Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 2

QUOTE(adis @ 2005 09 27, 06:16)
Nežinau kodėl, bet norėčiau paprieštarauti. Gal todėl, kad šias mintis girdžiu nepirmą kartą. Sutinku, kad psichologinė būsena yra svarbi, tačiau daugybė piktų, pagiežingų žmonių neserga vėžiu. daugumą tų, kuriuos sutinku klinikose galėčiau pavadinti labai maloniais žmonėmis. Tiesa, aš jų nepažįstu.Ir dar iš kur pas vaikus, kurie serga vėžiu, pagieža, neatleidimas. Arba, kad ir tėvas Stanislovas, kuris mirė nuo to paties vėžio, juk nebuvo panašus į piktą ir pagiežingą žmogų. Anaiptol spindėjo begaline meile žmonėms. Gal tai labai jautrių žmonių liga, kurie nemoka priimti gyvenimo toks koks yra.

Mes su vyru irgi svarstėm nuo ko ?? Visų pirma tai jo močiutė sirgo vėžiu, tik nežinau kokiu. Be to jis pats yra sirgęs hepatitu b ir tuberkulioze , imunitetas įtariam nekoks g.gif Juokaujam, kad jam skirta gyvenime išmėginti baisiausias ligas, nuo pirmų dviejų pasveiko, tikėsimės ir trečią įveikė visam laikui drinks_cheers.gif
Dar galvojam, kad prie jau ir taip silpno organizmo galėjo prisidėti darbas. Kvėpuoja jis ten visokiom dulkėm ir tt. Dar manom, kad rugsėjo 11 įvykiai Niujorke irgi prisidėjo. Tuo smogu kvėpavom daug, daug mėnesių unsure.gif
Jis rūko, bet vėžys pas jį ne plaučių, o pūslės g.gif
Prie viso to jis yra labai geraširdis ir draugiškas žmogus, gal net sakyčiau jautrokas, bet ramus. Jis sako, kad čia aš savo bambėjimu jam gyvenimą sutrumpinau blink.gif
Dabar jis jaučiasi puikiai, jau gavo 2 chemijas, liko 4. Kadangi chemiją varo tiesiai į pūslę, tai jokių pašalinių poveikiu nėra thumbup.gif
Dabar aš dėl savęs bijau. Ryt einu pas ginekologę, pažiūrėsiu ką ji sakys pačiupinėjus guzą mano dešinėje krūtyje unsure.gif Ryt kartu darysiuos mamogramą. Jau darė man echoskopiją, rado 2 cistas. Bet tuo tyrimu nepasitikiu visai, nes buvo atliktas "atbulom rankos" ir priedo praktikantės. Žodžiu laukiu rydienos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 10 03, 12:49)
tai turbūt nugalėjo stresas.. Rasyte, o tu turėjai streso?
O kaip kitos? blush2.gif  ax.gif  ax.gif


Nezinau, nepamenu, be to mane pazysti, as nesu is tu stresuojanciu smile.gif Manau vienaip ar kitaip gyvenime neimanoma isvengti streso, o kartais jis reikalingas kaip postumis gyvenime. Manau didesni stresa patiria mamos, kai suzino vaiku diagnozes, kai pergyvena del kiekvieno tyrimo. Tuo laiku kai nustate liga mano gyvenimas tikrai ritosi i virsu, sekmingai uzbaigiau mokslus, persikrausteme i savo buta, darbo paieskos jau buvo dave vaisiu, tik vietoje naujo darbo - atsiduriau ligonineje, bet jie palauke manes ir darbuojuosi sau po siai dienai. Manau pas mus labai jau gajus posakis: visos ligos nuo nervu doh.gif , o as manau, kad tiesiog taip man duota, ligos deka sutikau daug geru zmoniu, susiradau puikiu draugu, i viska zvelgiu atlaidziau, nesijaudinu del smulkmenu - tiesiog gyvenu ir esu laiminga jau vien del to, kad dar esu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na,Rasyte,daugiau tokių žmonių kaip tu, ir pasaulis taptų geresnis ir šviesesnis. 4u.gif Man, totaliai pesimistei,toks optimistinis požiūris į gyvenimą,koks jis bebūtų yra didžiai gerbtinas.Lenkiu žemai galvą wub.gif

Tiesa,sveikos visos,kas dar mane pamenat biggrin.gif ,seniai čia bebuvau,keliavau daug.O ir gyvenimas šiek tiek komplikavosi,bandau susidėliot viską į lentynėles smile.gif

Mano teorija ligas gauna tie ,kurie per daug galvoja ir nemoka "išjungt" savęs.bet čia tik mano mintys...
Atsakyti
QUOTE(TauRe @ 2005 10 04, 00:12)

  Dar galvojam, kad prie jau ir taip silpno organizmo galėjo prisidėti darbas. Kvėpuoja jis ten visokiom dulkėm ir tt. Dar manom, kad rugsėjo 11 įvykiai Niujorke irgi prisidėjo. Tuo smogu kvėpavom daug, daug mėnesių  unsure.gif
 


vakar "Lietuvos rytas" spausdino straipsnį apie kvėpavimo ligas po šitų įvykių, bet daugiau apie statybininkus, valiusius griuvėsius...

Atsakyti
Taip taip Bastete, žinoma pamename..

