Įkraunama...
Įkraunama...

Tattoo

doh.gif ,labai noriu padaryti tattoo,bet nezinau,ar tai galima? eigu ne,noreciau zinoti kodel.
Atsakyti
Aš už tattoo, pati tris turiu, bet darytis nėštumo metu yra gan rizikinga. Vien dėl streso, įtampos kurią patirsi, kaip ir sakė Ingule20. Pakentėk, gal tai tik dar viena nėščiosios užgaida, kuri praėjus laiko neteks prasmės tongue.gif Geriau paprašyk , kad vyriokas pilvą išpaišytų, bus ir smagu ir nuotaikos geros pasikrausi biggrin.gif NEsidaryk tattoo..
Atsakyti
Pati turiu ne viena tatuiruote,ir ju tikrai dar turesiu doh.gif lotuliukas.gif bet nestumo metu negalima jos darytis... schmoll.gif
ir siaip nei vienas meistras vertas savo vardo ,tau nerekomenduotu... schmoll.gif
Pakentek 4u.gif pasvajok... dabar,apsispresk ties piesiniu thumbup.gif
as tai nestumo pradzioje masciau apie viena,o dabar noriu visai kitos... tai manau kad po gimdymo noresiu visiskai su tuo nesusijusios doh.gif lotuliukas.gif
tad kantrybes! drinks_cheers.gif
Atsakyti
as pati turiu keturias tatoo bet gyvenime nesidaryciau nestuke.gif . visu pirma del skausmo ir itampos, kuri patiriama kai daro tatoo, visu antra del uzkretimo, kuri gali pasigaut (nesvarbu kad ir kaip sterilu butu, bet tikimybe vistiek nemaza).
Tikrai nesupratau ko kitos ja taip uzsipuolet, zmogus paklause paprasto klausimo ir tiek.. ax.gif
Atsakyti
Manau nėštumo metu tatoo darytis tikrai negalima blink.gif taigi ir skausmas koks, ir neduokDieve koks užkrėtimas, vaikutis kokį šoką patirs unsure.gif
Atsakyti
gal pakentėj truputį... mirksiukas.gif
aš irgi noriu, bet palauksiu... ax.gif
Atsakyti
as tai nezinodama kad laukiuosi,nosi sumasciau prasidurt doh.gif oj man ta skyle negijo,puliavo,dar auskaras toks maziukas paskesdavo kazkur viduj,tai kol as ji i vieta atstatydavau blink.gif neistveriau ir isitraukiau,matomai jis neprigijo nes jau buvau nestuke.gif ir organizmas pats neprieme svetimkunio biggrin.gif o specialiai,zinodama kad laukiuosi niekada jokiu tatoo ar auskaru ne uz ka schmoll.gif
Atsakyti
Na jus cia ir uzsipuolet zmogu. Del to kraujo uzkretimo - ji gali ir ligonineje uzsikresti kai duodi krauja. tatu daro taip pat su vienkartinemis adatomis, tai tas uzkretimas labiau galimas jei veliau nepriziuresi jos kol sugis.
As esu aplamai pries tattu, niekada sau nesidaryciau. O tuo labiau nestumo metu. Bet siaip pagalvojus - o kas gali nutikti ??? Stresas ??? Man ir pas stomatologa stresas - bet ten netgi butina eiti!!!!! Kraujo uzkretimas - jei darysies pas koki megeja gali buti!!!!! Na gal dazai - vistiek juk ne vitaminai. O jie nors ir tik po oda, bet i organizma ta kuriame auga leliukas uleidziami.
Jei vienu zodziu - geriau nesidaryti.
Atsakyti
man irgi buten nestumo metu isryskejo tas noras tatuiruotis, bet tikrai negalima... kaip ir permanentinio makiazo nevalia darytis.

be visa ko kunelis vos vos patines. po nestumo tatuiruote gali biski pabliuksti wink.gif



Atsakyti
Ot būna žmonių su įdomiom mintim biggrin.gif lyg tas nėštumas pusę gyvenimo būtų biggrin.gif
Atsakyti
bet kai yra didelis noras tai ir tie 9 men buna visa amzinybe smile.gif
juk del to zmogus ir klausia nuomones.....bet taip manau nereiketu darytis....nestumo metu
Atsakyti
apie vaikiuka pagalvok o ne apie save doh.gif
Atsakyti