Įkraunama...
Įkraunama...

Kai dantukai pradeda dygti virš metukų

Sveikos. maniskiui pirmas dantukas prasikale 1m 1 men 1 sav smile.gif
literaturoj velyvas dygimas aiskinamas kaip del sutrikusio vystymosi, blogo maisto, rachito ir tik paskutinej vietoj - del paveldejimo.
na, manasis cia pagal mama gaunas - man ir virs metu dygt pradejo.
bet va idomi man tvarka dygimo - betkuriose vietose vienas paskuj kita... per 1,5 men isdygo 6 dantys smile.gif

taigi, klausimelis - ar yra cia daugiau tikiu kaip mes? smile.gif
Atsakyti
Mums seniai dygsta, bet taaaaaaaaaaip letai, kad jau as greit isprotesiu. blink.gif Kazin ka tai reiskia?
Mumsnuo 6 menesiu iki dabar (dabar 1 metai ir 1 men) isdyge yra tik 6 dantys. Visa sita laika vaikas kankinasi. Kazkokia nesamone. blink.gif
Atsakyti
Maniskiui tik dvyliktam menesi isdygo du dantukai,dadar jau turim 15. ax.gif
Atsakyti
Kai mano pupai buvo 7men,pakliuvom i ligonine su roto virusu,tai viena "protinga" sesele uzsiputojo kaip cia dabar toks vaikas tik 2 dantukus turi,pradejo aiskint kad tai nenormalu blink.gif tai gerai kad nekreipiau demiasio ir nepuoliau i panika,matau kad ir "blogiau" buna biggrin.gif manoji metuku jau 8 dantukus turejo smile.gif
Atsakyti
Mano dukrytei pirmas dantukas isdygo kai jai buvo 8 menesiai, o kiti jau virs metu, viens po kito kaip grybukai po lietaus biggrin.gif Man ir paciai tik nuo metu pradejo dygti dantukai, tai gal ir dukryte paveldejo is manes leta dantuku dygyma tongue.gif
Atsakyti
kam kam, bet jums visoms dar gerai... Beja, mano gydytoja mane nuramino, kad viskas
čia gerai- bus stipresni dantys ax.gif MB dygo virš metų, o mūsų mažiui pirmi du prasikalė 1 m ir 2,5 mėn. ir kaip sustojo taip ir sustojo... doh.gif tai va, mums kitą savaitę 1 m. ir 6 mėn., o turim tik du dančius verysad.gif Beje, viršutinius matau po dantenytėmis visą eilę vieną prie kito, bet tik kad neprasikala, o ir seilėjasi paskutiniu metu doh.gif Bijau kad kai pajudės visi iš karto, tai bus vaikui verkimo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zorka: 08 kovo 2008 - 14:27
QUOTE(zorka @ 2008 03 08, 14:26)
kam kam, bet jums visoms dar gerai... Beja, mano gydytoja mane nuramino, kad viskas
čia gerai- bus stipresni dantys  ax.gif MB dygo virš metų, o mūsų mažiui pirmi du prasikalė 1 m ir 2,5 mėn. ir kaip sustojo taip ir sustojo...  doh.gif tai va, mums kitą savaitę 1 m. ir 6 mėn., o turim tik du dančius  verysad.gif Beje, viršutinius matau po dantenytėmis visą eilę vieną prie kito, bet tik kad neprasikala, o ir seilėjasi paskutiniu metu  doh.gif  Bijau kad kai pajudės visi iš karto, tai bus vaikui verkimo  unsure.gif

oho,gaila vaiko unsure.gif nei kramtyt nieko vaikui,o juk jau viska valgyt tokiam norisi unsure.gif tai vis dar koses trinat? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglute:} @ 2008 03 08, 15:34)
oho,gaila vaiko unsure.gif nei kramtyt nieko vaikui,o juk jau viska valgyt tokiam norisi unsure.gif tai vis dar koses trinat? unsure.gif


Papildyta:
QUOTE(Eglute:} @ 2008 03 08, 15:34)
oho,gaila vaiko unsure.gif nei kramtyt nieko vaikui,o juk jau viska valgyt tokiam norisi unsure.gif tai vis dar koses trinat? unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2008 03 08, 10:52)
Mums seniai dygsta, bet taaaaaaaaaaip letai, kad jau as greit isprotesiu.  blink.gif  Kazin ka tai reiskia?
Mumsnuo 6 menesiu iki dabar (dabar 1 metai ir 1 men) isdyge yra tik 6 dantys. Visa sita laika vaikas kankinasi. Kazkokia nesamone.  blink.gif

o kaip kankinas? nes manasis tik paskutines naktis pabunda cypiant, siaip neblogai miegojo. daba jau savaite gal kokia ant ranku tupi pastoviai. ir daba ant keliu sedi ir zaidzia doh.gif