Tikiuosi viską susidėliosi į stalčiukus ir vėl aktyviai prie mūsų prisijungsi tongue.gif mirksiukas.gif

Maža kas Rasyte, gal tu nepastebi kaip nervojiesi, gal tas stresas organizmui yra didelis, bet tu nekreipi dėmesio į tai ką jis sako..
aišku, aš čia apie praeitį.. dabar tai klausaisi.. bet vistiek kosti, o tas yra nigirai doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Lepune geriau nebus, kosciu nes tarpuplautis pradegintas - svytintas, o ten mano limfmazgelis sedi ir kutena tongue.gif - va ir kosulio priezastis, na gi zinai karts nuo karto plaucius patikrinu - vis dar randa biggrin.gif O kaip bus, kas bus - neaisku, ale tikimes geriausio.
Atsakyti
Rasyte, ar čia visi po to kosti, kai pasvitina? g.gif Maniškiui dabar jau paskyrė 17 dienų svitintis. Važinėja vargšelis kiekvieną dieną (tik viena paguoda jam - gydytoja graži ir rankos švelnios) biggrin.gif

Nežinau, ar čia visi ligoniai mąsto taip:" Jei būčiau nesigydęs, tai jau būčiau po velėna." arba "Yra žmogus, yra ir problemų; nėra -mogaus - nėra problemų". Mano tokie pamąstymai tiesiog iš kojų verčia cry.gif
Atsakyti
Šviesele,
gal galėtum priminti, kiek tavo vyrukas chemijos gavo? Maniškis po pirmų aštuonių kartų darėsi pireš kelias dienas KT, tai tipo likęs pažastyje 1,5 cm biesas.Po pirmos KT gal kokoise 6 vietose buvo po 1,5-1,9cm. Tai paskyrė dar 6 chemijas. Man kažkaip labai daug atrodo, o po to dar tipo gal ir spindulių reikės. Nuotaikos nerealios, kaip tiek dar ištverti reikės. Išprotėsiu.
Atsakyti
QUOTE
gal galėtum priminti, kiek tavo vyrukas chemijos gavo? Maniškis po pirmų aštuonių kartų darėsi pireš kelias dienas KT, tai tipo likęs pažastyje 1,5 cm biesas.Po pirmos KT gal kokoise 6 vietose buvo po 1,5-1,9cm. Tai paskyrė dar 6 chemijas. Man kažkaip labai daug atrodo, o po to dar tipo gal ir spindulių reikės. Nuotaikos nerealios, kaip tiek dar ištverti reikės. Išprotėsiu.


Iš viso buvo 14 kartų. Taip išeina, kad visiem panašiai skiria, o kad lieka dariniai, kurie nesumažėja iki normos, tai jau supratau, kad taip turi būti, svarbu, kad neliktų piktybinių ląstelių. Spindulinę irgi tikriausiai skirs, nes vyrų taip kaip moterų nesaugo. matau, jau du vaikus irgi turit, tai reiktų apsvarstyt at spindulinę darysitės. Po to atrodo 5 metus negalima vaikų turėti (rimtai saugotis reikia, tai dabar kišu KT) 4u.gif Laikykis, nepasiduok, kantrybės daug reikia, ypač per paskutines chemijas. bet svarbiausia, kad išnaikintų ligą. Daugiau būkit gamtoj, ore, tai saulė, grynas oras labai praskaidrina nuotaikas. maniškis dviračio labai norėjo, tai "pasidovanojom" šiaip sau, kad nuotaika gera būtų, tai dabar kiekvieną dieną apvažiuoja aplink rajoną po ratų ir nuotaika geresnė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2005 10 07, 04:24)
vakar "Lietuvos rytas" spausdino straipsnį apie kvėpavimo ligas po šitų įvykių, bet daugiau apie statybininkus, valiusius griuvėsius...

Maniškis statybininkas, bet jis nedirbo prie dvynių. Bet ir nedirbant ten pakankamai visi aplink randantys prisikėpavo. Smarvė ilgai stovėjo unsure.gif Mes dar tada pamenu kalbėjom, kad kiek daug žmonių "visokiais vėžiais" po tų įvykių apsirgs blink.gif
Man pačiai rado cistą krūtyje. Dabar stebės ar nedidėja. Jei didės, darys biopsiją doh.gif

Vyrui liko 3 chemijos, negaliu sulaukti kol viskas baigsis. Po to su baime lauksim naujo patikrinimo, kad tik tas baidyklė neatsinaujintų unsure.gif
Atsakyti



Mergaitės , o amliv ar užsuka kada?
Atsakyti
QUOTE(Skimija9015 @ 2005 10 10, 00:17)
Mergaitės , o amliv ar užsuka kada?

Nemačiau aš jos čia sad.gif
Labai nuliūdau sužinojusi apie jos ligą verysad.gif
Amliv, saulele, atsiliepk wub.gif



Mergaitės, mano vyrui daktaras nerekomenduoja turėti vaikų 3 metus cry.gif , o man tie 3 metai kažkaip labai daug atrodo sad.gif Jei mes neišlauktumėm tų 3 metų kokia rizika naujam vaikiukui ? Aišku mes neplanuojame to daryti 3 metus, bet, o jei netyčia blush2.gif
Atsakyti