Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 2

Galim toliau dalintis savo išgyvenimais ir lūkesčiais smile.gif
Atsakyti
g.gif gal gerai , kad iš sarašų išmeta o gal... mane tai tikrina į metus sykį (anksčiau kas pusė ) ir taip jau 9 metai , nepaliks ramybėj manęs onkologinis - gal patikau tongue.gif
Atsakyti
Cia gi mergaites diagnoze visam gyvenimui, o tikrintis kas metus tai butina, pacios turim tai daryti del saves. Na ten tas imetimas, ismetimas salyginis, va nukulniuoju atsimenu i klinikas - o mano kortele prie sveiku padeta, ot saunu reiskias sveika, nelabai jie ten ka ziuri ir tai kaip nebutu juokinga, skaudu cry.gif
Atsakyti
Butent - esi statistinis vienetas ir privalai pats savim pasirupint. Kaip atsainiai gyde,taip ir pasiule nebesilankyt smile.gif Praejo 5 metai ,o toliau tavo reikalas. Jei viskas butu zmoniskiau,tai galejau isviso isvengti sios ligos,bet cia jau kita istorija.

Linksmas atsitikimas Antakalnio poliklinikoje :dingo mano kortele,uzejau paklausti pas terapeute-gal guli pas ja kur stalciuj,nerado ir uzvede nauja ir svaria .Po savaites ateinu i polikl. ,einant pas gydytoja pasiimu kortele ir skaitau irasa :,,alsavimas lygus,karkalu nera,praktiskai sveika,,. Ir cia su mano antra vezio stadija blink.gif doh.gif As prie duru pastovejau,o gydytoja net uzpakalio nuo kedes nebuvo pakelus g.gif Kai atsirado senoji kortele,si irasa radau stipriai uztusuota biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvira @ 2005 04 12, 22:10)
Galim toliau dalintis savo išgyvenimais ir lūkesčiais smile.gif



Aga, Pasariote-Ir AŠ Ir AŠ! prie sveikinimų 4u.gif 4u.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

O aš po poros savaičių grižtu namo ir kulniuosu sunkia širdim krutų echoskopiją darytis,mat jau praėjo pusmetis po patikrinimo, kai rado dvi mažulytes cistas,vieną iš jų-kažkokią keistą(o kodel ir kokią taip ir nepasakė) ir liepė kas pusmetį tikrintis verysad.gif

Arvira,o tai kaip dabar bus ,kai senąją temą uždarė-ten tiek patarimų,jei kam reikėtų.Tai jie pradings, ar kaip? Gaila butų...
Atsakyti
QUOTE
Butent - esi statistinis vienetas ir privalai pats savim pasirupint. Kaip atsainiai gyde,taip ir pasiule nebesilankyt  Praejo 5 metai ,o toliau tavo reikalas. Jei viskas butu zmoniskiau,tai galejau isviso isvengti sios ligos,bet cia jau kita istorija.

g.gif keistai elgiasi medikai , na man tokio pasiūlymo dar neteko išgirst jog nesilankyčiau nors aš pati teiravausi kada paliks mane ramybėj , bet atsakymas buvo teks tikrintis profilaktiškai kasmet ( gydausi KAK) .
QUOTE
Arvira,o tai kaip dabar bus ,kai senąją temą uždarė-ten tiek patarimų,jei kam reikėtų.Tai jie pradings, ar kaip? Gaila butų...

Dėl šito ir aš pamasčiau- gal moderatorė galėtų neištrint naudingos informacijos smile.gif
Atsakyti

 i 
"Onkologinės ligos" (1)" Tema tik uždaryta, bet ji liks ilgam :mirksiukas: Tiesiog, jei palikčiau neuždarytą tą temą, tai vieni rašytų jau į naujai paskelbtą`, o kiti rašytų į senąją ir po to nesuprastų kodėl tyku, ramu, nebenraujama :)
Atsakyti
Aga, Pasariote - kaip shaunu! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Bastete, nepergyvenk. Cistutes pacios savaime tai dar nera nieko blogo. Tikekim, kad viskas bus tvarkoj. Sekmes Tau! 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Po tam tikrų išgyvenimų savaitgalyje, jaučiausi tokia apsilpusi, kad visai nebelandžiojau į forumą, o ir šiaip visą savaitę jaučiuosi taip silpnai, o ir nervai kažko nelaiko. Savaitgalį sergėjau savo katytę, kuriai po sterilizacijos gavosi komplikacijos, tai labai pergyvenau, kad nemirtų sad.gif man, tokiai jautriai būtybei, tai tikrai širdelę siaubingai skaudėjo. Bet dabar Ketutė jau sveiksta thumbup.gif

