Įkraunama...
Įkraunama...

Perla

Ar Jums gražus vardas mergaitei - Perla. Ar turite pažįstamų vaikiukų, pavadintų šiuo vardu?
Atsakyti
Pazystamu 9 men mergyte vardu Perla. Dabar jau sake gailisi, kad toki varda dave - labai jau serialinis.
Atsakyti
ai, man tai be ryšio schmoll.gif o Perlų Lietuvoje yra cool.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2008 03 07, 15:34)


ir vienos iš jų tėveliai, nelabai besidžiaugia, tokiu vardu dukrytę pavadinę
Atsakyti
Turit galimybę susipažinti su tikru mažyčiu žmogeliuku-mano dukryte-Perla. Vardo ,,Perla" reikšmė kildinama nuo brangakmenio - perlas. Kaip žinia, brangakmenių yra nedaug. Malonu ir gera savo atžalėlę vadinti vienu iš brangakmenių.
Papildyta:
QUOTE(juste++ @ 2008 03 07, 16:32)
Pazystamu 9 men mergyte vardu Perla. Dabar jau sake gailisi, kad toki varda dave - labai jau serialinis.

Tiek seriale, tiek ir bet kuriame kitame filme gali rasti daugybe vardu, tarp ju, kad ir savo. Tai ar reiskia, kad jis yra serialinis ir jo neverta duoti? wub.gif Gan keistas jusu pazistamu, kurie augina mergyte, poziuris ir gailestis, kad dave mergytei Perlos varda blink.gif.Ir tuo labiau motyvas, kad jis labai jau serialinis... doh.gif Serialas atejo ir praejo, o grazus vardukas lieka ilgam. Pasikartosiu, kad malonu ir gera vadinti savo atzalele vienu is brangakmeniu.Tai, aisku, yra mano subjektyvi nuomone. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dontela: 07 kovo 2008 - 15:58
Negražus schmoll.gif
Atsakyti
Ir man nepatinka
Atsakyti
Baisus vardas, tikiuosi surasit savo vaikiukui ne serialini grazu varduka.
Jei jau taip norisi brangakmeniu pavadinti, juk yra grazus lietuviskas vardukas- Deimante 4u.gif
Sekmes varduko paieskose 4u.gif
Atsakyti
g.gif unsure.gif Kai tokios Jūsų nuomonės, tai net nežinau...Bet man labai patinka šis vardukas. Jau nuo nėštumo pradžios galvojau, jei bus mergaitė - bus Perla. O dabar tiek neigiamų nuomonių. blink.gif Tik man, kaip ir Dontelai, nepriimtinas vardo atmetimo argumentas - serialinis...
P.S. Svarbi kiekviena Jūsų nuomonė, bet lauksiu ir teigiamų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2008 03 07, 16:49)
Jei jau taip norisi brangakmeniu pavadinti, juk yra grazus lietuviskas vardukas- Deimante 4u.gif

Arba Gintarė mirksiukas.gif

Pritariu daugumai- nelabai koks vardas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2008 03 07, 17:31)
Arba Gintarė  mirksiukas.gif

Pritariu daugumai- nelabai koks vardas  schmoll.gif



drinks_cheers.gif arba Margarita smile.gif
Atsakyti
Na o man labai grazus vardas Perla thumbup.gif
Atsakyti