Įkraunama...
Įkraunama...

ištikimybė

sveiki tėtukai,
turbūt ši tema sena kaip pasaulis,bet vis dar aktuali. Jei to paklausčiau savo vyro,jis juk nepasakytų man tiesos,bet bala ji žino ka pagalvotų. Kartais bandau sugudrauti užduodama vieną kitą suktą klausimuką,bet jis išsisuka juokaudamas,kad savo klausimais verčiu ji meluoti arba sakyti tiesą kuri man nepatiktų...
draugės ir bendradarbės turi tik vieną komentarą šiuo klausimu- visi jie vienodi,palankiai situacijai esant tikrai neatsisakys...
o kaip yra iš tikrųjų??? g.gif
nekalbu apie tuos erelius kurie ieško nuotykių,bet idomu kaip sekasi kovoti su pagundom tiems vyrukams kurie myli žmoną,vertina šeima?
Atsakyti
As istikimas. Ir palanuoju taip visa gyvenima. Ir nematau prasmes buti neistikimam. Namie viska turiu.
Atsakyti
Tikrai yra tokiu, kurie 100% istikimi, ir jokios kitos pagundos neisves is kelio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasavait @ 2008 03 04, 17:17)
o kaip yra iš tikrųjų???  g.gif

Ką jūs darysite su šia informacija? Jūsų vyras jums labai aiškiai pasakė - "jūs nenorite išgirsti jo atsakymo". Kodėl jūs netikite juo?
Atsakyti
Kodėl jūs netikite juo

tiesiog moteriskas smalsumas. savo vyru tikiu,jei netikeciau senai buciau sugrauzusi lotuliukas.gif
tiesiog glumina pati statistika skelbiama ivairiuose leidiniuose,kad 100%istikimybe neimanoma,kad vyras tarsi koks gyvuliukas nekontroliuojantis savo pimpalo,kad visi tie vyriski harmonai padaro ji visiskai neatsakingu uz savo poelgius,kad jie tiesiog negali kitaip...
tai vat ir idomu gali ar negali????? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasavait @ 2008 03 05, 08:52)
tiesiog moteriskas smalsumas. savo vyru tikiu,jei netikeciau senai buciau sugrauzusi  lotuliukas.gif

Aš klausiau ne to. Aš klausiau kodėl jūs netikite juo, kai jis sako, kad "jūs nenorite išgirsti atsakymo"?
Atsakyti
PirmPagal mane neistikimybe gali atsirasti:
1. kazko truksta seimoje - atsala jausmas, blogas seksas, bendru tikslu nebuvimas, ...
2. neatsilaikymas nuo viliojimo - bendradarbes, kaimynes ir ....... . Ne visi gi pamate nuogus papus gali pasakyti NE.
3. alkoholis smile.gif

Jei vyras neistikimas del 1os priezasties - tai galit nest pareiskimus del skyrybu.
Jei vyras neistikimas del 2os priezasties - tai reikia isdraskyti vilioklems akis ir nurauti plaukus + isspardykite kiausius vyrui ir bandykite atleisti
Jei vyras neistikimas del 3os priezasties - tai isspardykite kiausius vyrui ir bandykite atleisti.

As asmeniskai studentavimo laikais turejau laiko issilakstyti ir suprasti, kad mano zmona yra ta su kuria noriu praleisti visa gyvenima!

Bet niekados nesu garantuotas del 3io punkto smile.gif Nu niekados!
Atsakyti
Jei jums patinka, kai jums spardo tarpukojį - gal tai jums ir tinka.
Bobų tiek daug, kad tikrai neverta laikytis įsikibus tokios, kuri daro nesąmones.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 03 05, 10:57)
Aš klausiau ne to. Aš klausiau kodėl jūs netikite juo, kai jis sako, kad "jūs nenorite išgirsti atsakymo"?

atvirai tai taip,geriau jau sito niekada nesuzinoti ir galvos neskaudes,saviskiui juokaudama sakau''buk geras jei kada eisi i sona daryk taip,kad as to niekada nesuzinociau,tebus tai tavo morales ir sazines klausimas,nezinosiu ir gyvensiu sau laiminga,nu bet jeigu jau suzinosiu......."
manau kad vienkartine neistikimybe,kuri yra aukoholio ar nuogu papu pries akis maskatavimo pasekme,reikia atleisti,bet pagalvokit ar lengvai tai atleistumet savo zmonoms? Manau liekamasis reiskinys lieka visam gyvenimui.
Atsakyti
QUOTE(rasavait @ 2008 03 05, 10:18)
..bet pagalvokit ar lengvai tai atleistumet savo zmonoms?

Atleistumėm ką? Ką reikia atleisti? Kas tai yra neištikimybė?
Aš tikrai neturėčiau ką atleisti, ar už ką atleisti. Tai žmogaus pasirinkimas, jo gyvenimas. Plius jei žmogų myli, tai nori, kad jis būtų laimingas. Ir jei ji laiminga - tai teikia man džiaugsmo. Aš nenoriu turėti mylimo žmogaus. Aš noriu būti su juo.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 03 05, 12:21)
Atleistumėm ką? Ką reikia atleisti? Kas tai yra neištikimybė?
Aš tikrai neturėčiau ką atleisti, ar už ką atleisti. Tai žmogaus pasirinkimas, jo gyvenimas. Plius jei žmogų myli, tai nori, kad jis būtų laimingas. Ir jei ji laiminga - tai teikia man džiaugsmo. Aš nenoriu turėti mylimo žmogaus. Aš noriu būti su juo.

tavo nuomone idomi,bet vargu ar daug kas taip galvoja. jei tavo zmoga atsipalaiduodama su draugemis karts nuo karto aptures santykius su kokiu pleibojumi,vargu bau ar ta jos laime bus ir tavo laime. kitaip tariant man atrodo tai nenormalu toleruoti neistikimybe. na o kas ta neistikimybe tai gal ir kiekvienam savaip atrodo,vienam tai zvilgsnis i kita zmogu,lengvas flirtas,as neistikimybe laikau,kuomet vyras ar moteris nesugeba atsispirti artimiems santykiams su priesinga lytimi.
Atsakyti
QUOTE(rasavait @ 2008 03 05, 10:38)
kitaip tariant man atrodo tai nenormalu toleruoti neistikimybe.

Kodėl jums atrodo nenormalu toleruoti neištikimybę?

Ir dar, kas jums yra artimi santykiai? Ar jie turi būti ilgalaikiai? Ar bučiniai - artimi santykiai? O bendravimas laiškais ir pasakojimas apie jūsų asmeninį gyvenimą? O jei diskusijos apie orą?
O jei vyras turės artimus santykius (tokius, kurie jums atrodo artimi) su tos pačios lyties žmogumi - tai nebus neištikimybė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 05 kovo 2008 - 10:42