad mums su veisėjais labai pasisekė. wub.gif biggrin.gif
Dar važinėdavau i Vilniu, ten labai šauniai veda pamokėles hendlerių teisėja Diana. Dalyvavau Vilniuj hendlingo seminare. Dalyvavau konkursuose. Dabar užsiregistravau i profesionalaus hendlingo su Gerard O'Shea seminarą. Taip ir sužinojau apie hendlingą daugiau. Reikia tik labai domėtis.
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2008 02 29, 11:21)
Man irgi labai aktualu. Mums padeda labai puiki hendlere parodose, bet ne i visas galesim veztis ja, tai butu gerai ir paciai ismokti, nes dabar tai - nu neiseina nieko man paciai doh.gif  verysad.gif
Turiu anglu kokeriuke.


oi Meduliuk, mes ir norim patys, nes tikrai labai sudetinga visada priklausomas nuo kito zmogaus esi...
o kiek jums laiko, jau supratau rodotes smile.gif , o mes balandzio gale i Panevezy pirma karta bandysim pasirodyt, Terrai bus 5 men.

Baisa visiskai sutinku su tavim, reikia nemazai pastangu ideti, bet taip norisi eiti lengviausiu keliu, i pamokeles pas specus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujakure @ 2008 02 29, 12:17)
oi Meduliuk, mes ir norim patys, nes tikrai labai sudetinga visada priklausomas nuo kito zmogaus esi...
o kiek jums laiko, jau supratau rodotes  smile.gif , o mes balandzio gale i Panevezy pirma karta bandysim pasirodyt, Terrai bus 5 men.

Baisa visiskai sutinku su tavim, reikia nemazai pastangu ideti, bet taip norisi eiti lengviausiu keliu, i pamokeles pas specus  mirksiukas.gif


Kaune tikrai daug mokinanciu isstatyt sunelius yra mirksiukas.gif nepatarciau tik i nuara eiti lotuliukas.gif
vienos is hendleriu , kur moko kitus tel - 867141458 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujakure @ 2008 02 29, 12:17)

Baisa visiskai sutinku su tavim, reikia nemazai pastangu ideti, bet taip norisi eiti lengviausiu keliu, i pamokeles pas specus  mirksiukas.gif

o kodėl tai lengviausias kelias g.gif
Aš galvoju, kad kaip tik būtina eiti pas profesionalą, nes tik tada žinai kas ir kaip.O kad veisėja pora kartu parodys, tai mažai naudos.Bent jau man taip buvo su tais kelias parodymais nieko gero schmoll.gif va pradėjom į privačias pamokas važinėti iškarto viskas daug aiškiau pasidarė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegosunys @ 2008 02 29, 12:33)
o kodėl tai lengviausias kelias  g.gif 
Aš galvoju, kad kaip tik būtina eiti pas profesionalą, nes tik tada žinai kas ir kaip.O kad veisėja pora kartu parodys, tai mažai naudos.Bent jau man taip buvo su tais kelias parodymais nieko gero  schmoll.gif  va pradėjom į privačias pamokas važinėti iškarto viskas daug aiškiau pasidarė  bigsmile.gif

Nežinau kaip kitur, bet mūsų veisėjai dave laaaaabai daug info apie šuns išstatinėjimą. O pamokose daugiau visokių niuansų, kurie labiau tinka hendlerių konkursams. Gerai išstatyti savo šunį, bent jau man, pilnai užteko žinių gautų iš veisėjų. Be to, matai kaip šunis išstatinėja labiau patyrę, taip ir mokiniesi. smile.gif Aišku, norint pagilinti žinias, pamokos labai praverčia.
Atsakyti
o kiek kartų ta veisėja tave mokė ?
Atsakyti