Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate žaisti su maistu?

Manoji tai labai mėgsta, dažnai verdu spageti tai jai duodu tai bunu valanda laisva tongue.gif
Atsakyti
Savo pirmam sūnui duodavau žaisti su maistu thumbup.gif .Jam labai patikdavo thumbup.gif Vaikam smagu patyrinėti maistą thumbup.gif
Atsakyti
galima duoti rinkti pirstukais kokius kukuruzus ar panasiai, tai lavina smulkiaja motorika smile.gif
Atsakyti
Taip, daviau, kol buvo maža - tokiu būdu (lytėjimu, ragavimu, trupinimu) mergučė ėjo pažinimo keliu. Dabar jai penkeri su puse. Žaisti su maistu jau neleidžiu. schmoll.gif
Atsakyti
Aš savajai duodu - renka ir mėto visokius virtus grikius, ryžius, tapšnoja košes, kurių nebenori, dabar savarankiškai mokosi paimti maistą šaukšteliu... Žodžiu, padaro nemažai netvarkos, bet daug išmoksta biggrin.gif
Atsakyti
Daviau viena karta kai buvo 5 men, tai istaske ant sienu visa kose ir buvo "kosiuota" nuo galvos iki koju .Tai nutariau palaukti dar pora menesiu nuo tu maisto zaidimu.
As irgi zinau kad vaikams yra gerai pazaisti su maistu , tai ismoksta juk ir patys valgyti po biski.
Atsakyti
perskaichiau klausima ir pirma mmintis buvo - "tai aishku, kad ne! maistas skirtas valgymui, o ne zhaidimams, kas per netvarka!" bet paskui pagalvojau ish naujo...
tai shtai, jeigu visokias kruopas, miltus ir pan. dalykus galima laikyti maistu - taip, duodu. tautiechiai maisho koshes ir minko teshlas, bei lipdo ir kepa sausainius thumbup.gif
Atsakyti
leidau ir aš pažaisti, tai košina buvo dukrytė ir viskas aplinkui net ir man gerokai kliuvo. Mums dar reikia šiek tiek paaugti...
Atsakyti
As manau, kad iki 2 - ieju metuku galima leisti zaisti su maistu, nes vaikutis geriau susipazysta su aplinka, kai gali paliesti. O veliau turetu mokintis, kad su maistu negalima zaisti, nes maistas skirtas valgymui, o ne zaidimams.
Atsakyti
na as tai tik kokiu dziuveseliu ar surio lazdeles pazaist duodu, kad ramiau butu, o ir vaikiukui labai patinka smile.gif
Atsakyti
Neduodu, o kai mokinas pati valgyti tai nelaikau zaidimu... Kai tik pradeda maisyti ir barskinti i lekste, nebesideti maisto i burna - lekste buna iskart nunesta.
Atsakyti
maniskis labai jau didelis nevalgiukas, tai kiekviena valgyma i zaidima paverciu, nu gi kitaip jis man nevalgo, isispilam pavyzdziui sriubos i lekste, iduodu jam jo sauksta pati paimu kita sauksta su kuriuo ji maitinu, o jis ta sriuba ir pylioja jam nenuobodu sedeti ilgai prie stalo tai vargais negalais ir suvalgom kelis saukstelius tos sriubytes. O ka daryti? Vyras tai labai pyksta ir sako - valgymas tai nezaidimas, bet kai mazis man visa diena nieko burnoj neturejes as tik dziaugiuosi, kad ir kaip kad tik jis bent kasneli prarytu, o kaip man beiseina pamaitint taip, gal ir nelabai gerai, bet ai... doh.gif
Atsakyti