Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dirbate, ar auginate vaiką?

Vis niekaip negaliu normaliai pradėti dirbti. Pirmą vaikutį kai pasigimdžiau tai mokiausi universitete. Liakas prabėgo kosmiškai greitai thumbup.gif . Po to pradėjau dirbti mokykloje, padirbau metelius ir vėl vaikutis. Dabar svarstau ar man apsimokėtų gryžti į darbą ar ne? g.gif Bet gerai pagalvojus, uždirbsiu ne tiek jau daug, auklei reiks atiduoti 400lt. Kas belieka? huh.gif Tai nusprendžiau sėdėti namie kol sueis vaikeliui 3m. Kaip jūs mamytės sukatės? g.gif
Atsakyti
Na as cia ta negera mama kuri vaika 5 men mociutei paliko ir issejo dirbti. Tiesa, as irgi dirbu mokykloje. Kadangi kruvi pries gimdyma turejau normalu tai paprasciausia nesinorejo, o ir finansikai neapsimokejo namie sedeti. Be to ir sugrizti sunku, bent jau i ta pati kruvi gauciau 18 pam ka su jom veikti ( teisingiau su atlyginumu), gi cia asaros... O dabar jau mano pilietis zygiuoja i darzeli...
Jei antras vaikiukas atsirastu nezinau... gal nedirbciau, nes pakankamai sunku buvo...
Atsakyti
As tai irgi namuose sedziu, nes kai buvau sugalvojus eiti dirbti i nauja darba, paskaiciavom, kad aukle kainuos tiek pat, kaip ir mano atlyginimas (700 lt) blink.gif , o dar auklei, man pavalgyti doh.gif . O i sena darba taip ar taip negrisiu. Tai va ir sedziu namuose, nors stogas jau seniai vaziuoja, bet nera kitos iseities. Va gal pradesiu leisti i darzeli, tada pradesiu ieskotis (jeigu rasiu dry.gif ), nes dabar ir problema darba rasti sad.gif .
Atsakyti
na, as ir dirbu ir auginu vaika wink.gif
isejau i darba kai vaikui buvo 2.5men. baisu sakot, ir man taip atrode, bet darbdaviai gailestingi, isleisdavo maitint. dabar vaikui 1.6m. ir dziaugiuosi, kad toliau dirbu, nes 5-6val. praleidziu darbe, bendrauju su kitais zmonems, dirbu patinkanti darba, o grizus laukia vaikas, su kuriuo tikrai uztenka ir laiko ir noro buti. aisku gaila tu 400lt i menesi, bet vaikas priziuretas, as toliau tesiu savo rezidentura... kai iseinu is ryto i darba, vaikas priima taip kaip naturalu dalyka, nes visada taip buvo, ir nebuna graudziu asaru. pastebejau, kad budamas ne tik su manim, bet ir su aukle, mums isejus i svecius, nesislepia uz mano sijono, o drasiai duoda sveciams labas, eina zaisti su vaikais. mano drauge su vaiku buvo virs 1metu-sake neimanoma kiap ji bijo vaiku ir but viena(t.y. su aukle)
bet jei nepadetu tevai su aukle, nezinau ar eiciau toliau dirbt, gal irgi sedeciau su vaiku ir laukciau, kol ateitu laikas jam i darza g.gif
Atsakyti
laugh.gif laugh.gif laugh.gif Mokytoju mamyciu tema wink.gif
Pirmo besilaukdama irgi dirbau mokykloje. Kruvi irgi turejau nemaza. Pasigimdzius po metu gryzau dirbti,bet vel pastojau. Dabar auginu savo ziogus pati it ne kiek del to nesigailiu. Gryzus mokyklon dali pinigu atiduociau auklei,mokeciau uz vyresniojo darzeli. Paskaiciavus - nekas ir lieka. Tai ir dziaugiuosi kolkas kad galiu tiginiauti wink.gif
Atsakyti
as isejau i darba, kai vaikui buvo trys menesiai unsure.gif man taip labaiu apsimoka finansiskai ir del kitu priezasciu. pasiseke rasti labai gera aukle, todel dabar viskas atsistojo i savo vietas rolleyes.gif blink.gif
Atsakyti
O as dabar auginu vaikiuka, bet kai sueis puse metu, tai manau kad eisiu i darba pusei darbo dienos, nes turiu tokia galimybe. O ir nebus taip kad kiek uzdirbu atiduodu auklei, tai man ir finansiskai apsimoka o jau ir pati noriu darbo ir veiklos, nes jauciu kad namuose uzsisedejau ir dziustu mad.gif
Atsakyti
as isejau i darba, kai vaikui buvo trys menesiai unsure.gif man taip labaiu apsimoka finansiskai ir del kitu priezasciu. pasiseke rasti labai gera aukle, todel dabar viskas atsistojo i savo vietas rolleyes.gif blink.gif
Atsakyti
As dirbti pradejau si rudeni kai vaikui buvo 1,5 m. Pavasari kai jam bus 2 metukai leisiu i darzeli, o tuos puse metuku maziuka priziuri mano sesuo smile.gif
Atsakyti
Aš prie tų kurios išlėkė dirbti vaikiukui nė metų nesuėjus... Tada tai džiaugiausi nes jau norėjosi veiklos, pakeisti aplinką, o ir dabar nesigailiu, vaikelį prižiūri tėtis (dirba pamaininį darbą) ir močiutė. Taigi finansiškai tikrai apsimoka.

Tiesa nesenai buvau atostogų...paskui taip sunku buvo grįžti, atrodo sėdėčiau ir sėdėčiau su mažium, gal tiek nesirgtų, skaniau valgyt padaryčiau...

Vis tam žmogui negerai g.gif sėdėti namie negerai g.gif dirbti irgi nelabai norisi, kai žinai, kad vaikiukas be mamkos priežiūros g.gif
Atsakyti
Kai auginau pirma vaika,dar mokiaus universitete.Tai to poilsio nuo darbo nei nesijaute.Dabar mazajai 5 menesiai,ir suku galva,ka reiks daryt,kai sueis metukai.kazkaip as paniskai bijau ja palikt auklei,atrodo svetimas zmogus,ka gali zinot kokia ji.Beje,irgi dirbu mokykloj biggrin.gif Jei samdyt aukle,nuo algos nekazkas ir liktu,geriausiu atveju 300lt.O mintis apie darba tiesiog depresija kelia,atrodo sedeciau ir sedeciau su vaiku namie wink.gif Bet is kitos puses,jei pasiimt dar metus,tai isivaizduoju,kad dar sunkiau grizt butu ph34r.gif g.gif
Atsakyti
Na as irgi sedziu namie ir auginu suneli jau 1 metai ir 9 men. man atrodo,kad vaikui nera geresnes aukles kaip pati mama. Na is pat pradziu kai pasigimdziau tai tikrai sakiau kad namie su vaiku sedesiu tik iki metu,bet taip isejo,kad aukles neradom,mociute isvaziavus (uz atlanto) kita mociute kitam mieste,tai va ir sedziu sau namie ir auginu suneli.I darzeli gaila dar atiduoti,nes tenai absoliuciai pastoviai visi serga,vel nedarbingumo lapeli imk......darbe tuoj visi nepatenkinti.......
Na o pats mano vaikas tai labai drasus,su visais zaidzia kur benueitum,na ir siaip megsta buti kompanjoj biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti