Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai


SENA TEMA
Dauguma virtuviu vienoje vietoje

programa virtuves planavimui

Diskutuokim toliau 4u.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti
Aciu uz naujus namucius 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Labai tikuosi, kad bus daug nauju virtuveliu. drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Atsakau toms, kurios klauset del Vokes kainu ir kokybes.

Mes daremes Vokeje virtuves baldus pries metus, tai kaina buvo 8105 Lt. Nemanau, kad tai brangiai. Pavyzdziui, mes dejom stalciu pritraukejus (o ju sesi), tai vien jie apie tukstanti Lt kainuoja. Spinteliu apsvietimas, du cargo...

O kokybe tikrai labai gera. Viskas padaryta super 4u.gif

Musu draugai tuo paciu metu irgi Vokeje daresi baldus, tai ju virtuve irgi fantastiska. Tiek grozio, tiek kokybes atzvilgiu.
Atsakyti
NA idedu toki varianta, nes su sala man visiskai nesigauna. schmoll.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 03 07, 16:40)
Atsakau toms, kurios klauset del Vokes kainu ir kokybes.

Mes daremes Vokeje virtuves baldus pries metus, tai kaina buvo 8105 Lt. Nemanau, kad tai brangiai. Pavyzdziui, mes dejom stalciu pritraukejus (o ju sesi), tai vien jie apie tukstanti Lt kainuoja. Spinteliu apsvietimas, du cargo...

O kokybe tikrai labai gera. Viskas padaryta super  4u.gif

Musu draugai tuo paciu metu irgi Vokeje daresi baldus, tai ju virtuve irgi fantastiska. Tiek grozio, tiek kokybes atzvilgiu.



Na dziugu:) Tik gaila, kad ne visi atvejai tokie puikus:)
O keliu beginiu metru pas jus virtuve?Nes ta kaina tai nieko nesako, kai ismatavimai ir turinys neaiskus:)
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 03 07, 16:43)
NA idedu toki varianta, nes su sala man visiskai nesigauna.  schmoll.gif

user posted image

Na va jau sis tas drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 03 07, 15:43)
NA idedu toki varianta, nes su sala man visiskai nesigauna.  schmoll.gif

user posted image

o ash dabar nesuprantu, cia virtuve ar tiesiog virtuves zona, nes jei uzdara virtuve, tai tada sitas variantas man nelabai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lipke @ 2008 03 07, 16:43)
Na dziugu:)  Tik gaila, kad ne visi atvejai tokie puikus:)
O keliu beginiu metru pas jus virtuve?Nes ta kaina tai nieko nesako, kai ismatavimai ir turinys neaiskus:)


Neskaiciavau as tu metru... Siaip buvau idejusi savo virtuve. Galiu pakartot smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 03 07, 17:02)
Neskaiciavau as tu metru... Siaip buvau idejusi savo virtuve. Galiu pakartot  smile.gif

user posted image

user posted image

man nesimato blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 03 07, 17:02)
Neskaiciavau as tu metru... Siaip buvau idejusi savo virtuve. Galiu pakartot  smile.gif

user posted image

user posted image



a,atsimenu:) Labai grazi. Dydis, kaip sprendziu pagal standartinius daiktus (pvz., kaitlente) - panasus kaip pas mane(ilgesne dalis -apie 3 metrus).Tai man paskaiciavo 1000Lt uz 1 metra+400/m jei lankstai ir begeliai hettich ar bloom'o.Taip, kad vis tiek bent pora tukstanciu pigiau gaunasi nei Vokej - ten 8000Lt uzgiedojo (o pas mane virtuves baldai bus tik palei ta 3 metru siena, be uzlenkimo)..
Zodziu, kai gali moketi - tai perki Vokej, kai nelabai- tada skaiciuoji ir ieskai pigiau.Del kokybes nenoriu sakyti ,,op", nes dar neturiu rezultato, bet, esu isitikinusi, kad rizikuoju ne daugiau, nei uzsakydama Vokej- kadangi irgi per firma, su sutartimis, terminais ir tomis paciomis kokybiskomis medziagomis...
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 03 07, 17:02)


Man tavo virtuvele labai isimine, mano skonio.. tikrai grazi 4u.gif O ta sviesi spalvyte.. ji nera visiskai balta? Kaip vadinasi? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(lipke @ 2008 03 07, 17:11)
Zodziu, kai gali moketi - tai perki Vokej, kai nelabai- tada skaiciuoji ir ieskai pigiau.Del kokybes nenoriu sakyti ,,op", nes dar neturiu rezultato, bet, esu isitikinusi, kad rizikuoju ne daugiau, nei uzsakydama Vokej- kadangi irgi per firma, su sutartimis, terminais ir tomis paciomis kokybiskomis medziagomis...


O kur daraisi? ax.gif
Atsakyti
[quote=Nanda,2008 03 07, 17:15]
Man tavo virtuvele labai isimine, mano skonio.. tikrai grazi 4u.gif O ta sviesi spalvyte.. ji nera visiskai balta? Kaip vadinasi? ax.gif

Anoj temoj paziurek. Ten visas spalvas surasiau (su pavadinimais ir nr.)

Papildyta:
[quote=oziarage,2008 03 07, 17:08]
man nesimato blink.gif blink.gif


Nebesinori dideliu savo virtuves nuotrauku det. Jei idomu, gali pasiziuret anoj temoj smile.gif

Atsakyti