Įkraunama...
Įkraunama...

Balionas susileido

Visalaik buvau mazutis zmogeliukas, ugis vos 160cm (su batais smile.gif ) Nenuostabu,kad nedaug ir tesveriau - apie 50kg. Atrodziau neblogai,tai ir nesinorejo ant svarstykliu lipt. Visalaik sportavau - vaikysteje del laikysenos lankiau baseina, veliau, nuo 15kos metu savo malonumui atradau rytu kovos menus. Nesvarbu, jog budavo melynes visur biggrin.gif bet smagu, agresija ismoko sukontroliuot, o energijos sudegini tikrai nemazai.

O sustorejimas prasidejo... nuo mokslu! Atejo dvylikta klase, svajones istoti i zurnalistika... ir prasidejo knygu "grauzimas". Vien nuo sugrauztu knygu gal ir nebuciau sustorejus, bet ilgai sedint vistiek isalkstama, o laiko pasigamint maista nera. Taip "i trasa" isejo cipsai (anksciau nekesdavau), sumustiniai, riesuteliai, o dar mano mama sokolado pakisdavo - neva protinei veiklai padeda... Per mokslu naktis gerdavau daug kavos, kurios iki tol isvis nevartodavau. Treniruotes iskeiciau i korepetitorius, kuriu valandos paslaugos kainavo mazdaug tiek pat kiek savaite karate klube.
Na, zodziu, protu rupinaus o apie kuna pamirsau. Ir tik mokykloje karta atsitokejau, kai per anglu pamoka mane pavadino "owerweigh" - su antsvoriu.
Pasisverusi pamaciau, jog sveriu 62kg. Pasimatavau KMI - prie pat antsvorio ribos!
Nepasakosiu visu mane uzpludusiu minciu, turbut pacios isivaizduojat, bet galutinis nusiteikimas buvo grieztas - jokio cukraus, cipsu ir limonadu!
Sportuoti laiko vis dar nebuvo, bet... Sumustinius iskeiciau i obuolius, saldzia kava i zalia arbata be cukraus, vietoj cipsu grauzdavau morkas. Tevai is pradziu baisejos, nes jie abu megsta pavalgyti... Daznai ir pasijuokdavo, ir priekaistaudavo. O as iki vasaros norejau bent jau pasiekti savo ankstesni svori. Nors daznai pilvas grodavo marsha, ir sapnuodavosi kotletai su bulviu koshe arba cepelinai su spirguciais. Taciau prie sveiko maisto ipratau, ziniu kaip maitintis semiausi is ivairiu zurnalu ir knygu.
Atejus vasarai vis dar sveriau 56kg. Kai stojimo rupesciai buvo baigti, ir ishsikrausciau is tevu namu, pagaliau vel gryzau prie sporto - tik sikart bandziau joga. Labai padejo, svarbu buvo isisamoninti, kad su kunu reikia ne kovoti, ne nekesti saves uz antsvory, o rasti sielos ir kuno harmonija, myleti save. O nuo meiles zmogus juk grazeja! Daznai svoris auga del to, jog patiriame neigiamas emocijas ir bandom jas "uzkishti" ir nuslopinti skaniu maistu.
Taigi, prasidejo "rytietiskas" lieknejimas. Joga, meditacijos, zalia arbata ir smilkalu kvapai vietoj sokoladuku. Jauciausi puikiai. Lieknejimui padejo ir naujai atsiradusi meile. Nors "antroji puse" vis pabrezdavom jog mane ne uz isore vertina, bet matesi jog jis labai dziaugiasi ir mano isvaizda. Net pries draugus pasididziuodavo, kokia grazia panele turi. Ir kilnodavo mane lyg plunksnele. Karta paklause kiek sveriu, o as nezinojau - neturejau svarstykliu jau metus blink.gif
Tuomet specialiai nuejau i vaistine pasisverti, ir staiga bac - tik 43kg. Net susirupinau, ar ne per daug cia as i dvasines aukstumas pakilau - tuoj kunas isvis istirps!
Bet seip pragyvenau savo "sveikaji" gyvenimo buda iki tapimo nescia. Na tada ir uzejo - pirmus men dar biski svorio nukrito,nes vis vemdavau. O po to emiau "balioneti" 4u.gif kaip sake mano mielasis. Labai norejosi ledu, jogurto, saldumynu. Nors stengiausi rinkti sveikesnius - chalva, dziovintus vaisius...
Zinoma nebebuvau kaip plunksnele. Kaupesi skysciai, ir ne tik... Nestumo pabaigoje sveriau 70kg! Zinoma, vyras jau nebekilnojo manes.
Po gimdymo visi "rytietiskumai" isgaravo - atsirado svarbesniu rupesciu nei svoris. Bet... vyras nori vel susigrazinti savo "mazute stirniuke", ir priziuri vaikuty kol as uzsiimu joga, bei rupinasi mano dvasios ramybe tongue.gif
Todel noreciau patarti visoms - nekovokite su savo kunu. Is tiesu, isiklausykite i ji, ir pamatysite,kad galbut is tiesu jus norite ne saldainio ar plaktos grietineles, o svelnumo... Suraskite sau ka nors kita malonaus veikti, o ne grauzkite save del antsvorio. Valgykite kuo naturalesni maista, stebekite "pasleptas" kalorijas - ju yra ir cukruje (o atrodo,juk tik kavos isgerete?) ir aliejuje,kuriame kepate maista. Nevagykite skaitydamos ar ziuredamos TV - taip nepastebima kiek suvalgom.
Sekmes jums!
Siuo metu vel lieknejanti ir sverianti 55kg
jauna mamyte
Atsakyti
experiment>>> tikra tiesa, jei myli save - net nepastebi, kaip liekneji. Reikia tik keliu dienu, pilnu "nervu", streso ar vidiniu pastebejimu 'kokia as stora' ir kilogramai auga kaip ant mieliu! Linkiu ir toliau taip! mirksiukas.gif
Atsakyti
"Is tiesu, isiklausykite i ji, ir pamatysite,kad galbut is tiesu jus norite ne saldainio ar plaktos grietineles, o svelnumo... "

