Įkraunama...
Įkraunama...

Jei labai nori, tai reikia...

Aš, kaip ir turbūt kiekvieną moteris esu be galo nepastovi..o dar kur nuotaikų kaita.Vieną rytą atsikėlus galvoji vienaip, kitą – žiūrėk jau kitos mintys galvon lenda. Tokia minčių painiava pas mane būdavo kai pradėdavau galvot apie savo viršsvorį rolleyes.gif
Buvau labai liekna pana, kai draugavau su savo busimu vyru jis sakydavo kad mano liemuo kaip jo kaklas...Bet, kai pastojau, ir pradėjau pūstis kaip balionas, galvojau atėjo pasaulio pabaiga blink.gif mano gyvenimui galas...bet nieko negalėjau padaryt.Kadangi pirmas vaikas, visi aplink sakė turi maitintis gerai, aš taip ir dariau. Na ir priaugau 21 kg. Buvau graži, apvali . Tikėjausi kad po gimdymo aš numesi viską ir busiu vėl plona ...bet pasirodo ne viskas taip lengva.Maitinau vaiką, vėl reikia valgyti , jokiu dietų , kad tik pieno būtų. Po to jau prasidėjo visokie bandymai.Kiek jų buvo, net nežinau.Kartais galvodavau: na nejaugi aš tokia bevalė ir negaliu atsisakyt kokio gabalo mėsos ar dar ko nors.Gėda kam pasakyt.Viskas nuo rytojaus laikausi dietos.Na ateidavo tas rytojus, pradedi šeimai gamint, o dar noriu pasakyt kad gaminimas man beveik malonumas, na ir kaip tu žmogau nevalgysi...Tada galvodavau jau kitaip: na kiek to gyvenimo...ir kad neleist sau skaniai pavalgyt.
Va taip ir kankinausi. Numesdavau kokius 3-4 kg, bet jie kažkodėl grįždavo pas mane atgal. Kai pastojau su antru, viskas sakiau, darysiu viską kitaip.Derinau su gydytoja produktus, maitinausi sveikai, valgiau daug obuolių, varškės....bet priaugau 19 kg.Na ir ką tu padarysi.Ir vėl viskas iš naujo. Buvo delčios dieta, buvo nevalgymas po 18 val., buvo kažkokia sriubos dieta, valgiau tą kopūstienę dabar net bloga daros kaip prisimenu...Bet vėl gi, pametu tuos porą kilogramų, ir vėl surandu. Kažkodėl tą kudinimosi manija paūmėdavo pavasarį tongue.gif ar čia atšilimas taip veikia, ar čia amžina moters problema „neturiu ką rengtis“ po žiemos ypač atsinaujina..... negaliu paaiškinti. Tai ir šis pavasaris atnešė su savim mintį : turiu staigiai numest nors 5 kg. Na dar, labai norėjau džinsų....nu tiesiog labai labai doh.gif Kad į juos įsimuilinti reikėjo kažką daryt. Pradėjau vėl žurnaluose, internetę ieškoti dietų, patarimų, pagalbos.Prisispausdinau sau krūvą įvairios informacijos.Tiesa pasakius ne viską net perskaičiau. Ir tada sugalvojau kad reikia pačiai prisiklausyt prie savo organizmo, ir bandyt ką nors.Pirma buvo mankštą. Tiesiog paimu save už kupros ir prisiverčiu atsikelti 20 min. anksčiau.Paleidžiu muziką, paimu ganteles ir pirmyn. Bet taip intensyviai, kad išprakaituot. Toliau maistas. Pradėjau derinti maistą. Beveik nevalgau duonos, bulvių..valgau mėsą tik su daržovėm. Mėsa dažniausiai darau ant garų, arba orkaitėje. Gaminu vištieną, kalakutieną, žuvį ir aišku salotų bliūda. Salotos užpilu aliejum su citrinos sultim.Dar, pastoviai žiūriu kalorijų kiekį perkamuose produktuose. Saldumynų lengvai atsisakiau, nes nelabai juos ir mėgdavau.Kai pasižiūri kad plytelę šokolado turi beveik visos dienos normos kalorijų, tai tenka susimastyt...Tai va rezultatas, kuklus bet man jis labai brangus. Nuo 2005-02-17 numečiau 7 kg. Darbe sėdžiu su džinsais. rolleyes.gif Svarbiausia dabar nepasiduot 4u.gif


