Įkraunama...
Įkraunama...

"KUBUS" sultys

ar duodat metinukams KUBUS sultyciu? kol turejom savo darze augintu darzoviu, vaisiu ir saldytu uogu, gerem svieziai spaustas sultis, dabar jau atsargos isseko verysad.gif vakar nusipirkau sau KUBUS, daviau ir pavydaliui paragauti tongue.gif , patiko nesvietiskai... taigi ir svarstau- ka ramesne sirdim mamos duoda savo pypliukams- hipius, frutekus, ar kubus (kalbant apie morku sultis) ? pirkti vaisius ir darzoves parduotuvese ir spaust is ju sultis nenoriu,- per daug chemijos; iki rudens dar oi kaip toli, o ekologisku prekiu parduotuvese kainos truputuka kandziojasi... pasidalinkim savo patirtim biggrin.gif
Atsakyti
na as savo maziui duodu kubus morkiuciu kartais, jam patinka o siaip as perku sultytes vaikiskas,arba arbatele geriam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deivydukomama: 29 vasario 2008 - 13:26
Aš kartais duodu( ~ 1-2 kartus per savaitę), bet labiau kur be morkų.

Atsakyti
As ir savajai anksciau jas duodavau,nes labai mego.Mano mergaiciukes siplni dantukai,todel tenka lankytis pas stomotologa,ten isgirdom,kad venktume visu kubusu kaip ir kokokolu rolleyes.gif .Niu to laiko nebeduodu sleep.gif
Atsakyti
Aš irgi, jai tik norėdavosi sulčių, rinkdavau dukrai Kubuš, nes įsivaizdavau, kad jos sveikesnės, nes skirtos vaikams. Bet teko su dukra apsilankyti pas alergologą ir Kubuš liepė atsisakyti pirmiausiai doh.gif Nuo to karto jokių Kubuš. Išvis sulčiu geriam retai. Geriam vandenuką dažniausiai.
Atsakyti
Esu girdejusi, kad kubusas labai jau nesveikos, kaip dar parduotuvese ppardavineja g.gif
Atsakyti
o mes visai jokiu sulciu negeriam tai ir galvos ner del ko sukt, geriam arbatytes ir valgom ivairius vaisius
Atsakyti
vaisius ir mes valgom... o vat su vandenuku bėda- mano pyplys jo išvis negeria, tik arbatos įsiūlyt kartais pavyksta, o šiaip- sultys tongue.gif , skiedžiu jas vandeniu, ir geria, labiausiai- morkų sultis. Radau parduotuvėje lietuviškų, vadinasi "Barborytė", gal kas apie sitas kokiu atsiliepimu turit? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa-oga @ 2008 03 03, 23:47)
vaisius ir mes valgom... o vat su vandenuku bėda- mano pyplys jo išvis negeria, tik arbatos įsiūlyt kartais pavyksta, o šiaip- sultys  tongue.gif , skiedžiu jas vandeniu, ir geria, labiausiai- morkų sultis. Radau parduotuvėje lietuviškų, vadinasi "Barborytė", gal kas apie sitas kokiu atsiliepimu turit? smile.gif

na mes irgi nedaug tos arbatos ar vandenuko geriam bet matyt uztenka nes dar gauna MP tai ir nenori daugiau. O ta barboryte man labai jau i Kubus panasios net nezinau ar sveikiau ten jos butu.
Atsakyti
Žinokit aš seniau kažkuriame forume skaičiau kad nuo tų Kubus kariesas atsiranda ir labai greitai dantukai pajuoduoja. Pasiklausiau gydytojos ir ji patvirtino, kad daug vaikučių su juodais dantukais nuo sultyčių. O ir apie sintetines arbatėlės prasti atsiliepimai. Nesenai radau vaistinėje vaikiškos arbatos pakeliuose "Piemenaitė" Acorus firmos (nuėjau net pažiūrėt, kad tikslų pav parašyti rolleyes.gif ) Įeina daug žolelių ir ją galima gerti ir atvėsintą.Ji gana rūgštoka, bet aš laabai jau praskiedžiu ir geria. Aišku kartais ir sultimis palepinu, ypač kai apraminti reikia viešoje vietoje blush2.gif
Atsakyti
Mielos mamos, turiu patarima mamoms, kuriu lelios dar nepriprate prie saldziu gerimu. Mes gerdavom Hipp sultys skiestas su vandieniu (nes netgi vaikiskuose sultyse daug cukraus... mad.gif ). Zinot, tie Hipp'ai, brangoka, bet vaikui norisi geriausio. Jokiu Kubusiu ir kitu nuodingu wink.gif sulciu neragavom, net iki siol. Viena karta atejusi i svecius irgi jauna mamyte patare virti kompotus paciai. Is pradziu buvo sunkoka, reikejo deti cukraus siek tiek, cinamono... bet po truputi mazinom cukru ir dabar geria vien tik obuoliu kompota, kartais idedu razinu arba dziovintu slyvu ir valio clap.gif O morkas, darzoves ir vaisius valgos papildomai. Beje, vandenuko negeriam sad.gif todel man taip svarbu buvo rasti gerima be cukraus...
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2008 03 03, 22:50)
na mes irgi nedaug tos arbatos ar vandenuko geriam bet matyt uztenka nes dar gauna MP tai ir nenori daugiau. O ta barboryte man labai jau i Kubus panasios net nezinau ar sveikiau ten jos butu.


gerai, kai vaikas MP gauna, maniškis šito, deja, neturi. o dėl "Barborytės" sulčių klausiu, nes jos lietuviškos, kažkaip lietuviška produkcija pasitikiu labiau nei lenkiška (kažkodėl Lietuva iš Lenkijos vežasi tik visišką š...)

Lilly , aš irgi kompotukus verdu, ir, kaip ir tu, stengiuos dėt kuo mažiau cukraus,bet juk yra išimtys- kelionėje kompotas greitai genda, o po daržovienės su mėsa kūdikiams rekomenduojama gert sultis, skiestas vandeniu, nes kažkokios ten gerosios medžiagos (kaip visada, pamenu tik vieną medalio pusę...) a la geriau pasisavinamos
Atsakyti