Įkraunama...
Įkraunama...

Ką moka jūsų šuo?

sveiki visi, sunu aukletojai 4u.gif
panasios temeles nesugebejau surasti, tai uzvedu nauja smile.gif

juk baisiai norisi pasigirti ka musu augintiniai sugeba - kaip sekas mokytis komandu, kokiu gudrybiu susigalvoja kad isgauti is zmoniu kokios naudos ir pan.

pvz.,mano beveik 3men labradoras toooks gudrus thumbup.gif negaliu atsistebet
jau ne tik ismoko komanda "sedet", bet dar ir manipuliuot seimininkais - kai ko nors praso butinai atsiseda... lotuliukas.gif
o dar padare atradima, kad virtuvej galima linoleuma atlupti doh.gif
bet vistiek jis pats mieliausias suniukas pasaulyje wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaizduote: 07 kovo 2008 - 23:18
QUOTE(vaizduote @ 2008 03 08, 00:11)
sveiki visi, sunu aukletojai  4u.gif
panasios temeles nesugebejau surasti, tai uzvedu nauja  smile.gif

juk baisiai norisi pasigirti ka musu augintiniai sugeba - kaip sekas mokytis komandu, kokiu gudrybiu susigalvoja kad isgauti is zmoniu kokios naudos ir pan.

pvz.,mano beveik 3men labradoras toooks gudrus  thumbup.gif negaliu atsistebet
jau ne tik ismoko komanda "sedet", bet dar ir manipuliuot seimininkais - kai ko nors praso butinai atsiseda...  lotuliukas.gif
o dar padare atradima, kad virtuvej galima linoleuma atlupti  doh.gif
bet vistiek jis pats mieliausias suniukas pasaulyje  wub.gif

taip gudrūs tie mūsų augintiniai thumbup.gif
o mano spanieliukė moka tupėti pagal komandą, kažkaip pastebėjau kad spanieliai šią komandą išmoksta labai greit, net nemokomi, ar kiti irgi tai pat, bigsmile.gif pasigirkit 4u.gif
user posted image
Atsakyti
mano mažė moka ieškoti paslėpto žaislo ar pasislėpusio žmogaus;
moka pasislėpti, jei jos to prašai ir pakankamai ilgai išbūti pasislėpus;
moka pati išsiknisti ir palysti tarkim po sofos užklotu ir pilnai užsikloti, taip ir šilčiau ir į akis šviesa nesklinda cool.gif
moka prašytis į lauką, vesti prie durų vizgindama uodegą, taip pat vedžioja į virtuvę, kai praalksta;
moka visur visaip užlipti ir pasiimti/pasiekti savo žaislus, kuriuos kartais užkeliam, kad visai nepribaigtų per vieną dieną biggrin.gif
moka užmigdyti močiutę pietų miego (nes jau įprato ir atsimena, kad močiutė eina miegoti pietų), tai jei jinai užsisėdi su kokiu laikraščiu ir artėja pirma valanda, tai žiūri į akis ir loja, kai močiutė pasikelia, veda ją į kambarį, taip liepdama gultis, kartais paguli prie jos, užmigdo tipo, o kartais paduoda jai tik savo žaislą, kad jai nebūtų taip liūdna miegoti;
kadangi yra dominuojanti, tai moka išsireikalauti nors kruopelės dėmesio, kai visi užsiėmę: atsistoja vidury kambario ir skardžiai loja, visaip pasišokinėdama, kad būtinai ir į ją atkreiptume dėmesį cool.gif
moka atsidaryti net tas duris, kurias reikia traukti, o ne stumti, aišku, jei jos nėra pilnai užvertos, nors mažulytis tarpelis juk turi būti;
moka parodyti, jei nepatinka koks nors pvz.: kvapas ar jai kas šiaip prilimpa tarkim, tai prigula prie grindų ir kelis kartus pasisuka taip įdomiai, taip atkreipdama dėmesį;
moka cypinti žaislus, net tuos, kur būna toks bjaurus cypukas, kad net žmogui reikia gerai pavartyti žaislą, kad sucyptų;
moka daryti "čiornyj plašč", kai jai linksma, pradeda suktis ratu, plaukas skleidžiasi ir primena ploščių biggrin.gif
o svarbiausia, kad moka džiaugtis šiaip net visokiom smulkmenom, yra toks gyvenimu besidžiaugiantis, gyvybingas šuo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 03 08, 17:36)
o svarbiausia, kad moka džiaugtis šiaip net visokiom smulkmenom, yra toks gyvenimu besidžiaugiantis, gyvybingas šuo bigsmile.gif