Atsakyti
Tikrai, svarbiausia nepasiduoti thumbup.gif
Jei stengsies mergautinis svoris nebebus svajonė 4u.gif O gal jau grįžai prie jo? mirksiukas.gif
Atsakyti
ELENA > o tu po 18 val. valgai ar seip kelias valandas iki miego nevalgai, ar kaip? kava, alkoholi vartoji? nes tavo pasiekimai labai nieko - 7 kg per 2 menesius, tikrai gerai thumbup.gif greiciau ir nereikia thumbup.gif parasyk detaliau apie savo dienos raciona. as ir gi po nestumo, pirmo nestumo, as ir gi valgiau kuo riebesni maista ir geriau balintas arbatas, kad pieno daugiau butu, bet.... pieno apmazejo jau po menesio, o priauginti kg niekaip nedingsta iki siol. o as tokia suknia nupirkau vaiku krikstynom (be abejo mazesnio dydzio negu as dabar esu), kurias planuoju vasara doh.gif kad man kokius 7 kg per 2 menesius rolleyes.gif
Atsakyti
Viktute, bandau atsakyti ax.gif
Po 18 aš galima sakyt nevalgau, taip gaunasi savaime.Iš darbo grįžtam 17.30, tada ir vakarieniaujam.Aišku prieš miegą šeima susirenka virtuvėje, čia tipo tradicija, arbatos išgert...prie arbatos turi būt ką nors skanaus tongue.gif Aš geriu kefyrą, arba suvalgau greipfrutą, nu dėl kompanijos...Aplamai, greipfrutą valgau beveik kasdien.Kažkur perskaičiau kad jis degina riebalus.
Produktus kai perku renkuosi kur mažiau kalorijų, nu pvz. grietinę 12 %, jogurtus irgi ir ttt.Sviesto nevalgau, ir sumuštinių atsisakau po biški, o jei darau tai iš rupios duonos, užtepu neriebaus majonezo. Pusryčiams dažniausiai valgau varškę. Pietums, koki gabaliuką mėsos, vištienos krūtinėlę ar dar ką nors ir salotų...daug salotų , kurias užpilu kaip jau rašiau aliejum. Po to kokia 15 val. suvalgau greipfrutą, arba kokį obuolį, meliono gabaliuką...
Vakare irgi salotos dažniausiai būna, burokėlių, kopūstų, pomidorų, agurkų...arba virtas kiaušinis.
Kava geriu schmoll.gif negaliu be jos, ir dar negaliu gert kavos be cukraus....bet dabar jau labai sumažinau tą kiekį cukraus, ir galvoju kad greit gersiu be jo.
Dėl alkoholio, nu neatsisakiau visiškai blush2.gif šeštadienį buvo proga...teko išgert, bet jau po sekmadienį buvau labai gera laugh.gif Iš skysčių geriu negazuotą min. vandenį. Šiaip jei visą savaitę buvau gera, per išeiginės sau daugiau ką nors leidžiu ax.gif
Atsakyti
Reiks ir man kažkaip prisijungt į kompaniją kūdintis... mirksiukas.gif Šaunuolė Tu! thumbup.gif
Atsakyti
gražu... šaunu.. geležinė valia.. kaip sakant arba valgai ka nori, arba atrodai kaip nori.. 7kg labai daug.. sveikinu! tuo labiau, kai sveikai metei, tai ir neataugs..
Atsakyti
Na skaitau,ir atrodo,kad mano gyvenima aprasineji laugh.gif .Tai as irgi lygiai taip pat besimaitindama per pora menesiu numeciau 5 kg.Poto seke virusa,kuris isgulde visa musu seimynele-ziauriai viduriavom ir vemem.Po tos ligos praejo jau kokios trys savaites,o as visiskai nebegaliu pagalvoti apie darzoves,mesa , zuvi ir kiausinius.Kazkas taip susijauke organizme g.gif ,galiu valgyti tik "lengvus"miltinius patiekalus,duona,bulves ir t.t. t.y.ta ,ko buvau atsisakius.Ir nieko sau negaliu padaryti....O kilogramai grizta.... wub.gif
Atsakyti
Šaunuolė Elenka mūsų thumbup.gif clap.gif clap.gif Taip ir toliau
Atsakyti
Elena, šaunu thumbup.gif Palaikau ir aš tave labai labai drinks_cheers.gif
Atsakyti


Ačiū už palaikymus bis.gif
Be galo yra malonu kai ryte ištraukiu kokį rūbą ir jis bac laisvas ax.gif
Dar skaičiau straipsnį apie greipfrutus, ten parašyta kad gerai suvalgyti greipfrutą prieš valgį, ypač prieš pietus ir vakarienė.Tipo jo sultys skaldo riebalus ir padeda aplamai greičiau maistui pasisavinti.
O dar dėl rūbų.Kada turėjau kompleksą dėl savo gabaritų, tai ir rūbai buvo visi laisvi ilgi, nu tipo slėpdavo.Dabar galvoju kad tai neteisinga, nes su tokiais rūbais dar storesnis atrodai.Biški kitaip pradėjau rengtis rolleyes.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elena: 26 balandžio 2005 - 12:46
Na šaunuolė Elena thumbup.gif Net nežinodama, kad tu taip maitinies, tapau tavo pasekėja ax.gif - bac ir tris kilus pamečiau šį mėnesį cool.gif Svarbiausia - nesijaudinti ir saikingai bei sveikai maitintis biggrin.gif O jei dar atsiranda laiko pasportuoti, tai išvis pasaka!
Atsakyti
Šaunu, moterytės thumbup.gif
Va, būtent tokiam lieknėjimo būdui aš ir pritariu - jokių dietų, jokių savęs kankinimų schmoll.gif .
Pradėjau ir aš taip maitintis, reikės dar greifurtų nusipirkt... Ir žinot ką manau - manau, kad ir man pavyks biggrin.gif . Gal ne taip greitai, kaip norėčiau, bet vis tiek pavyks.
Su šiuo forumu ir visų palaikymu! Mes JĖGA. Ane?
Atsakyti