Kažkas čia klausė, kuo aš sergu. Ogi ž v y n e l i n e su kažkokiomis ten atmainomis. Iš dalies tai nėra jau super baisi liga, bet mane išgąsdino žodis, kad ji praktiškai nepagydoma bei pakankamai bjauroja išvaizdą (kas yra mano atveju sad.gif , o kaip žinome, visuomenė nelabai priima tokius kitaip atrodančius. Bet aš susitaikiau jau- yra kaip yra ir ne mano valioje čia kažką padaryti.

Aga, nuoširdžiai sveikinu, kad tavo mamai nieko blogo group.gif: tikėkimės, kad ji greitai atsigaus po viso streso ir pamirš, kas buvo nutikę.Beje, aš kai nedažnai forume apsilankau, primink, prašau, kokios rūšies vėžys jai buvo įtariamas?

Kažkurią čia dieną perskaičiau labai baisią statistiką, kad Lietuva pirmauja Europoje pagal moterų mirštamumą gimdos kaklelio vėžiu. Ir visa tai dėl pernelyg vėlaus diagnozavimo ir pavėluoto gydymo sad.gif baisūs skaičiai...

Taip pat sveikinu persikrausčius į naują temą thumbup.gif smagu, kad neabejingų šiai ligai bei norinčių padėti vienas kitam yra vis daugiau ir daugiau. Laikykitės. Pasirodysiu tikriausiai kitą savaitę, nes savaitgalį išvažiuojam net kelių progų paminėti- vyro močiutės mirimo metines ir paskui į mano bočiaus 80 metų jubiliejų smile.gif

Gero savaitgalio- linkiu iš anksto smile.gif
Atsakyti
Cikadele - zvyneline ne pasaulio pabaiga, tiesiog reikia ismokti su ja susigyventi, sakau, zinau rolleyes.gif mano sese serga ja jau 6 metus, susirgo nuo 16 metu, bet nesliapia nuo nieko, aisku nevaiksto be rankovemis palaidinemis, bet cia toks ir nesmagumas - pripranti. Ir dar tik tu taip nesijaudink, reikia grudinti nervus, bo si liga ypac paumeja kai stresuoji, pamatytum mano sese per sesija, uch 4u.gif baisu, bet nusiramina ir po bicki aprimsta ta ligele, aisku as dar pastebejau, kad sirgti zvyneline - brangus malonumas, kremai, tepalai, vaistai, specialus sampunai ir taip visa gyvenima.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 04 12, 20:39)
Jooo, panikos buvo gerokai medikai  įvarę, nes sakė , kad rado vėžinių ląstelių KMUK kaip tyrimą atliko, o Vilniuj po operacijos neberado. O kiek nervų kainavo doh.gif  doh.gif  cry.gif


Sveikinu smile.gif 4u.gif Pastebejau tokia tendencija - jei pries operacija sako piktybinis, tai po jos paaiskeja kita versija, ir atvirksciai.

Cikadele, laikykis smile.gif kai busi linksmesne, tai ir atrodysi graziau, sypsena tave papuos smile.gif Juk turi mylinti vyra ir daug kitu artimu geru zmoniu salia, ir jiems tavo liga nemaiso taves myleti. O ka galvoja kiti - tegul buna tik ju paciu reikalas. Juk ir sveikas visiems neitiksi.

Na o mano mama sanatorijo nuo ryto iki 4 dienos net laksto po proceduras ivairias. Tegul tik jai tai i gera buna. Tik va tetis labai suirzes be jos. Tie vyrai - mazi vaikai. Na bet kartais sveika tokie issiskyrimai smile.gif
Atsakyti
Cikadele, jai gimdos kaklelio įtarinėjo, tiksliau neįtarinėjo, o KMUK jau ištyrę tvirtino sad.gif Nors po operacijos tyrimai visai kitką parodė 4u.gif 4u.gif
Atsakyti