O man atrodo, ne mažiau svarbu, kad šeimininkai moka suprasti savo šuns kalbą thumbup.gif
Atsakyti
VICI, kokios veisles tavo genijus?
sarasas tiesa sakant pribloske thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif
kad gal ne veislėje esmė (pas mus jorkas), tiesiog mes su ja daug bendraujam, žaidžiam, tik kažkaip specialių komandų nemokėm, nors mano mama vis bando išmokyti duoti labas, bet šunytei tai nelabai kažkaip patinka, vis traukia kojytę atgal mirksiukas.gif
ai dar prisiminiau, kad jinai įsiminus mano poros mėgstamų serialų muziką smile.gif kai tik baigiasi filmas ir pradeda groti muzika šunė iš karto pašoksta, nes supranta, kad jau filmas baigėsi ir aš tuoj kelsiuos nuo teliko bigsmile.gif
ir šiaip muziką mėgsta, labai lengva ją pakviesti šokiui, niekad neatsisako biggrin.gif sakiau gal reiks pamėginti mokyti dainuoti, per youtube.com esu prisižiūrėjus kaip šunys dainuoja, nu numirt galima lotuliukas.gif thumbup.gif kartais šeimininkai kartu su šunim neprasčiau traukia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 03 08, 22:44)
4u.gif
kad gal ne veislėje esmė (pas mus jorkas),


as cia del to "čiornyj plašč"" paklausiau blush2.gif
gera tai jusu sunytei gyventi, kai su ja tiek bendrauja 4u.gif
Atsakyti
dėkui, kad taip manote 4u.gif na stengiamės, dėl to ir įsigijome, kad mylėti ir rūpintis kaip įmanoma geriau smile.gif
tas čiornyj plašč tai iš multiko berods mirksiukas.gif tiesiog, kai ilgaplaukis sukasi, tai plaukučiai skrieja ir gražiai atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Oho, šaunuolis VICI šuniukas. Va jam (ar jai?) 4u.gif Taip pat ir šeiminkam pagarba, kad taip visko primokė. 4u.gif

Kažkaip temelė įdomi pasirodė, bet mažai kas giriasi ko išmokė (negi visi tik išoriniu grožiu savo augintinių susirūpinę? g.gif

O kad jau čia reiškiuosi, tai pabandysiu ir aš išvardinti kokius triukus ir gudrybes moka blush2.gif . Taigi, moka:
* sėdėt, gulėt, stovėt pagal žodinę komandą (kol kas dar sunkiau su gestais);
* ateiti pakviestas ir atsisėsti priešais, bei atsitūpti greta pagal komandą;
* aportuoti (atnešti, pakelti ir paduoti) bet kokius daiktus, aišku įmanomus suimti nasrais (kartą bandžiau paprašyti, kad paduotų 5 cnt - tai juokiausi, kaip vargšas gal kokias 5 min. kankinosi per savo ilgą nosį nesugebėdamas suimti lotuliukas.gif );
* šokinėti per barjerus (oj ir dar kaip mėgsta bigsmile.gif );
* apsisukti aplink save ratu pagal komandą ir gestą;
* apeiti aplink mane (kitą žmogų) ratų;
* landžioti tarp kojų; peršokti per koją;
* surasti paslėptą daiktą (sakykim antrą tapkę, pagal nurodytą kvapą);
* eiti atbulas atgal pagal komandą ir gestą;
* nusilenkti pagal komandą ir gestą;
* paprašyti (pakėlęs priekines letenas);
* duoti labas;
* duoti bučkį;
* atnešti raktus (mano arba vyro su prisegtu futliariuku);
* loti pagal komandą bei gestą; ir neloti, kai pasakoma šhhh..;
* nueina pas vyrą, kai ištariu ,,kur tomas", nueina pas kitą mano šunytę, kai sakau ,,kur džina"
* moka susirasti žaisliuką. bei atsimena laukuose, kur buvo nušveitęs ir palikęs (čia aišku tą pačią dieną);
* supranta komandas einam, važiuojam ir ne, liekat namie;
* eina į vietą pasiuntus;
* jei įsiropščia ant lovos (naglai slapčia ar kai jau leidžiam) ir tik ištariam ,,žemėn" - tuoj skrenda žemėn;
* puola ginti, jei ištari vieną slaptą komandą hihihi.gif ;

