Įkraunama...
Įkraunama...

Autokedutės Bebe Confort Axiss ir Iseos TT

Mamytes, kas jau turi Axiss ir naudojasi, idomu suzinoti jusu nuomone apie sia kedute smile.gif . Ar jinai patogi vaikui? Ar patogi tevams? Ar uztenka saugos dirzu tvirtinimui?

Taip pat domina Iseos TT kedute, kaip joje jauciasi vaikelis?

Kokia is siu keduciu jus pirktumete?

Aciu uz nuomones! 4u.gif
Atsakyti
Apie Axiss nieko negaliu pasakyti-nenaudoju,o Iseos TT turim jau maždaug 2 metus,jokių nusikundimų neturiu.Labai patogi kėdelė,mes ją maždaug nuo 10 mėnesių iki 2 metų ir 9 mėnesių naudojom,bet dabar didesnę nusipirkom o TT perleidom broliukui thumbup.gif
Atsakyti
Mes turim Axis ir esam patenkinti,tikrai labai patogi ir vaikeli i masina pasodint ir pamaitint jei reikia.Labai puiki kedute thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien buvau apžiūrėti parduotuvėje kaip šios kėdutės atrodo, tai jau tikrai žinau, kad Axiss nepirksim, nes nesiplečia į šonus, o pasirodė gan siauroka ties apačia... g.gif ypač žiemą, kai vaikas šilčiau prirengtas, todėl tikriausiai pirksim Iseos, ji plečiasi į šonus, o tai yra didelis privalumas manau. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monicca: 16 kovo 2008 - 19:14
vakar pirkom AXISS thumbup.gif Labai dziaugiuosi, kad pasirinkom butent ja, kitos del daugelio priezasciu man nepatiko. labai paprastas ir patogus naudojimas, o saugumas pirmoj vietoj turetu buti visu perkanciu galvoje, o ne grozis ir pan....
Atsakyti
QUOTE(Monicca @ 2008 03 16, 20:14)
Šiandien buvau apžiūrėti parduotuvėje kaip šios kėdutės atrodo, tai jau tikrai žinau, kad Axiss nepirksim, nes nesiplečia į šonus, o pasirodė gan siauroka ties apačia...  g.gif ypač žiemą, kai vaikas šilčiau prirengtas, todėl tikriausiai pirksim Iseos, ji plečiasi į šonus, o tai yra didelis privalumas manau.  ax.gif

Pritariu sitai nuomonei.Jei vaikutis ne is smulkiuju,tai ziemos metu manau tikrai nesijaus jis patogiai Axiss keduteje.Ji gan siaura ir neprasiplatina.Butent sis kriterijus nuleme,kad mes nusipirkom BBC Iseos TT kedute ir ja esam labai patenkinti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sms-as: 03 balandžio 2008 - 08:33
Mes pirkom Iseos TT. Axiss nesirinkom dėl to, kad brangesnė blush2.gif Nors man ji patiko ir tas pasukimas turėtų būti labai patogus, nes paprastai sodinant labai jau ten reikia įlaviruoti vaiką. Kaip ten bebūtų, esam labai patenkinti tongue.gif Tikrai geras daiktas. Man labai patinka, kad patogu paguldyti, kai vaikas užmiega, ratuką tik pasuki. O ir šiaip, jauki tokia kėdutė. Važinėjam nuo 8 mėnesių wub.gif
Atsakyti
Na bent jau mes masinoje vazinejame be striuku, paltu ir kailiniu, tai tas Axiss siaurumas gal ir nebutu beda.
Bet del jos brangumo rinksimes TT wub.gif
Atsakyti
Siaip sodinti i kedutes su zieminiais drabuziais nepataria patys gamintojai. O tas kedutes platinimo mechanizmas avarijos metu tikrai saugumo neprideda (is testu matosi). Kas del Axiss, tai teko paziureti testukus, na lyg ir neblogi, tikrai geriau nei Iseos TT. Beje kodel pasirinkimas is BBC keduciu?
Atsakyti
Kaip dabar pamenu, pirmą kėdutės pirkimą.
Irgi džiaugiausi tokiu pirkiniu.

Dabar galvoju, kad labiau būtų apsimokėję pirkti geresnę ir devėtą iš patikimų tėvelių. Bet iš kitos pusės tą pačią vėliau bus galima parduoti. smile.gif
Atsakyti
O kur tų AXISS kėdučių galima nusipirkti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Velniukstis @ 2008 10 17, 22:57)
O kur tų AXISS kėdučių galima nusipirkti?  blush2.gif



Vilniaus Akropolije, pard Tindi Rindi
Atsakyti