Įkraunama...
Įkraunama...

Aktų fotosesijos

Mano vyras siandien "ne tycia" vel uzsimine, kad miegamajame ant sienos graziai ziuretusi mano nuotrauka tokia ne spalvota, kurioje as graziai apsinuoginusi. Kazkaip emiau ir susimasciau, gal reiktu pabandyt?
Ar yra tokiu, kurios bande isiamzinti fotostudijoje apsinuoginusios? Butu idomu suzinoti ispudzius. Ka apie tai manot?
Atsakyti
as budama 8 men nescia, nusifotografavau, bet tokia, kad ant sienos nekabinsi, o padeta vokely, albume, kai dukra suaugs viena padovanosiu wink.gif
Atsakyti
Man siuo metu irgi labai aktuali informacija rolleyes.gif Noriu vyrui vestuviu [proga padovanot savo aktu albuma wub.gif Tik nezinau tokio fotografo, kuris neturetu jokiu piktu keslu doh.gif g.gif
Atsakyti
oi Will atsargiai wink.gif
as irgi norejau panasia staigmena padaryti, bet viena vakara prasitariau ir aciu dievui...
maniskis sake, geriau jau as tave pats pafotorafuosiu, su jogurtu istepsiu, sampano vonioje ismaudysiu, bet kad kitas tave nuoga fotografuotu - ne biggrin.gif jauciu butu nemenki piktumiukai unsure.gif
bet cia tik mano patirtis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2004 06 08, 23:36)
oi Will atsargiai  wink.gif
as irgi norejau panasia staigmena padaryti, bet viena vakara prasitariau ir aciu dievui...
maniskis sake, geriau jau as tave pats pafotorafuosiu, su jogurtu istepsiu, sampano vonioje ismaudysiu, bet kad kitas tave nuoga fotografuotu - ne biggrin.gif jauciu butu nemenki piktumiukai unsure.gif
bet cia tik mano patirtis wink.gif

Mano vyras irgi nesutiktų
Atsakyti
biggrin.gif oooo biggrin.gif kaip pazistama... as nusifotografavau apsinuoginusi: krutine buvau uzsidengusi rankomis, atsisedusi turko pozpje, o „ten“ uzsidengiau papludinio kamuoliu. Sedejau su kelnaitemis, tai fotografas paskui usretusavo krastus, nu ir atrodziau kaip be triusiku rolleyes.gif niekaip nepavyko vyrui irodyti, kad yra toks technikos stebuklas kaip kompas... rolleyes.gif tai buvome daeje ciut ne iki mustyniu. tik paskui pripazino, kad nuotrauka tikrai grazi ir dabar dziaugiuosi, kad isdrisau clap.gif nuotrauka tikrai liuks!
Atsakyti
TAigi vienam forume aptikau kad viena moteris jaunute daro tokias nuotraukas jos E-mailas : fototeatras@takas.lt. Ji siaip yra kaune, bet gali atvaziuot ir i Vilniu. Ten fotografuoja visaip kaip...... www.fototeatras.lt paziurekit, man ji rase apie kainas apie visa kita pasirode tikrai faina moteriske. pasikonsultuokit. as irgi labai labai noriu pasidaryt SEXY nuotraukyciu.
Papildyta @ [mergetime]1086766360[/mergetime]
Beje jos vardas RAsa smile.gif
Atsakyti
As tai noreciau ir vyras nepriestarautu. Noreciau savo ir vyro bendros grazios nuotraukos, kad per daug nesimatytu, ir kad butu menine. Gal kad nors... nusifotografuosim ir kai turesim miegamaji pasikabinsim ant sienos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (sunnyday @ 2004 06 08, 21:17)
Mano vyras siandien "ne tycia" vel uzsimine, kad miegamajame ant sienos graziai ziuretusi mano nuotrauka tokia ne spalvota, kurioje as graziai apsinuoginusi. Kazkaip emiau ir susimasciau, gal reiktu pabandyt?
Ar yra tokiu, kurios bande isiamzinti fotostudijoje apsinuoginusios? Butu idomu suzinoti ispudzius. Ka apie tai manot?

Mane pats brangusis yra nufotografaves... labai priesinausi, norejau, kad istrintu (skaitmeninis fotoaparatas). LAbai naturalios gavosi, nes buvau ka tik prabudusi (be makijazo, plaukai pasitarse...). Dabar kai pasiziuriu - visai samgu smile.gif
Kolkas tos nuotraukos kompe ir reminti nesiruosiam smile.gif
Bet gera cia minti pasiulet smile.gif
Atsakyti
Siuo metu laukiuosi antro vaikelio ir labai apgailestauju, kad neturiu nuotrauku, padarytu iki nestumo. Paprasciausiai butu idomu palyginti kuno pasikeitimus. O dar idomiau butu lyginti, ko gero, senatveje wink.gif .
Tad laukiu, kol apkusiu, ir tikriausiai butinai pasidarysiu keleta meniniu fotkiu pas gera fotografa.. p.s. jei apkusiu rolleyes.gif
Atsakyti
Nu mano "taikus" vyrelis, tai ta forografa turbut pakartu, o as tai jo nemalones tikrai neisvengciau. Nors pati tai labai noreciau tokia nuotrauka tureti, kol dar nepasenau ir nesustorejau wink.gif
Atsakyti
Nebutina eiti pas vyra fotografa, yra ir moteru geru fotografiu. Jei as nueiciau pas vyra fotografa tai kazin ar maniskis dar noretu ta nuotrauka ant sienos kabint biggrin.gif
Atsakyti