Įkraunama...
Įkraunama...

Žaisliukai - magnetukai ant šaldytuvo

Labai reikia tokiu magnetuku,gal zinote, kur ju galima isigyti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 11 lapkričio 2009 - 15:49
Nu va. Vakar buvo pilna Laisvės alėja Kaune, per Kaziuko mugę. Mačiau dar Kaune Urmo bazėj pirkti. Vasarą mačiau magnetukus su žuvytėm Palangoj pardavinėja.
Nepirk, tik pinigų išmetimas. Aš turiu... nesąmonė. Vaikai pribėga, perstumia.. susibraižė šaldytuvo paviršius. Nukrenta ant grindų - nuskyla koks kamputis. Vaizdo nėra.. o vienas kainuoja ir 5 litus, ir daugiau... negražu, kai cackų prikabinėta.
Atsakyti
mano pipirui labai patinka zaisti su magnetukais. Mes perkam guminius, nes dabar toks tarpsinis kai pasaulio pazinimas vyksta per burna doh.gif Paskutini karta Maximoj pirkom, bet nelabai grazus. Maciau Rimi, visai nieko, bet ten buvo neguminiai ir mano grauzikui per mazi. 6 vnt kainavo ~ 4 Lt
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2008 03 13, 00:06)
Nu va. Vakar buvo pilna Laisvės alėja Kaune, per Kaziuko mugę. Mačiau dar Kaune Urmo bazėj pirkti. Vasarą mačiau magnetukus su žuvytėm Palangoj pardavinėja.
Nepirk, tik pinigų išmetimas. Aš turiu... nesąmonė. Vaikai pribėga, perstumia.. susibraižė šaldytuvo paviršius. Nukrenta ant grindų - nuskyla koks kamputis. Vaizdo nėra.. o vienas kainuoja ir 5 litus, ir daugiau... negražu, kai cackų prikabinėta.

O tai šaldytuva parodai laikyt ir net rankom nesiliest?Jei vaikui patinka tai kodelgi ir ne? rolleyes.gif
Atsakyti
Mano pilnas saldytuvas magnetuku, kolekcionuoju as juos rolleyes.gif Yra tokiu, su kuriais neleidziu maziui zaist, tai dovanoti, atvezti is kitu saliu. O siaip jis megsta juos perdeliot, kaip jam graziau. Ypac zaidzia su tais is danonki smile.gif
Atsakyti
Mums irgi labai patinka iš Danonki thumbup.gif Tik gaila kad jau dabar kaip dėlionė parduodami, irtai vaikai ištraukinėja,nes jau kelis kart pirkom ir nieko neradom verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoshius @ 2008 03 13, 17:54)
Mums irgi labai patinka iš Danonki thumbup.gif  Tik gaila kad jau dabar kaip dėlionė parduodami, irtai vaikai ištraukinėja,nes jau kelis kart pirkom ir nieko neradom  verysad.gif

drinks_cheers.gif mes irgi kelis kartus taip buvom nusipirke, bet skaudziausia vaikui, kai namuose, atidarydamas pakuote, nori pamatyti, kas gi ten slepiasi verysad.gif o ten nieko nera, tai dabar visalaik tikrinam, ar yra blush2.gif
Atsakyti
sveikuyės,mes perkant danonki visada patikrinam ar yra magnetukas rolleyes.gif Juos po kurio laiko pakeičia kitais,nes mes jau turim 5 rušių magnetukus,dar dėdavo i mergaičių žurnaliukus magnetukus mergaites ir drabužėlius,bet dabar nebededa lygtais,šiaip dukrai idomu ir renka,bet kai pasižiūri į šaldytuvą tai doh.gif
Atsakyti
na tie guminiai ir is Danonkiu tai tikrai nebraizo saldytuvo smile.gif o kuri laika tai buvo pats geriausias mano zuikiui uzsiemimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta19 @ 2008 03 14, 13:18)
na tie guminiai ir is Danonkiu tai tikrai nebraizo saldytuvo  smile.gif  o kuri laika tai buvo pats geriausias mano zuikiui uzsiemimas  thumbup.gif

Mano žiogas gali beveik pusvalandį jais džiaugtis, net spėju virtuvę susitvarkyt, arba valgyt paruošt smile.gif
Atsakyti
mes is danonki labai daug turejom, tai atlipdydavo ir numesdavo ant grindu lotuliukas.gif , vat ir visas uzsiemimas buvo. mamyte daugiau darbo turejo surinkt viska
Atsakyti
Pernai dovanojau krikštasūniui tokį magnetinių lazdelių rinkinuką, tai girdėjau, kad labai patenkintas wub.gif

user posted image

Reiks kažka ir šiemet įdomesnio sugalvot rolleyes.gif
Atsakyti