Įkraunama...
Įkraunama...

Regėjimas praėjus 3 ir > metų po akių korekcijos

Sviekutės,

Akių lazerinę operaciją LASIK pasidariau pries 4m. ir 5 mėn. Vienai akiai ja pakartojo po puses metu.Prieš tai turėjau -9 ir -8 laipsnių trumparegystę. Metai po pirmosios operacijos pastojau, buvo atliktas cezario pjūvis.. Po pusės metu maitinimo, pajutau, kad akys pasilpo, jau lyg ir akinukų reikėjo, bet kažkaip užsimiršau, o kai po 3 mėn. vėl pasitikrinau-jau buvo vėl viskas gerai. Nemaciau pilno vieneto, bet akinių sakė dar nereikia. O dabar, jau gal porą mėnesių jaučiu, kad matau daug silpniau. Žiūriu tv prisimerkus, parduotuvėj daug ko neprimatau. Neišdrįsau dar pasitikrinti regėjimo, tad nežinau koks dabar minusas pas mane, bet, kad reikia akinių-tai puikiai žinau. Taip, kad esu begalo nusivylusi ir nusiminusi....
Ar yra dar panašių situacijų į maniškę???
Atsakyti
QUOTE(indrusita @ 2008 03 06, 15:03)
Sviekutės,

Akių lazerinę operaciją LASIK pasidariau pries 4m. ir 5 mėn. Vienai akiai ja pakartojo po puses metu.Prieš tai turėjau -9 ir -8 laipsnių trumparegystę. Metai po pirmosios operacijos pastojau, buvo atliktas cezario pjūvis.. Po pusės metu maitinimo, pajutau, kad akys pasilpo, jau lyg ir akinukų reikėjo, bet kažkaip užsimiršau, o kai po 3 mėn. vėl pasitikrinau-jau buvo vėl viskas gerai. Nemaciau pilno vieneto, bet akinių sakė dar nereikia. O dabar, jau gal porą mėnesių jaučiu, kad matau daug silpniau. Žiūriu tv prisimerkus, parduotuvėj daug ko neprimatau. Neišdrįsau dar pasitikrinti regėjimo, tad nežinau koks dabar minusas pas mane, bet, kad reikia akinių-tai puikiai žinau. Taip, kad esu begalo nusivylusi ir nusiminusi....
Ar yra dar panašių situacijų į maniškę???


Pasidariau lazerinę korekciją prieš tris metus, kai regėjimas buvo -7. Po operacijos buvo normalus, bet dabar tamsoje, ypač vairuojant reikia akinukų -0,75. Bet vistiek esu patenkinta, nes nereikia nesioti pastoviai kontaktinius lęšius. Be to, regėjimas susilpnėjo dėl to, kad pati tinkamai jo neprižiūriu, daug skaitau, dirbu su kompiuteriu, žodžiu, akys dažnai pavargusios. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indrusita @ 2008 03 06, 16:03)
Sviekutės,

Akių lazerinę operaciją LASIK pasidariau pries 4m. ir 5 mėn. Vienai akiai ja pakartojo po puses metu.Prieš tai turėjau -9 ir -8 laipsnių trumparegystę. Metai po pirmosios operacijos pastojau, buvo atliktas cezario pjūvis.. Po pusės metu maitinimo, pajutau, kad akys pasilpo, jau lyg ir akinukų reikėjo, bet kažkaip užsimiršau, o kai po 3 mėn. vėl pasitikrinau-jau buvo vėl viskas gerai. Nemaciau pilno vieneto, bet akinių sakė dar nereikia. O dabar, jau gal porą mėnesių jaučiu, kad matau daug silpniau. Žiūriu tv prisimerkus, parduotuvėj daug ko neprimatau. Neišdrįsau dar pasitikrinti regėjimo, tad nežinau koks dabar minusas pas mane, bet, kad reikia akinių-tai puikiai žinau. Taip, kad esu begalo nusivylusi ir nusiminusi....
Ar yra dar panašių situacijų į maniškę???

