Įkraunama...
Įkraunama...

komplikuoti santykiai

Sveikutes,
Siuo metu turiu nemaza beda, su kuria visaip kovoju, taciau iki galo susidoroti vis nepavyksta. Neseniai pakeiciau darba, kuris man labai patinka - pagaliau neskaiciuoju valandu nei iki darbo pradzios, nei iki pabaigos smile.gif Viskas puiku, turim nuostabiai gera direktoriu, kuris ir yra ta maza beda. Is pradziu jauciausi smagiai, vis ateidavo, pakalbindavo, jeigu ir kokia pastaba duodavo, tai visada issisukdavo, kad va cia ta su peroksidiniais plaukais pikta boba yra, jai kazkas nepatinka, o as tai geras, man tas pats..Zodziu, buvo daug tokiu mazu smulkmenu, kai jauciau, kad kartais uz mane gal pastovi, ir kas privede iki to, kad dabar esu kazkokiam jausmu samysy ir ju net nemoku ivardinti. Tikrai nesuprantu, kas tai gali buti, nes jis man pradejo tikrai daugiau patikti, nei visi kiti paprasti kolegos. Pozymiai panasus kaip isimylejimo - kai mane kalbina as tiesiog nemastau visai ka man sako (reikia bendrauti kita kalba, taigi dar sudetingiau), tik ziuriu i akis ir kaifuoju nuo zvilgsnio. Pradejau nervintis viduje, kad net negaliu pati ateiti uzkalbinti - visaip vengiu, nes zinau kad nesugebesiu vel islaikyti pokalbio, eilini karta uzsispoksosiu ir pamirsiu apie ka kalba ejo. Pastoviai, kai nemato, seku akimis kur eina, ka daro, su kuo kalba ir kam sypsosi. Atrodo, kad jis tai pastebejo, nes pradejo kazkaip keistai maivytis ir mirkseti kalbedamas, o kartais lygiai kaip as jo, jis vengia manes ir praso persakyti kolegoms ka man daryti..Nesuprantu situ jausmu, nes kaip vyras jis manes nelabai traukia, tik akys ir sypsena i kuriuos noreciau ziureti ir ziureti. Beje jam apie 40 su virs, man 23..Tikrai noreciau susiprasti kas tai ir kas padetu man jaustis normaliai. Aciu, kad perskaitet, labai noreciau isgirsti patarimu kaip elgtis. Nes jau galvoju apie darbo pakeitima..
Atsakyti
Nenoreciau buti ziauri, bet negi manai, kad tai negali buti paprastas draugiskumas naujai darbuotojai? 4u.gif O del patarimo kaip elgtis - ka cia galima patarti? Neprisisvajok per daug... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Editukassas @ 2008 03 08, 08:14)
Nenoreciau buti ziauri, bet negi manai, kad tai negali buti paprastas draugiskumas naujai darbuotojai? 4u.gif O del patarimo kaip elgtis - ka cia galima patarti? Neprisisvajok per daug... lotuliukas.gif



