Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios


pirma tema

Paskutinės žinutės:


QUOTE(gggiedrex @ 2008 02 28, 18:37)
Man labai patiko AVON SPA linijos plauku kauke su alyvuogiu aliejumi thumbup.gif



QUOTE(Apvalute @ 2008 02 29, 09:50)
o as vakar isbandziau Fructis 1 min. kauke puodyneje. Na, nereali bigsmile.gif  pakolkas geriausia is visu mano naudotu thumbup.gif



QUOTE(marmuazele @ 2008 02 29, 11:24)
Neseniai isbandziau Profesional Model look kauke, mano plaukui siuo metu ji labai patiko. Nera perdaug tirstos konsistencijos, todel naudoti pakanka minimaliai, o ir ilgesniam laikui turetu uztekti, tai va kaip, toliau matysiu smile.gif



QUOTE(figurike @ 2008 03 04, 23:22)
man pati pačiausia Henna Plus kaukė mirksiukas.gif



QUOTE(Realija @ 2008 03 06, 18:45)
Man GAIA pati geriausia kaukė  thumbup.gif , vakar Eurokose vėl nusipirkau, turiu ir GARINIER FRUCTIS, bent man tai ji šiaip sau  schmoll.gif  o va mano dukrai atvirkščiai ji geriausia g.gif



QUOTE(GūGa @ 2008 03 07, 01:35)
maciau eurokose kauke kazkokia su svogunu ir varnalesu aliejumi. gal kuri esat bandziusi? kaip? kvapas man toks keistas pasirode, bet nedvokia lygtai  biggrin.gif



QUOTE(Ambrozija @ 2008 03 07, 12:38)

Kaip tik šiandien darbe varčiau AVON knygelę. O kaip kvapas?

Ieškau jau kelios dienos kaukės plaukams, o tai pradėjo "pavasario proga" žiauriai slinkt doh.gif Kadangi neturėjau per daug laiko, tai nulekiau į Maximą ir išžiūrėjau visas kaukes. Pasirinkimas mažas doh.gif Fructis puodynę žalia apžiūrėjau, bet padėjau atgal, mat nuo pačios Fructis kosmetikos man niežti galva, bijojau vėl reakcijos ax.gif
user posted image

Tai tam kartui nusipirkau bankę "Domašnije receptybiggrin.gif Panaši į šią, tik pas mane su žaliosios kavos sviestu ir alijošiaus sultimis, visiems plaukų tipams. Žiūrėsiu ar veiks. Jei ką, varysiu kitos kaukės ieškot hihihi.gif

"Siprinanti-kaukė kremas visų tipų plaukams, 500 ml. Su žaliosios kavos sviestu ir alijošiaus sultimis. Žaliųjų pupelių sviestas intensyvų ir ilgalaikį drėgmės poveikį. Efektyviai maitina, atstato ir siprina plaukus. Alijošiaus sultys saugo plaukus nuo stresinių veiksnių, stimuliuoja galvos odos ląstelių apykaitą. Apsaugo nuo pleiskanų atsiradimo."

Pirmkta Maximoj už 11,99 Lt.

Atsakyti
Šiuo metu turiu kaukę [ su fitoplantono ir medvilnės ekstraktu ,kurie suaktyvina procesus ,vykstančius plauko ląstelėse ,suteikia papildomą energijos užtaisą ,užtikrina DNR apsaugą . Medvilnės ekstraktas padengia plauką ir veikia kaip natūrali apsauga bigsmile.gif ] plaukams iš Fb KRASA ,esu patenkinta ,plaukučiai lygūs ,švelnūs wub.gif Turiu daug brangesnių ,tačiau šioji prilygsta tom brangiom thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 07 kovo 2008 - 16:58
as nusipirkau ta kauke-balzama su svogunais ir varnalesu aliejumi, ryt jei turesiu laiko, bandysiu bigsmile.gif prirasyta tai ten labai gerai apie ja, bet va noreciau, kad apie sudeti papasakotumet ar labai sudas ar ne biggrin.gif TAIGI

aqua, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, cetrimonium chloride, allium cepa (onion), bulb extract, arctium lappa root extract, helianthus annuus (sunflower) seed oil,polyquaternium-7, parfum, propylene glycol, diazodilinyl urea, methylparaben, propylparaben, citric acid, disodium EDTA, Cl44090.

