Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip nuvesti vyrą pas gydytoją?

Sveikutės,
gal turėtumėt kokį gerą receptuką kaip MB nuvesti pas gydytoją? Jis turi bėdų su širdele, o nieko nedaro. Net vitaminus, kad pagertų turiu savaitę įkalbinėti. Atrodo, kad jis įsivaizduoja, kad jeigu neigs problemas tai jos kažkur ir pradings.
Man tikrai neramu. Užrašiau pas gydytoją, bet kategoriškai pareiškė, kad niekur neis, nes neturi laiko doh.gif
Kaip per keletą savaitčių jį įkalbinti nueiti? g.gif
Atsakyti
na jau ne mazas vaikas gal rolleyes.gif
dar vyra kalbint pas gydytoja eit ax.gif
ypac dar kai kazkas su sirdim.. mantokie dalykai nesuprantami....gal cia nori kad aplink ji labiau pasokinetum???vyrams gi patinka kai jie demesio centre, kai aplink juos sokinejama... siulyciau neprasyt visai jo ta laika,net neuzsimint, o diena pries tiesiog pasakyt - brangusis nepamirs , kad rytoj einam kartu pas gydytoja....
Atsakyti
Būtinai vesk. Kad per vėlu nebūtų. Užsispirk ir tiek... Bent jau aš tokioj pat situacijoj kito kelio neradau... Gerai kad ir negaišau laiko ieškodama g.gif
Atsakyti
Jie neina nes bijo.Mano ir toks pat, bet as per sazine lipau, ir vis sakiau "tai tau nerupi ar matysi kaip tavo vaikai uzauga, nebuk savanaudis, nueik pasitikrink, nesuteik vaikam ir man skausmo anksto kojas pakratydamas".Nu kazkaip panasiai vis gedinau gedinau kol sugedinau.Ir taip kas karta kai tik reik pas gydytoja.Bet veikia.
Atsakyti
Paskaityk jam apie širdies ligas ir pakišk po nosim baisių pavyzdžių apie infarktus ir pan.Gal mačys...??
Atsakyti
Su vyrais kazkokia tragedija, tevas toks kentejo kentejo kol i ligonine nepapuole, ziuriu ir vyras toks pats, tai dabar gasdinu tevukas, kaip pavyzdys kas atsitiks jei temsi guma, o siaip dar kokiu bedu su sirdies liga galima prikalbet, tarkim pajegumo nebus lovoje, va cia tai vyrus labai paveikia
Atsakyti
pasakyk kad Tau reikia sveiko vyro šalia, kuris rūpinasi pats savimi o ne Tu turi jį stumdyt kaip maža vaiką
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kulebam: 17 kovo 2008 - 15:08
QUOTE(Šarlote @ 2008 02 29, 14:36)
Sveikutės,
gal turėtumėt kokį gerą receptuką kaip MB nuvesti pas gydytoją? Jis turi bėdų su širdele, o nieko nedaro. Net vitaminus, kad pagertų turiu savaitę įkalbinėti. Atrodo, kad jis įsivaizduoja, kad jeigu neigs problemas tai jos kažkur ir pradings.
Man tikrai neramu. Užrašiau pas gydytoją, bet kategoriškai pareiškė, kad niekur neis, nes neturi laiko doh.gif
Kaip per keletą savaitčių jį įkalbinti nueiti? g.gif



bandyk iskalbet..nejuokauja lai su sveikata unsure.gif
sirdis-tai ne koja,ranka...

aplamai save reik ziuret..sveikata viskas..laiko neturi doh.gif o kam bus reikalingas jo laikas kai jo nebebus.. (tpfu tpfu tpfu) mastyt turi,gi ne beprotis...

Atsakyti
Pas mus buvo ta pati problema. Tai viena karta as uz ji nuejau pas gydytoja, kad israsytu tyrimus. Siaip netaip nuvedziau krauja ir slapima priduoti. doh.gif O tyrimu atsakymus kita diena vel pati ejau suzinoti. Kai rado pokyciu kraujo tyrime, tada pats paprase kad uzregistruociau privaciai. cool.gif
Siuo atveju vyrai kaip mazi vaikai... lotuliukas.gif
Atsakyti
gyveno sveikas vyras. Karta zmona neturejo ka veikti ir uzsimane ji nutysti pas gydytoja. Vyras nejo. Bet zmona neatstojo, kniso prota kiekviena diena... ir po metu vyras sunkiai susirgo ir numire.
Zmona pasieke savo.
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.5 @ 2008 03 19, 20:40)
gyveno sveikas vyras. Karta zmona neturejo ka veikti ir uzsimane ji nutysti pas gydytoja. Vyras nejo. Bet zmona neatstojo, kniso prota kiekviena diena... ir po metu vyras sunkiai susirgo ir numire.
Zmona pasieke savo.

lotuliukas.gif

Čia tai jau tikrai bėda,sunku dėl daktarų susitarti.Kaip man kas negerai pasiskundžiu iš karto šaukia eisi tu man pas daktarus.O kaip su ausų uždegimu pats sėdėjo,ir vaistus ryjo ir naktim negalėjo miegoti iš skausmo.Ką jūs manot ėjo pas daktarus,nei per kur.Kaip viena rytą ne iškenčiau,paskambinau šeimos daktarei, prie jo susitariau laiką.Taigi net man šnekant telefonu šaukė,kad neis.Bet pasakiau paskambinau susitariau ir nedaryk man gėdos,taigi taip ir iškrapščiau.

O dėl širdelės bėdų,tikrai reikėtų kuo greičiau kreiptis.Taigi kaip jau temoje rašė,labai atsargei neįkyrei,pateik kažkokios informacijos,kas gali nutikti,kažkokių pavyzdžių.Manau svarbiausia neįkyrėti.Ar pažadėk ką nors jei nueisi brangusis,tai ...... .Juk jie kaip maži vaikai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sunkus atvejis doh.gif maniškis irgi tyliai kenčia, bet kad pas gydytoją nueiti, tai problema. Vos įkalbu. Tenka ir gražiuoju, ir piktuoju šnekėti. Tikriausiai jau kai išūžiu ausis, tada teikiasi pas gydytoją apsilankyti.

Nors kita vertus aš pati irgi tokia. Einu jau kai visai bėda prispiria ir nori nenori reikia eiti.
Atsakyti