... tai tiesa smile.gif
Tik niekada aš sau to garsiai nepasakiau.
Atsakyti
gražu... saldu... mylėkite ir mylėkitės.. džiaugiuosi, šaunuolė, ir tau gerai, kad tave palaiko vyras.. leidžia"Rytietintis"
Atsakyti
"Įsiklausykite į savo kūną"... O ka man daryt jei kai tik bandau klausyt, tai jis vis valgyt prašo, gal tada neklausyt visai? cray.gif cray.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėtružė: 27 rugsėjo 2005 - 14:29
ax.gif laaaabai jau miela lieknejimo istorija rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Net nesitikejau perskaityti tokia nuostabiai dvasinga lieknejimo istorija. Saunuole mamyte. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(viva @ 2005 04 13, 10:20)
experiment>>> tikra tiesa, jei myli save - net nepastebi, kaip liekneji. Reikia tik keliu dienu, pilnu "nervu", streso ar vidiniu pastebejimu 'kokia as stora' ir kilogramai auga kaip ant mieliu! Linkiu ir toliau taip!  mirksiukas.gif



Tikra tiesa, kuo daugiau vargstu ir jaudinuos, tuo didesnes mano slaunys
Atsakyti
chm....lyg rasiau zinutia:)Niu ...oki...tai va..parasyk man emaila...idomu butu susipazinti:) Experimentuotoja:)As beje irgi 160cm.:)Xixi...
email: omkara@takas.lt
Atsakyti
As irgi bandysiu save pamilt, nes jau kelnes neuzsisega blush2.gif o taip norisi pavasari parodyti bamba tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovyte: 18 vasario 2006 - 21:16
tikra tiesa, kad nuo nervų storėjama....
Patyriau begalinę netektįir stresą, tai atėmė ir vis dar atiminėja daug nervų, iš dalies savęs neapykantos ir kaltinimo....
Ir taip išsipučiau, tikrąja ta žodžio prasme išbalionėjau.......
Žiauriai atrodau, kaip babūnė, man taip negera.......
Reikės pasidomėti kokiais jogos klubais ar pan, reikėtų susiimti...
Atsakyti
Labai grazi istorija... Reiks pasinaudoti tais stebuklingais patarimais ir ismokti save myleti wub.gif
Atsakyti