QUOTE(Eglute:} @ 2008 03 08, 13:45)
Kai mano pupai buvo 7men,pakliuvom i ligonine su roto virusu,tai viena "protinga" sesele uzsiputojo kaip cia dabar toks vaikas tik 2 dantukus turi,pradejo aiskint kad tai nenormalu blink.gif tai gerai kad nekreipiau demiasio ir nepuoliau i panika,matau kad ir "blogiau" buna biggrin.gif manoji metuku jau 8 dantukus turejo smile.gif

oj, man tai aiskino kad nuo blogo maisto vaikui nedygsta dantys, bet mintyse nusispjaudavau ir tiek smile.gif

QUOTE(zorka @ 2008 03 08, 14:26)
kam kam, bet jums visoms dar gerai... Beja, mano gydytoja mane nuramino, kad viskas
čia gerai- bus stipresni dantys  ax.gif MB dygo virš metų, o mūsų mažiui pirmi du prasikalė 1 m ir 2,5 mėn. ir kaip sustojo taip ir sustojo...  doh.gif tai va, mums kitą savaitę 1 m. ir 6 mėn., o turim tik du dančius  verysad.gif Beje, viršutinius matau po dantenytėmis visą eilę vieną prie kito, bet tik kad neprasikala, o ir seilėjasi paskutiniu metu  doh.gif  Bijau kad kai pajudės visi iš karto, tai bus vaikui verkimo  unsure.gif

o gal reik padet prasikalt? sako kad buna kad prapjauna sad.gif kai sunkiai lenda...

QUOTE(Eglute:} @ 2008 03 08, 14:34)
oho,gaila vaiko unsure.gif nei kramtyt nieko vaikui,o juk jau viska valgyt tokiam norisi unsure.gif tai vis dar koses trinat? unsure.gif

o kodel neina kramtyt? mano drauge turi 3 men vyresne mergaite uz mane, jai jau ojoj senai dantu pilna burna. tai kaip pamate laip manasis valgo - nustebo. as gnybu ir duodu mazui, tas kramto. dantys reikalingi kad atkast, o ne kad kramtyt wink.gif
va ir siand anyta tryne bulves biggrin.gif o as atgnybu ir duodu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2008 03 08, 23:26)
o gal reik padet prasikalt? sako kad buna kad prapjauna sad.gif kai sunkiai lenda...
o kodel neina kramtyt? mano drauge turi 3 men vyresne mergaite uz mane, jai jau ojoj senai dantu pilna burna. tai kaip pamate laip manasis valgo - nustebo. as gnybu ir duodu mazui, tas kramto. dantys reikalingi kad atkast, o ne kad kramtyt wink.gif
va ir siand anyta tryne bulves biggrin.gif o as atgnybu ir duodu biggrin.gif

del to kad pjauna dantenas kai dantys sunkiai lenda as ir esu girdejus...

ne tai jau cia skaitosi ne kramtymas o trynimas su dantenom wink.gif mano pupa nuo 6men viska pati su dantenom trynesi,net obuolius. bet va dabar tai nepaduotum zalios morkos,bulves ar dar ko kieto,nesukramtys gi,o tokiem tai labai norisi,manoji be morku nei dienos neisbuna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglute:} @ 2008 03 09, 10:33)
del to kad pjauna dantenas kai dantys sunkiai lenda as ir esu girdejus...

ne tai jau cia skaitosi ne kramtymas o trynimas su dantenom wink.gif mano pupa nuo 6men viska pati su dantenom trynesi,net obuolius. bet va dabar tai nepaduotum zalios morkos,bulves ar dar ko kieto,nesukramtys gi,o tokiem tai labai norisi,manoji be morku nei dienos neisbuna biggrin.gif

nu tai va, manasis irgi taip ,trina" nors cia bent pediatro nuomone - kramtymas smile.gif
o morka zalia tai grauzia kai turi but biggrin.gif tik jau bijau duot, nes priekiniais prasimususiais gali atkast smile.gif jau suprato kad kast gali biggrin.gif
Atsakyti
Mano antram berniukui ,pirmieji dantukai išdygo virš metukų ir išdygo ne apačioj ,o viršuj smile.gif
Atsakyti