Mano situacija buvo analogiška ir operacija irgi buvo daryta panašiu laiku.Minusas negrįžo,nors regėjimas apkrautas,visa diena praleidžiama prie kompo.Po truputį vystosi toliaregystė,bet pagal amžių taip ir priklauso.Manau ,kad reikėtų visgi konsultacijos pas gydytojus.
Atsakyti
QUOTE(sausine @ 2008 03 07, 08:42)
Mano situacija buvo analogiška ir operacija irgi buvo daryta panašiu laiku.Minusas negrįžo,nors regėjimas apkrautas,visa diena  praleidžiama prie kompo.Po truputį vystosi toliaregystė,bet pagal amžių taip ir priklauso.Manau ,kad reikėtų visgi konsultacijos pas gydytojus.


Na taip zinau, kad reikia konsultacijos ir stengsiuos artimiausiu metu apsilankyti pas gydytoja, tik manau, kad apart akinuku, kazi ar ka pasiulys g.gif verysad.gif O jie jau bus visam gyvenimui..Na bet vis ne -9 blink.gif
Papildyta:
Tiesa, o ar naudojat kokias dirbtines asaras dabar po operacijos? Ar sauseja akys?
Atsakyti
[quote=indrusita,2008 03 07, 16:11]
Na taip zinau, kad reikia konsultacijos ir stengsiuos artimiausiu metu apsilankyti pas gydytoja, tik manau, kad apart akinuku, kazi ar ka pasiulys g.gif verysad.gif O jie jau bus visam gyvenimui..Na bet vis ne -9 blink.gif
Papildyta:
Tiesa, o ar naudojat kokias dirbtines asaras dabar po operacijos? Ar sauseja akys?

Na kokius keturis metus tai tikrai naudojau diena dienon.Tai jau buvo tapę įpročiu,o dabar jau kokius4 mėnesiu tai tikrai nieko nesilašinu ,ir nejaučiu kad būtų kokių problemų.Manau ,Indrusita,kad tikrai toks minusas negrįš smile.gif .Jau man prieš operacijos darymą vienas konsultavęs gudytojas siūlė pasilikt mažą minusą,kad paskui nereikėtų akinių skaitymui,ir man tai tada atrodė,kad koks -1 ar -1,5 visai menkniekis,lyginant su 8-9.(o kas tai reiškia ,tai jau mes žinom).Taip ,kad kol kas nepradėkit panikuot,viskas turėtų susitavrkyt! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sausine @ 2008 03 07, 21:00)

Na kokius keturis metus tai tikrai naudojau diena dienon.Tai jau buvo tapę įpročiu,o dabar jau kokius4 mėnesiu tai tikrai nieko nesilašinu ,ir nejaučiu kad būtų kokių problemų.Manau ,Indrusita,kad tikrai toks minusas negrįš smile.gif .Jau man prieš operacijos darymą vienas konsultavęs gudytojas siūlė pasilikt mažą minusą,kad paskui nereikėtų akinių skaitymui,ir man tai tada atrodė,kad koks -1 ar -1,5 visai menkniekis,lyginant su 8-9.(o kas tai reiškia ,tai jau mes žinom).Taip ,kad kol kas nepradėkit panikuot,viskas turėtų susitavrkyt!  biggrin.gif


Na tada, zinok,ir man atrode, kad -1 ar -1,5 tikrai menkniekis mirksiukas.gif Tik kai pripranti prie gero g.gif norisi, kad taip liktu amzinai doh.gif o kokias asaras naudodavai? Ju dabar ir tokia didziule pasiula blink.gif Man tada rekomendavo alcon firmos tears naturale.
Atsakyti
QUOTE(indrusita @ 2008 03 09, 21:42)
Na tada, zinok,ir man atrode, kad -1 ar -1,5 tikrai menkniekis mirksiukas.gif Tik kai pripranti prie gero g.gif norisi, kad taip liktu amzinai doh.gif o kokias asaras naudodavai? Ju dabar ir tokia didziule pasiula  blink.gif Man tada rekomendavo alcon firmos tears naturale.