nu gal užteks. mirksiukas.gif
Va čia kalbėjau apie šitą padarą:
http://lt.uniteddogs.com/dog/bosiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2008 03 14, 18:04)
Oho, šaunuolis VICI šuniukas. Va jam (ar jai?) 4u.gif Taip pat ir šeiminkam pagarba, kad taip visko primokė.  4u.gif

* sėdėt,
* ateiti pakviestas ir atsisėsti priešais
* duoti bučkį;
* nueina pas vyrą, kai ištariu ,,kur tomas", nueina pas kitą mano šunytę, kai sakau ,,kur džina"
* supranta komandas einam, važiuojam ir ne, liekat namie;
* eina į vietą pasiuntus;

blush2.gif 4u.gif dėkui už pagyras, pas man jinai, Jeannie (Džini mirksiukas.gif )

tik kad tavišk,is nė kiek neprastesnis, visas profesorius sakyčiau bigsmile.gif thumbup.gif

va priiminei, maniškė dar šitas komandas irgi moka, tik bučkių labai jau gaili, nors ir žino ką tai reikiškia, jau au prikiša nosytę jau rodos, kad bučiuos ir ne doh.gif biggrin.gif
irgi ieško "mamytės" ar "tetuko" mirksiukas.gif
"būk namie" puikiausiai supranta, tik maištauja prieš tą komandą, nes jai didžiausia kančia ir bausmė va taip pasilikti, ji eitų visur ir visada ir bet kokiu oru cool.gif
į vietą aš nesiunčiu, bet dažnokai išvarau iš virtuvės, jei ožiuojasi dėl maisto, žinau, kad norėtų valgyti, nes varvina akytėm, bet laukia kažkokių dangiškų migdolų doh.gif tai tuomet negauna nieko ir būna gražioje formoje išprašyta, kad nesėdėtų ir nespoksotų ėriuko akim biggrin.gif

fajnuolis tavo šunius wub.gif
Atsakyti
Pas mus tai wienas katinas wiską geriau moka negu šunys biggrin.gif na bet mano šunytė moka sėdėt, gulėt, eiti šalia, apsilaižyt nes kai pawalgo jos snukelis būna aplipęs maistu tai kelis kartus pasakai apsilaižyt ir būna snukutis šwarus, ir dar moka žiūrėt pro langa atsistoja priekinėm kojom ant radijatoriaus ir žiūri pro langa 4u.gif mokinames šliaušti ir tarnauti smile.gif o kita šunė moka sėdėt, gulėt, eiti šalia, šliaušti, šokinėti per kliūtis, landžioti per kojas
bet abi labai gerai moka wieną komanda tai užlipt ant galwos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kupola @ 2008 03 15, 08:23)
bet abi labai gerai moka wieną komanda tai užlipt ant galwos  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Mano irgi, kai jau atsigula tai ne šalia bet ant manęs. Sakau jau to artumo noras, neišpasakytas lotuliukas.gif
Atsakyti