Įkraunama...
Įkraunama...

Gero skambesio pianinai

Patarkite, zinovai,
Megstu groti, turiu painina "Smolensk", kuri noreciau pakeisti naujesniu, kadangi jau sunku derinti, o ir skambesys ne toks.
Gal zinote kokios firmos pianinai yra gero skambaesio, kurie atitiktu ir savo kaina?
Ar Petrof, Belarasus yra tapatūs skambesiui lyginant su "Weinbach", "Zimmermann", Ronisch"? Nauju kainos labai jau aukštos.
Ką patartumėte?
Dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2008 03 10, 20:30)
Patarkite, zinovai,
Megstu groti, turiu painina "Smolensk", kuri noreciau pakeisti naujesniu, kadangi jau sunku derinti, o ir skambesys ne toks.
Gal zinote kokios firmos pianinai yra gero skambaesio, kurie atitiktu ir savo kaina?
Ar Petrof, Belarasus yra tapatūs skambesiui lyginant su "Weinbach", "Zimmermann", Ronisch"? Nauju kainos labai jau aukštos.
Ką patartumėte?
Dekoju 4u.gif
"Petrof" ir "Belarusas" net šalia nestovi. lotuliukas.gif "Petrof" - vienoje gretoje su "Weinbach". Kai kurių net laikomas geresniu.
Atsakyti
viešpatėliau aukštielninkas! Taip ir širdasmūgį galima gaut - kur tai matyta šalia Petrof kažkokį nesusipratimą parašyt. Fuj!
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 03 13, 23:17)
viešpatėliau aukštielninkas! Taip ir širdasmūgį galima gaut - kur tai matyta šalia Petrof kažkokį nesusipratimą parašyt. Fuj!


Dekui,
O jei jau toks protingas, tai kas gamina pianinus "Petrof"
Dekoju..... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2008 03 14, 12:28)
Dekui,
O jei jau toks protingas, tai kas gamina pianinus "Petrof"
Dekoju..... smile.gif

uh... pirma, internetas yra toks geras daiktas, kuriame yra paieškos sistemos ( pvz.: google), į paieškos laukelį įrašai Petrof ir žiūrim, ką turim - oho, ohoho!.
Antra, mano laikais čekai gamino dabar gi - skaityti "pirma,..." ir pačioj pirmoj gautoj nuorodoj bandyti išsiaiškinti gamintojus.
Siaubaz doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 03 14, 19:44)
uh... pirma, internetas yra toks geras daiktas, kuriame yra paieškos sistemos ( pvz.: google), į paieškos laukelį įrašai Petrof ir žiūrim, ką turim - oho, ohoho!.
Antra, mano laikais čekai gamino dabar gi - skaityti "pirma,..." ir pačioj pirmoj gautoj nuorodoj bandyti išsiaiškinti gamintojus.
Siaubaz  doh.gif



Na vis tiek man tai nepaqdes apsispresti koki pianina isigyti.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2008 03 15, 10:13)
Na vis tiek man tai nepaqdes apsispresti koki pianina isigyti.... doh.gif

nius žinocia, jei jau tik prie Belaruso ar Smolensko teko sėdėt, tai juos ir rinkitės - tikiuosi ne kaimynė būsi ir galvos "barškinimu" neišūši cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 03 15, 17:09)
nius žinocia, jei jau tik prie Belaruso ar Smolensko teko sėdėt, tai juos ir rinkitės - tikiuosi ne kaimynė būsi ir galvos "barškinimu" neišūši  cool.gif