taip butent ir manau, bet ka daryti paciai..vienintelis dalykas apie kuri svajoju yra kad butu dzin
Atsakyti
o man atrodo,kad tave suzavejo jo globa,jo patrauklumas,galbut issilavinimas,na,padare zmogus ispudi ir dar tave saugojo nuo piktu peroksidiniu bobu,tai ir pradejo suktis galva.man buna,kad gatvej pamatau irgi koki 40metu patrauklu vyra,kuris jau vien savo eisena ir isvaizda parodo tam tikra statusa,padeti,inteligentiskuma,tai juk zavi.ypac,kai dar mes jaunos,o tokie vyrai jau su patirtim,bet kartu dar neprarade savo zavesio.jis galbut flirtuoja del to,kad jam malonu grazioj formoj pazaisti,paflirtuoti su dvigubai jaunesne darbuotoja,taciau kazko rimciau tai greiciausiai nebus.is karto keisti darba,ir dar taip pamegta darba,galbut skubet nereikia,tiesiog pati susiimk,isikalk i galva,kad tai ne jokie jausmai gimsta,o tiesiog susizavejimas,kuris ir liks susizavejimu.
Atsakyti
Darbo pulti keisti tai nereikia.Turi pereiti per tą durną jausmą,bet tam reikės pastangų.Negalvok apie tas akis ir tą šypseną,venk tiesioginių susitikimų.Ir tai praeis.Jei nebrisi į balą gilyn.Negali atgal-sustok ir stovėk,kol pati išdžius. mirksiukas.gif
Atsakyti
Susikaupk ir nebegalvok apie pasalinius dalykus,galvok apie darba..pradejai
svajoti,jis ta pastebejo bando isvengti kontakto cool.gif bet tu pati pagalvok,kuris
virsininkas ilgai taip zais?jam reikia darbuotojos su kuria normaliai bendrautu,
o ne stengtusi paskesti jo akyse.
Atsakyti
as irgi manau, kad nereiktu veltis i darbinius romanus, ar pradet kazka toko panasaus blush2.gif
Atsakyti
Atrodo, teks i darba pradeti eiti saltesne galva.... Stenkis nerodyti virsininkui jokio isskirtinio demesio, nes veliau gali ne taip suprasti ir nebutinai geraja prasme...... Nesivelk geriau i tai, nes gali tekti labai skaudziai nudegti
Atsakyti
QUOTE(Boring-yesterday @ 2008 03 08, 00:46)
Pastoviai, kai nemato, seku akimis kur eina, ka daro, su kuo kalba ir kam sypsosi. Atrodo, kad jis tai pastebejo, nes pradejo kazkaip keistai maivytis ir mirkseti kalbedamas, o kartais lygiai kaip as jo, jis vengia manes ir praso persakyti kolegoms ka man daryti..


O ar nebūsi susižavėjusi ir bepradedanti prisigalvoti, ko nėra? g.gif Juk jeigu žiūrėtum į bet kurį kitą bendradarbį ištisai turbūt irgi tokių "ženklų" pastebėtum? 4u.gif Juk pati sakai, kad kaip vyras net nėra patrauklus, gal tiesiog toks momentas tavo gyvenime, kai norisi kažkokių švelnių jausmų, kad kas nors saugotų, rūpintųsi ir mylėtų? Jei taip, tai pabandyk tuos šiltus žvilgsnius nukreipti į tą pusę iš kurios ne tik bėdos, bet ir trokštami jausmai ateitų? mirksiukas.gif Nuoširdžiai to linkiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jeigu turi galimybe,pabandyk atitrukti nuo savo darbo.Isvaziuok nors keliom dienom,nors ir viena,kurnors i ramia vietele.Pasigrozek jura,pabuk viena,susideliok mintis.
Jeigu nepatinka vienatve,susitik su draugemis,apsilankyk grozio salone,paselk naktiniam klube,paflirtuok su kokiu simpatisku vaikinuku.
Pamirsk apie darba,direktoriu ir ''piroksidines blondinkas''.
Jeigu uzsimirsti nepavyks reiskia tavo diagnoze rimtesne negu"paprastas susizavejimas" blush2.gif Tokiu atveju geriausias patarejas tau tik tu pati...
Atsakyti
QUOTE(Editukassas @ 2008 03 08, 07:14)
Nenoreciau buti ziauri, bet negi manai, kad tai negali buti paprastas draugiskumas naujai darbuotojai? 4u.gif O del patarimo kaip elgtis - ka cia galima patarti? Neprisisvajok per daug... lotuliukas.gif


Ir aš tą pati pasakyčiau smile.gif esi jauna, tad susiimk ir neprisisvajok, nes jis žmogus turi savo gyvenima, o tu turi savo. Tad susiimk ir susikoncentruok į darbą, o gal tau nueiti savaitgali į kokį gerą klubą ir susipažinti su savo amžiaus vaikinu g.gif na čia tik patarimas smile.gif tad linkiu sekmės susiimti mirksiukas.gif
Papildyta:
Kitas patarimas apie atitrūkimą taip pat geras, tad atsakymą ką daryti turi surasti nurimusi savo viduje mirksiukas.gif
Atsakyti
Geriausia tai butu susirasti vaikina smile.gif
Atsakyti