Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 1 dalis

Labutis, aš atidžiai peržiūrėjau šį skyrelį ir nepastebėjau,kad būtų skirta vietikė mėgstančioms nerti, norėtųsi ir daugiau nėrimo pvavyzdžių pamatyti, idėjomis pasidalinti, pasižiūrėjau yra siuvinėjimo skyrelis, tai pagalvojau,kad reikėtų ir nėrimo skyrelio,kaip manote,ar atisrastų bendraminčių? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 04 15, 11:05)

Aš norėčiau, tik gaila kad suknytė megsta  sad.gif Aš bandau megst karts nuo karto, bet nelabai kas gaunas.
vaidullkaz@yahoo.com



Besiknaisiodama internete visai netikėtai radau daug nertų grožybių blush2.gif O kiek suknelių krikštynoms thumbup.gif tik va bėda nuorodos įkelti nemoku verysad.gif
Galiu nuorodą tik parašyti.- įeikite į www.7ya.ru ir susiraskite albumą Snegourochka- ten tiek visko nėrimui, net galva svaigsta smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo genovaite: 15 balandžio 2005 - 19:22
QUOTE(Daktarienė B @ 2005 04 13, 13:11)
Labutis, aš atidžiai peržiūrėjau šį skyrelį ir nepastebėjau,kad būtų skirta vietikė mėgstančioms nerti, norėtųsi ir daugiau nėrimo pvavyzdžių pamatyti, idėjomis pasidalinti, pasižiūrėjau yra siuvinėjimo skyrelis, tai pagalvojau,kad reikėtų ir nėrimo skyrelio,kaip manote,ar atisrastų bendraminčių? smile.gif


Kaip jau buvo mineta dauguma cia besilankanciu - universalios rankdarbiu myletojos biggrin.gif As irgi prie tokiu.Kazkada pradejau butent nuo nerimo ir nuo serveteliu smile.gif Dabar neriu pledukus biggrin.gif Tiksliau iki maziuko gimimo tuo uzsiemiau.
O nerimo temeles jau senokai reikejo thumbup.gif Daug nertu ideju "ismetyta" po ivairias temas.
QUOTE(Brooke @ 2005 04 14, 13:44)
Oj, kaip gerai, kad tokią vietelę radau smile.gif Užsimušdama ieškau raštų kepurytei vasarinei, ir nieko gero negaliu rasti - tai nėra schemos, tai nesimato pavyzdžio, tai dar kas.. Gal kas matėt kokių raščiukų? Labai dėkinga būčiau.. wub.gif

Sorry,bet tikrai galima rasti graziu ideju drinks_cheers.gif Suprantu,kad paieskoms reikia laiko,bet...nemazai ju sudedama i cia esancias temas, o ir rusiskoje 7ja konferencijoje galit prasyti pagalbos ir tikrai kas nors atsilieps ir duos geru patarimu o ir ideju thumbup.gif
O va cia idejos vasarai wub.gif thumbup.gif
http://www.7ya.ru/ph...brid=81562&ob=0 pvz:
user posted image
Atsakyti
Dar viena nuoroda nerejoms thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
beje ieikit i albuma ir perziurekit visas dalis drinks_cheers.gif
http://www.7ya.ru/ph...px?RubrID=27880
Atsakyti
Kažkurioj temoj radau šią suknutę, bet nelabai suprantu kaip ją nert. gal kas galit padėti?
[attachmentid=19597]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 05 gegužės 2005 - 14:07
QUOTE(Jumi @ 2005 04 29, 08:49)
Dar viena nuoroda nerejoms  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
beje ieikit i albuma ir perziurekit visas dalis  drinks_cheers.gif
http://www.7ya.ru/ph...px?RubrID=27880
Na pagaliau suradau ką tu man siūlei , fool.gif pasirodo visai ne ten ieškojau .
Atsakyti
Nu sakyčiau visai užmiršta tema ,niekas nebesilanko cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazminėlė @ 2005 05 06, 09:21)
Nu sakyčiau visai užmiršta tema ,niekas nebesilanko  cry.gif


Įdomu. kaip dažnai šį grožį reikėtų krakmolyti, kad ant galvos išlaikyti ax.gif rolleyes.gif ir kad grožio neprarastų ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei po lietumi nepakliūtum , tai greitai manau nesukristų kepurėlė.
Bet labai graži .
Kažin ar labai sunku tokią numegsti ?user posted image
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2005 05 07, 02:19)
Kažin ar labai sunku tokią numegsti ?user posted image


Manau,kad nelabai sunku unsure.gif
Atsakyti
Gerai tada dar jums parodysiu šį tą
Atsakyti
o čia schema
Atsakyti