o idomu tau paciam su kuo teko groti lotuliukas.gif atsirado mat zinovas 4u.gif
Atsakyti
Nezinau, ar bus Jums naudos is mano ziniu, velokai perskaiciau sita temele, bet visgi:
Kuo daugiau esate pasiryzusi moketi, tuo geresni pianina galetumete isigyti.
Pasak mano derintojo, kuriuo visiskai pasitikiu, pagal firmos pavadinima prasciausi pianinai yra Smolensk, po to (siek tiek geresni) Ukraina, dar geresni - Ryga (Ryga, nors prasciausiu sarase - trecioj vietoj, yra patvarus pianinai, todel populiarus vidurinese mokyklose).Po to jau eitu Belarus.
Jei norite geresnio, rinkites is Weinbach, Petrov, Yamaha.(siuos geruosius surasiau gerejimo tvarka, kaip man paciai atrodo)
Svarbu ir pianino amzius, susidevejimas, busena. Paskaitykit skelbimus laikrasciuose, muzikos mokyklu, konservatoriju, muzikos akademijos stenduose (ypac mokslo metu pabaigoj arba pradzioj). Norint gero pianino, visai nebutina pirkti nauja. Patikimiausias man variantas perkant pianina - susiradus dominanti skelbima, atvaziuoti kartu su meistru. Tu pabandai pagroti, vertini, kaip tau patinka tembras, klaviaturos kietumas, klampumas, o meistras apziuri, ar su pianino viduriais viskas tvarkoj biggrin.gif
dar svarbu ir Jusu reikalavimai, ziurint ka ir kiek ketinate juo groti. Jei tik kartkarciais prisiliesite savo malonumui, tai, manau, visai nebutina leisti didelius pinigus, uztektu ir kokybiskos Rygos ar Belarus.
ir tarkites su meistru rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina O. @ 2008 03 28, 19:54)
Nezinau, ar bus Jums naudos is mano ziniu, velokai perskaiciau sita temele, bet visgi:
Kuo daugiau esate pasiryzusi moketi, tuo geresni pianina galetumete isigyti.
Pasak mano derintojo, kuriuo visiskai pasitikiu, pagal firmos pavadinima prasciausi pianinai yra Smolensk, po to (siek tiek geresni) Ukraina, dar geresni - Ryga (Ryga, nors prasciausiu sarase - trecioj vietoj, yra patvarus pianinai, todel populiarus vidurinese mokyklose).Po to jau eitu Belarus.
Jei norite geresnio, rinkites is Weinbach, Petrov, Yamaha.(siuos geruosius surasiau gerejimo tvarka, kaip man paciai atrodo)
Svarbu ir pianino amzius, susidevejimas, busena. Paskaitykit skelbimus laikrasciuose, muzikos mokyklu, konservatoriju, muzikos akademijos stenduose (ypac mokslo metu pabaigoj arba pradzioj). Norint gero pianino, visai nebutina pirkti nauja. Patikimiausias man variantas perkant pianina - susiradus dominanti skelbima, atvaziuoti kartu su meistru. Tu pabandai pagroti, vertini, kaip tau patinka tembras, klaviaturos kietumas, klampumas, o meistras apziuri, ar su pianino viduriais viskas tvarkoj biggrin.gif
dar svarbu ir Jusu reikalavimai, ziurint ka ir kiek ketinate juo groti. Jei tik kartkarciais prisiliesite savo malonumui, tai, manau, visai nebutina leisti didelius pinigus, uztektu ir kokybiskos Rygos ar Belarus.
ir tarkites su meistru rolleyes.gif

Gerb.p Lina, labai acius uz suteikta vertinga informacija. Dekoju
Atsakyti
Nju aš tai grojau su RIGA tai buvo čiki piki, bet po ilgo nenaudojimo išsiderino ir teko parduoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Testify @ 2008 03 30, 18:32)
Nju aš tai grojau su RIGA tai buvo čiki piki, bet po ilgo nenaudojimo išsiderino ir teko parduoti verysad.gif


kai po ilgo nenaudojimo issiderina, visai nebutina parduoti mirksiukas.gif Kuo puikiausiai galima ir vel suderinti (tik derinti reikia du kartus - paprastai dvi dienas is eiles). Taip buvo pas viena mano pazistama - jau toks issiderines pianinas buvo, kad ne tik kad klaikiai skambejo, o kai kurie klavisai visai neatsiliepe - stygos per daug atsileide buvo. Dabar sutvarke, skamba kuo puikiausiai, gerai laiko. Pastoviai tvarkyt tikrai nereikia.

Ir dar pasidalinsiu vienu patarimu, kuri man meistras dave - gal dar kam pravers. I pianino apacia (ypac sildymo sezonu ir jei bute sausas oras) , isemus apatine lenta, reiketu ideti indeli su vandeniu (paprastu, saltu) - vanduo po truputi garuoja ir taip apsaugo pianino nuo perdziuvimo (o perdziuti labai nesveika). O kai atejes meistras isardo pianina, reiketu pasinaudot proga ir nuo vidiniu pavirsiu dulkes nuvalyti mirksiukas.gif
Atsakyti