Aš irginaudojau pradžioj Alcon,bet kadangi ten per didelis kiekis ,kad išlašint per mėnesį,o aš jau to prisilaikydavau,tai paskui ieškojau variantų po 5 ml.buvo kažkokios lietuviškos,paskui jų man rodos nebeliko,tai paskutiniu metu lašinau HYPROMELOZA P,visai nieko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sausine @ 2008 03 10, 19:56)
Aš irginaudojau pradžioj Alcon,bet kadangi ten per didelis kiekis ,kad išlašint per mėnesį,o aš jau to prisilaikydavau,tai paskui ieškojau variantų po 5 ml.buvo kažkokios lietuviškos,paskui jų man rodos nebeliko,tai paskutiniu metu lašinau  HYPROMELOZA P,visai nieko. smile.gif


Na taip, man irgi siu tears naturale per daug, nei puses neisnaudoju, kai jau pagal instrukcijas reikia baigti naudoti. Dabar turiu nusipirkus alcon firmos SYSTANE drekinamuosius lasus,atdarius galima naudoti 6 menesius, bet kazko man jie nepatinka. schmoll.gif Na reiks pabandyti tuos HYPROMELOZA P mirksiukas.gif
Atsakyti
operacija dariausi pries siek tiek daugiau nei 5 metus, dabar jau karts nuo karto deduosi akinukus sad.gif akis sugadinau buvusiam darbe (na, ne as viena, buve kolegos irgi skudesi suprastejusiu regejimu), be to tenka nemazai pasedeti prie kompo, o tas irgi ne i nauda, bet nera taip blogai kaip buvo pries operacija
Atsakyti
QUOTE(Kataryshka @ 2008 03 13, 12:06)
operacija dariausi pries siek tiek daugiau nei 5 metus, dabar jau karts nuo karto deduosi akinukus sad.gif akis sugadinau buvusiam darbe (na, ne as viena, buve kolegos irgi skudesi suprastejusiu regejimu), be to tenka nemazai pasedeti prie kompo, o tas irgi ne i nauda, bet nera taip blogai kaip buvo pries operacija


O kokio stiprumo dabar tavo akinukai?
Man tai begalo sunku susitaikyti su tuo, kad tenka gristi prie akiniu ir si karta visam gyvenimui verysad.gif , doh.gif nors medicina vis zengia i prieki...
Atsakyti
O as turejau Lasik operacija pries 6 metus. Tai jokiu problemu. Nei lasint ka , nei matomumas suprastejo. Na sioks toks nepatogumas gal nakti vairuojant, siek tiek neryskiau matosi, bet akiniu nereikia. O siuo metu laukiuosi , tai okulistai sako kad gimdyt galiu pati. Man tai kazkaip neramu, kad neatsitiktu su tom akim kas nors.Gal kas susiduret su sia problema?
Atsakyti
QUOTE(ausra2003 @ 2008 03 23, 20:22)
O as turejau Lasik operacija pries 6 metus. Tai jokiu problemu. Nei lasint ka , nei matomumas suprastejo. Na sioks toks nepatogumas gal nakti vairuojant, siek tiek neryskiau matosi, bet akiniu nereikia. O siuo metu laukiuosi , tai okulistai sako kad gimdyt galiu pati. Man tai kazkaip neramu, kad neatsitiktu su tom akim kas nors.Gal kas susiduret su sia problema?


Sveika, o koks tavo minusas buvo pries operacija? na,o kai man reikejo gimdyti, tai man lygiai ta pati sake, kad galiu pati drasiai. Aplamai, anksciau sakydavo, kad su didele trumparegyste gimdyti negalima, o dabar tai jau nera kontraindikacija blink.gif todel gimdyti galima. As is po operacijos, kai pastojau, tai ejau pas gydytoja viena klausti ar galiu gimdyti is po tokios operacijos-tai ji sako, gal reiketu palengvinti stumimo perioda. Kai atvaziavau gimdyti, sako tu nori kad mes tau su znyplemis palengvintumem, kad cia taip parasyta-sakau tikrai ne, tada man iskviete kita gydytoja i gimdykla, tai ji-jokiu problemu, is po tokiu operaciju drasiai gali gimdyti pati. Ir pamenu, kai po lazerines operacijos, paklausiau mane priziurincios gydytojos, kaip bus su gimdymu tai ji sake drasiai gali lauktis ir gimdyti pati smile.gif Taip, kad manau ir tau problemu nebus mirksiukas.gif
Atsakyti