Įkraunama...
Įkraunama...

Mažieji "tvarkdariai"

4u.gif Sveikutes mielosios smile.gif musu mazyliai iskrecia begale isdaigu bigsmile.gif jiems patinka daryti tai kas negalima..tad pasidalinkime ispudziais ir pasijuokime kartu.. rolleyes.gif rasykit... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(A*M*S @ 2008 03 11, 23:01)
4u.gif  Sveikutes mielosios smile.gif musu mazyliai iskrecia begale isdaigu  bigsmile.gif  jiems patinka daryti tai kas negalima..tad pasidalinkime ispudziais ir pasijuokime kartu..  rolleyes.gif  rasykit...  wub.gif

tai gal pirma savo istorija papasakokit, kad ,,uzvesta ant kelio"
Atsakyti
Na mano mazoji isdykele labai megsta padaryti ka nors negero,pvz daznai kai as nematau ji kasineja mano geles,prisikisa akmenu i burna ir ateina prie manes,sypsosi tarsi nieko nebutu...ateinu,ziuriu visas kambarys pilnas zemiu..paima juokas biggrin.gif tai manau jusu vaikuciai taipat kazka tokio iskrecia..tai papasakokit.. cool.gif









user posted image

Atsakyti
g.gif manasis labai megsta paciupti nevietoj padeta popierinio ranksluoscio gabaleli. tada namie buna konfeti vakarelis biggrin.gif o tualetinis popierius seniai slepiamas nuo jo biggrin.gif nes viena kart visa rulona susmulkino doh.gif
Atsakyti
Mažasis taip pat prasisuka pro mano gėlių vazonus, čiumpa žemių saują į rankutes ir po to į burnytę doh.gif
Eina apie stalą ratu , čiumpa ką nuo jo pasiekia paimti ir meta, jei paimtas daiktas nevertas dėmesio bigsmile.gif geras grobis- telefonai ir nuotolinio valdymo pulteliai thumb_yello.gif
Atsakyti
Po to, kai mūsų mažylis išmoko gerai sėdėti ir paropoti, namuose įsivyravo pastovi betvarkė doh.gif Jam labiausia patinka ropoti mamai išpaskos ir versti viską, ką katik sudėjau į vietas. O smagiausias užsiėmimas (jei tik pavyksta atsidaryti spintos duris) išversti iš lentynos visus tėvelio rūbus lotuliukas.gif Oi turi mano MB ką veikti po to kai pasidarbuoja sūnelis mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes nuo tada kai maze pradejo ropoti padarem generaline tvarka namuose.Viska sukelem kuo auksciau kad tik nepasiektu taidazniausia didelio burdako isvengiam, bet ne duok dieve ka pamirsom ir palikom doh.gif .Dazniausiai tai namie buna tyla jei ji jau ka negero daro.Megstamiausia iskada yra patvarktyi spinta sudelioti rubus pagal ja.
Atsakyti
Kai tik pamato,kad mama nusisukus, bega keturiom prie sunio tempia uz usu ir kisa i akis pirstus doh.gif Su vaikstyne kazkada uzvaziavo ant uodegos ir tempia ausis, vargsas suo dreba ir pajudet negali, gerai, kad nesugalvoja grybstelt. Arba paliktas vienas kokiam manieze kai nera ka veikt taso taso drabuziukus kol nusirengia biggrin.gif Ir zinoma kaip visi vaikai, ko negalima ta butinai bet kokia kaina turi paimt, laidus, indus nuo stalo numest, uzuolaidas nutempt arba uzmato nepakavotas dregnas serveteles ir susikisa i burna.. Draugei buvo, kad paliko ant virykles piena sildyt, ateina, o vaikas atsidares orkaite, uzsilipes ant dureliu ir jau siekia to pieno. Gerai, kad laiku mama atejo, bet sakyciau didelis jos aplaidumas palikt viena vaika prie verdanciu puodu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gerberda: 27 birželio 2008 - 12:10
Mano mažiukui tai didžiausia atrakcija pašnipinėti po tėčio įrankių dėžę, tik tarška,barška viskas ir vaiko kaip nebūta lotuliukas.gif
Atsakyti
Nuo to laiko, kai pradėjo ropinėti, tai tik spėk iš paskos bėgioti ... Atsidaro stalčius, kuriuos pasiekia, viską iš jų ištraukia ir meta ant žemės. Žinoma, viskas namuose jau pertvarkyta, kad pasiektų tik tai, kas galima. Na išskyrus šuns maistą ... Baisiai jau traukia ... doh.gif Su šuniu gerai sutaria, žaidžia gaudynių abu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(A*M*S @ 2008 03 12, 11:05)
Na mano mazoji isdykele labai megsta padaryti ka nors negero,pvz daznai kai as nematau ji kasineja mano geles,prisikisa akmenu i burna ir ateina prie manes,sypsosi tarsi nieko nebutu...ateinu,ziuriu visas kambarys pilnas zemiu..paima juokas  biggrin.gif  tai manau jusu vaikuciai taipat kazka tokio iskrecia..tai papasakokit..  cool.gif 
user posted image

musu mazoji siek tiek daugiau nei metuku. 4u.gif Na jai irgi patinka panasios isdaigos.Tualetinis popierius,zurnalu ''skaitymas'',batu ismetymas po visus namus.Geles jau seniai barikadom uzstatytos.Lauke visuomet pilna burna akmenu,rankos pilnos siuksliu.Turejom didele vaza ant grindu-jau seniai spejo sudauzyt.Siaip viskas kas imanoma paimt ir sudauzyt isslepta.Labai patinka isjungineti televizorie.Na bet vaikai yra vaikai. 4u.gif Tiesa mano vyresnelis nebuvo isdaigininkas. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mari73: 28 birželio 2010 - 11:11
Viską ima kas negalima (šlepetės, telefonas, distancinis, laidas, stalčiai, keptuvės išvis gėris), į vardą reaguoja, bet į negalima nelabai, turiu sakyti kokį 10 kartų arba vilioti kaip nors, kad pamirštų ką darė ir, kad ateitų pas mane
Atsakyti