cia tie parabenai paskutiniai blogieciai labai ane? biggrin.gif
Atsakyti
pabandziau DOVE kauke plaukams,galiu tik pagirti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 03 08, 00:18)
as nusipirkau ta kauke-balzama su svogunais ir varnalesu aliejumi, ryt jei turesiu laiko, bandysiu  bigsmile.gif  prirasyta tai ten labai gerai apie ja, bet va noreciau, kad apie sudeti papasakotumet ar labai sudas ar ne  biggrin.gif  TAIGI

aqua, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, cetrimonium chloride, allium cepa (onion), bulb extract, arctium lappa root extract, helianthus annuus (sunflower) seed oil,polyquaternium-7, parfum, propylene glycol, diazodilinyl urea, methylparaben, propylparaben, citric acid, disodium EDTA, Cl44090.

cia tie parabenai paskutiniai blogieciai labai ane?  biggrin.gif

na man tai nepatinka tie, kur yra alkoholio ax.gif šiaip tai yra įvairių nuomonių, kad tipo pora alkoholio rūšių yra net gerai kaukėse ar šampūnuose, net jautriam gal vos odos tipui, bet man tai kažkaip neįtikinamai skamba g.gif unsure.gif

gal kas manot kitaip, gal turit kokių įrodymų, būtų įdomu išgirsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 03 07, 13:38)

Tai tam kartui nusipirkau bankę "Domašnije receptybiggrin.gif Panaši į šią, tik pas mane su žaliosios kavos sviestu ir alijošiaus sultimis, visiems plaukų tipams. Žiūrėsiu ar veiks. Jei ką, varysiu kitos kaukės ieškot hihihi.gif


"Domašnije recepty" kaukes man super, buvau rasius jau apie sita kauke mirksiukas.gif

QUOTE(GūGa @ 2008 03 07, 13:46)
papasakok po to kokie rezultatai  mirksiukas.gif

Plaukai svelnus, minkstesni (nes mano siukstus ir kietas plaukas), lengviau sukuojami patapo, kas man akktualiausia. Na ir pamaitinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 03 07, 16:57)
Šiuo metu turiu  kaukę [ su fitoplantono ir medvilnės ekstraktu ,kurie suaktyvina procesus ,vykstančius plauko ląstelėse ,suteikia papildomą energijos užtaisą ,užtikrina DNR apsaugą . Medvilnės ekstraktas padengia plauką ir veikia kaip natūrali apsauga  bigsmile.gif ] plaukams iš Fb KRASA ,esu patenkinta ,plaukučiai lygūs ,švelnūs  wub.gif Turiu daug brangesnių ,tačiau šioji prilygsta tom brangiom thumbup.gif

Pvz., kokios brangios kaukės neprilygsta Fb kaukei? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(...whatever... @ 2008 03 09, 21:43)
Pvz., kokios brangios kaukės neprilygsta Fb kaukei?  4u.gif  4u.gif


Esu turejusi kita Fb kauke pries ja isimant is prekybos,tikrai fainute..Kad uz visas profesionalias geresne tai ne,bet tikrai verta demesio mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos,
rekomenduokit kaukę linkusiems riebaluotis silpniems slenkantiems plaukams, kad stiprintų šaknis, drėkintų, nesuplotų ir neapsunkintų plaukų. Kaina - na iki 50 lt. būtų gerai....
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 03 10, 11:53)
Merginos,
rekomenduokit kaukę linkusiems riebaluotis silpniems slenkantiems plaukams, kad stiprintų šaknis, drėkintų, nesuplotų ir neapsunkintų plaukų. Kaina - na iki 50 lt. būtų gerai....


LONDA drekinamoji wub.gif

Siandien isbandziau Orisingo Helianthis kauke,patiko,tokia tirsta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 03 10, 13:44)
LONDA drekinamoji wub.gif

Siandien isbandziau Orisingo Helianthis kauke,patiko,tokia tirsta wub.gif

Va apie Heliantis ir galvoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 03 10, 13:54)
Va apie Heliantis ir galvoju ax.gif


Nu Helianthis pagal tavo norima aprasyma visiskai netiks...net ne i ta puse doh.gif
Atsakyti