Įkraunama...
Įkraunama...

Anykščių vaikų darželiai

sveikos anykstenes..papasakokit kaip jusu vaikams sekasi eiti i anyksciu darzelius..i kuriuos vedates,atsilipimai apie darzelius,ir siaip visokie plepesiai ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Radau nauja temele ax.gif prisidesiu as tesimui mirksiukas.gif
Savo dukrele ,Luka, vedu sviesos gatvej i darzely Zilvitis.Vedu nuo 1metuku ir 9 menesiuku.Esu labai patenkinta sio darzelio darbuotojais smile.gif Direktore,labai maloni .Aukletojos ,nors per tiek laiko kai vedu keitesi ,bet visos buvo tikrai geros ir dukryte greitai priprato prie ju .Tik nuvesdavau tai tuoj ant ranku puldavo aukletojoms rolleyes.gif Visa laika vaikas priziuretas,paguostas ,jei kas ne taip viska pasako,pavyzdziui buvo tai susimusa tai pargriuna uzsigauna aukletoja jau perspeja apie ivykusias avarijas biggrin.gif maistinimas taippat geras.Kazkada pasiemiau anksciau vaika is darzelio,tai kas buvo skirta pavakariams,idejo namo jogurtuko sausainuku tongue.gif As savo vaika vedu be baimes,be nervu ,palieku taip kaip namuose,zinau kad bus priziureta ,pavalgius ,reikalui esant paguosta ax.gif
Man sis darzelis thumbup.gif todel ji ir pasirinkau . Informacijos apie kitus darzelius buvau prisiklausius visko ,apie si negirdejau nieko blogo .Aisku kol neatsitinka ko nors blogo tai ir skaitai ji geriausiu bigsmile.gif Cia mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
na negi mes tik dvi vedam i darzelius vaikucius is anyksciu ax.gif as vedu i ramybes l/d Eglute.....dideliu nusiskundimu neturiu,bet yra siokiu tokiu niuansu kurie nepatinka....bet mazoji,noriai eina,neparsivedziau kada "be galvos",bet.............. g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės anykštietės smile.gif
mes dar kol kas negyvenam anykščiuos, bet dar šią žiemą žadam atsikelt ax.gif Taigi domina lopšeliai/darželiai rolleyes.gif mano bernui po savaitės bus du metai, tai jau norim į darželį labai tongue.gif gal galėtumėt ką patart, prieš kiek laiko reiktų užsirašyt, ar jie perpildyti, ar ne... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(madlena @ 2008 06 28, 20:29)
na negi mes tik dvi vedam i darzelius vaikucius is anyksciu ax.gif as vedu i ramybes l/d Eglute.....dideliu nusiskundimu neturiu,bet yra siokiu tokiu niuansu kurie nepatinka....bet mazoji,noriai eina,neparsivedziau kada "be galvos",bet.............. g.gif


O kas nepatinka ramybės daržiuke? Nes aš kaip ir žadu ten dukrytę vesti..

Ir prieš kiek laiko registravai į tą darželį? Nžn ar reik skubėti, ar dar galima ir palaukti ax.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų apšviest, kuriam daržely nėr labai daug vaikų, kuris nėra labai perpildytas.... ir gal priimtų lengviau...
Atsakyti
Kad man atrodo Ank nei vienas darželis neperpildytas smile.gif
Atsakyti
Aš saviškį vedu į ramybės darželį, tai kol kas esu labai patenkinta g.gif auklėtojos labai atsidavusios, vaikas greitai priprato ir man pačiai ramiau hihihi.gif šeip manau jei vaikas nėra "problematiškas" tai bet kuriam darželį jam bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes lankom zilvyti.esu patenkinta darbuotojais.Apie kitus darzelius esu girdejusi nusiskundimu,bet kaip sakoma kai patiri savo kailiu tada ir tiesa zinai .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sagdo: 08 birželio 2009 - 18:00
As labai esu patenkinta l/d Spindulelis. Mano abi mergaites ji lanke ir tik labai labai geri prisiminimai apie ji. Mazoji dukrele eina dabar i pirma klase ir sako, kad nori sugrizti i darzeli smile.gif. Darzelyje vyksta daug uzsiemimu, yra baseinas ir labai saunios aukletojos.
Atsakyti
Maniskis lanko Eglutes darzeli, buna visko, bet is esmes esu patenkinta, svarbiausia, kad vaikas laaabai nori eiti thumbup.gif
Atsakyti
Mes lankėm Ramybes daržiuką,bet turiu nusiskundimų,dabar lankom Spindulėlį,tai berniukas labai noriai eina,myli auklytes,rodo ka veikė per dienelę,ir šiaip darbuotojos labai malonios visos,direktore nuostabus žmogus thumbup.gif O pro Ramybes darželiuką,iki šiol einant,mano vaikas sako,kad pas šitas lelias neis... unsure.gif Plius,palankius Ramybės darželį,pradėjo rodyti,kad teta popa darė per užpakaliuką,tik aišku,įrodyti nieko neįrodysi,juk "mažiukai nieko nesupranta" doh.gif
Atsakyti