Įkraunama...
Įkraunama...

***Svajonė išsipildė***


user posted image
Pernai snaigės šoko šokį
Ten už lango taip ramiai...
Bet širdelė plakė tankiai,
Jautė ji - jau Tu arti...

Taip arti nebūsim niekad,
-tuo metu galvojau aš,
Dar pabūk, dar neskubėki!
-Laikas...krebžtelėjai man...

Pernai...viskas buvo pernai..
Buvo dar tik prieš metus!
O šiandieną...pažiūrėk tik!
Švenčiame jau metukus


Ir stai viskas prasidejo nuo darbo ,su vyru dirbome tam paciam darbe,ir va darbe prasidejo vaikscioti niesciuju ''uzkratas'',tai viena tai kita...ir stai maniskis paziurejes i bendradarbes apvalu pilvuka susigunde..ir pasake : ''ir as visai noreciau leliuko'' (kaip dievui i ausi) Na ir ka, per daug atsipalaidave patys nepajautem kaip patapau - nestuke . Dariausi net trys testukus is kuriu tik paskutinis parode vos 2 juosteles ,aisku is pradziu soko busena ,nu galvoju sakes prisidirbom ,tuo labiau, kad esam pakankamai jauni.. Na ka pirmas menesiukas praejo stulbinanciai gerai ,nuostabiai skridau lyg ant sparnu ...visas smagumas prasidejo nuo antrojo menesiuko oi ,oi, oi kiek vargelio buvo ,kiek pykino,fui net nesinori daba pagalvot kaip erzino visi kvapai ,atrodziau baugiai ,nes kg ne augo o krito,aplinkiniai kas zinojo ,kad laukiuosi kartais net nepatykedavo tuom....truputi atsipuciau kai sulaukiau 5 menesiuko(penktam menesi net nebuvo pastebet pilvuko)nors jau spardesi ir zaksejo kaip reikiant ..Aisku truputuka nervinausi del to ..Bet nieko spejau issprogti pries gimdyma .Terminas lapkricio 25 ,tase susikroviau jau budama septyneriu menesiu,ir laukiau ateinancio ,nes galvojau, kad iki galo neisnesiosu ( ko tik neprisigalvodavau )daznai mausdavo visur sonus ir t.t. Aisku i galva isikaliau kad berniukas ,o ziauriai pasamonej norejau mergaites , skano nedariau ir nenorejau zinot kas gims ..norejau , kad tai butu staigmena(ka ir patarciau kitoms besilaukianciom mamytems)atejus terminui nieko ipatingo nepajutau ,tik vis labiau pergyvenau, kodel leliukas nenori ateiti? juk jau laikas ....Su vyru gyvenam uk tad mociutes abi turejo atvaziuoti 28 d.,palei musu skaiciavimus jau turejau but pagimdziusi ..ir ka manot dar i oro uosta nuvaziavau ju pasitikti mano mama kai pamate mane ripuojancia tai nusigando sako ka tu cia dabar darai?? doh.gif Tai vat mociutes laukia kada pagimdysiu ...visi aplinkui klausineja kada ? kada ? ?nusibodo ziauriai...apziuros metu savo daktares paprasiau skatinamuju(tiksliau juos man ji pasiule) ,tad gimdos kakleli tepliojo skatinamaja zele,tiesa pasakius nusibodo laukti ,jau buvau ne juokais nusigandusi,nes pasake kad jie per para pradeda veikti o man praejo 5 dienos ir nieko .teko kartoti dar 3 kartus tuos tepimus.ir stai gruodzio 4 d.vakare jau ruosiantis miegoti visa laika paskaitydavau knyga mamytem ,pries tai zuriu kad mano maziukas i kairi sona vis suka, vis raitosi kazkaip keistai,vis sysiu i toleta varo ..nu galvoju kazkaip keistai cia ....ar nebus man cia ta pradzia ..na ka ir prasidejo visas smagumas puse 3 nakties pradejo mausti stipriais saremiai tai kas 2 tai kas 4 minutes ,nusigandau sakau vyriu palei saremiu intervala tai as tureciau jau dabar gimdyt blink.gif ,nes kas dvi minutes tai nerialu ...kaip tik ta pacia diena turejau paskirta paskutini pasimatyma su savo daktare,nuejus pas ja ji patikrino kas kiek laiko saremiai ,paziurejo gimdos kakleli ,sako oi tik 2 cemai ,saremiai nereguliarus ...nusijuoke sako vaziuok namo ir atsipalaiduok siandie tikrai negimdysi ..sedziu ir galvoju daba tai tikrai pajausiu ka reiskia gimdymas blink.gif tokie skausmai o man liepia vaziuoti namo ...galvoju gal jiems su protu blogai blink.gif parvaziuoju namo visi aplinkui sokineja saremiai nepakeliami visi i mane ziuri issprogdine akis ir panikuoja daugiau nei as(dieve kaip sunku) tai norisi kvepuot ikvept ir ispusti ora ,bet negaliu ,nes visi i mane spokso blink.gif vnz ziauru.........nu galvoju viskas vaziuoju i gimdykla ,o tai per durnus daktarus pagimdysiu namie... ,isvaziavau is namu 4 val vakare mociutes mojuodamos islydejo is namu ir linkedamos daugiau negryst vieniem...atvaziavau ''pribuveja'' pasigulde ant stalo apziurejo, nuramino,sako baik vaikuti siandie negimdysi nes saremiai nereguliarus..sako jei nori galiu praegzaminuoti ir paziureti gimdos kakleli?!as sakau, kad aisku paziurekit kaip as vaziuosiu namo nieko nezinodma...na ka gi pasikrapsto ji ''ten'' ir sako 6cm !!!!!!!!!!!!!! jooooooooo blink.gif nu galvoju geras as su 6 cm sedziu namuose ..o jos man sako kad siandie negimdysiu blink.gif tik ziuriu dokumentelius nesa tik pildo ,kad tik kuo greiciau is karto dirbtinai nuleido vandenuka(taip gera silta,ir tuo paciu baisu pasidare )liepe ant stalo nusirengti suleido atsiprasant i koja kazkokio vaisto turbut anglu megstamo parecetamolio,keturias valandas prasikankinau be jokiu vaistu ,be jokio verkimo ,ir rekimo (didziuojosiu del to blush2.gif ) , dar dave uostyti duju ir gyliai kvepuoti,tad buvau pakankamai apdujus,tos dujos kaip kazkokie narkotikai blink.gif tfui.... atejo kazkoks babajus patvirtino kad jau 10 cm .na ka jau tiesa pasakius nesupratau ar man skauda ir is vis ko as noriu...jauciausi kaip is vis kitam pasauly blink.gif sako daktare kai noresi stumt pasakyk ..as nesuprasdama noriu ar ne sakau ,kad jau ...pagalvojau ko cia laukti kuo greiciau tuo geriau tik va cia nepasiseke vargau gal kokia valanda stumdama vyro zodziais nuo stumimo net lupos pamelo:,,,visi aplinkui rekia stumk ,stumk .Bet nieko atrodo ,kad tas vaikas didziulis ir negali islysti doh.gif visokias pozas isbandem ,bet ir tos nepadejo,kol staiga pradejo leteti mano vaiko sirdies tonai ,issigandau verysad.gif ..daktarai sujudo staiga atbego chirurgas,sako laiko nera cezariui taip pat,teks kirpti ir traukti su replem verysad.gif prakirpo gan nemazai ir su replem istrauke.... tuo momentu jauciausi kaip butu traukiamas ne tik vaikas ,bet ir visi organai blink.gif ..net nzn kaip apibudinti,ir stai stovi mano vyras visas susinervines ,nes vaiko as pati negirdziu ir nematau .nes jie pasiema iskart apziurai tik matau melynas kojytes .dieve mano vyras kaip pasiutes klausia kas gime ?/kas? kas?sako MERGYTE ........... wub.gif: Sveika 3.528kg ir cia padeda man ant pilvo JA ...dieve ziuriu ir galvoju kokia ji didele ,tykejausi 2 ,su puse kg vaikucio .visa nestuma visi sake bus berniukas ,ir cia mano svajone isipilde juk as turiu mergyte ... vyras verkia,as nezinau pati ko klausiu ''ar cia meryte tikrai''??!!!!(is to dziaugsmo nzn verkti ,ar ka daryt....)labai rami melynom akytem galvyte kaip kiausynio formos, 4u.gif .mano didziausia staigmena pasaulyje tai ji ,ir jos atejimas i ji... wub.gif nors viena karta isiipilde svajone tureti pirma mergaite smile.gif nors galvojau kad bus berniukas vis del to parinkau ir mergaitei varda ,is karto suzinojus kad mergaite ,neabejodama daviau varda -Vanessa-. .Tai stai laikas bega, bet ta diena nepasimirsta ,ji lieka ilgai mano ir vyro sirdyje wub.gif Dabar mums jau metukai ir trys menesiai augam ,ir auginam ragucius.ir aisku planuojam broliuka kai tik sustipresim iki galo 4u.gif

Vaikiško pasaulio karalaite,
Tu valdai svajonių ištisas pilis.
Dviem kasytėm pasipuošusi mergaite,
Tavo rankose atgyja žaislas bet kuris.
Mano krištoline saulės kruopelyte,
Tegu vaivorykštė juosia tavo dieneles.
Tegu tau, brangi mano dukryte,
Būna lengva eit per žemę patirties

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *weita*: 22 spalio 2008 - 17:37
Sveikiname 4u.gif as su antru pastojau budama Airijoj,bet po 2men ''ju prieziuros'' nusprendziau grysti i Lietuva gimdyti.. ax.gif
Atsakyti
linkiu kuo geriausios kloties Jusu seima. Aukite sveikos ir grazios ir pagalvokite apie broliuka smile.gif savo staigmenelei.
Grazi istorija
user posted image
Atsakyti
aciu uz palinkejimus,labai dideles viltis kuzdena apie antra vaikuti,man uk patiko tik gimdymo palatos tikai jaukiai sukurtos,na bet prieziura galetu buti tikrai didesne,ir demesingesne..bet ir tai aciu tiem daktaram, kad turiu tokia dukryte..
Atsakyti
Graži istorija 4u.gif aukit didukės 4u.gif
Atsakyti
Aukit didutes ir nepamirskit, kad dukrytei reik broliuko mirksiukas.gif
Atsakyti
Gražu 4u.gif Aukit didutės ir sveikutės wub.gif
Atsakyti
dekui labai 4u.gif jums linkiu tuo paties su savo kleckiukais
Atsakyti
Net baisu skaityti apie reples blink.gif Bet džiugu, kad viskas gerai baigėsi, sveikatėlės Jums 4u.gif
Atsakyti
Svarbu viskas gerai baigėsi 4u.gif
Aukit didelės ir gražios 4u.gif
Atsakyti
siaip riaples tai baisus dalykas.vaikui trauma padare ir man .net dukrytei prie akyciu buvo like du randai (visai salia akytes )visai nedaug buvo like ,kad tuos smailius kampus vos nesukiso jai i aki verysad.gif aciu dievui pasiseke .o as pati gal 3 savaites sedeti negalejau ,tik ant pagalves labai minktos unsure.gif galetu tas reples is vis is medicinos irankiu isimti blink.gif
Atsakyti
Labia graži istorija. 4u.gif
Atsakyti