Įkraunama...
Įkraunama...

Čigonė būrėja iš gatvės. tikėti?

Sveikos,
Žinau, kad čia renkasi daugybė išmintingų moterų. Rašau jums nes esu labai sutrikusi. Tai va, dirbu prekybos centre. Vieną dieną netikėtai į mūsų ofisą užsuko kažkokia čigonė, tiesą pasakius gerai matyta iš veido... Nežinau kas man tuo metu "užplaukė", šiaip esu kategoriškai prieš burtus, tikiu tik Dievu ir savimi ir tokie dalykai mane siaubingai baugina. Kaip ten bebūtų reziumė tokia, kad ta moteris mane vis tik būrė... iš delno,akių... kalbėjo užsivedusi, tiesą pasakius man net galva svaigti pradėjo. Daug ko išvis nesupratau nes kalbėjo labai greitai ir daug... Nepasakė nieko blogo
Vėliau ėmė prašyti pinigų ir kai pasakiau kad jų turiu nedaug gerokai susinervino.
Vienu žodžiu dabar sėdžiu ir jaučiuosi visiška idijote, nes tai moteriai kaip kad ji prašė daviau 80LTL !!!!! Negaliu paaiškinti kas man tuo metu nutiko, bet siaubingai išsigandau, kad neužkeiktų ir pan.
Tiesą pasakius ir kalbėjo nelabai konrečiai. Bet vis kartojo kaip jai dėkoja visi žmonės, kaip neša jai dovanas.
Žodžiu dabar tokia kvaila savijauta, jaudinuosi dėl to, kad daviau tiek pinigų, jaudinuosi ir dėl vienos jos frazės del mano ateities ir nežinau tikėti ,ar ne. Vis tik logiškai pamąsčius normalios būrėjos gal nevaikščiotų po prekybos centrus. Ir jei jau jai visi taip dėkoja, dovanoja dovanas, tai tuo labiau neieškotų klientų vat šitaip...
Žodžiu mielos merginos ir moterys, padėkite man nurimti nes pereskioja baimė, kad padariau kažką labai kvailo ir blogo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(FreshME @ 2008 03 12, 21:06)
Sveikos,
Žinau, kad čia renkasi daugybė išmintingų moterų. Rašau jums nes esu labai sutrikusi. Tai va, dirbu prekybos centre. Vieną dieną netikėtai į mūsų ofisą užsuko kažkokia čigonė, tiesą pasakius gerai matyta iš veido... Nežinau kas man tuo metu "užplaukė", šiaip esu kategoriškai prieš burtus, tikiu tik Dievu ir savimi ir tokie dalykai mane siaubingai baugina. Kaip ten bebūtų reziumė tokia, kad ta moteris mane vis tik būrė... iš delno,akių... kalbėjo užsivedusi, tiesą pasakius man net galva svaigti pradėjo. Daug ko išvis nesupratau nes kalbėjo labai greitai ir daug... Nepasakė nieko blogo
Vėliau ėmė prašyti pinigų ir kai pasakiau kad jų turiu nedaug gerokai susinervino.
Vienu žodžiu dabar sėdžiu ir jaučiuosi visiška idijote, nes tai moteriai kaip kad ji prašė daviau 80LTL !!!!! Negaliu paaiškinti kas man tuo metu nutiko, bet siaubingai išsigandau, kad neužkeiktų ir pan.
Tiesą pasakius ir kalbėjo nelabai konrečiai. Bet vis kartojo kaip jai dėkoja visi žmonės, kaip neša jai dovanas.
Žodžiu dabar tokia kvaila savijauta, jaudinuosi dėl to, kad daviau tiek pinigų, jaudinuosi ir dėl vienos jos frazės del mano ateities ir nežinau tikėti ,ar ne. Vis tik logiškai pamąsčius normalios būrėjos gal nevaikščiotų po prekybos centrus. Ir jei jau jai visi taip dėkoja, dovanoja dovanas, tai tuo labiau neieškotų klientų vat šitaip...
Žodžiu mielos merginos ir moterys, padėkite man nurimti nes pereskioja baimė, kad padariau kažką labai kvailo ir blogo  verysad.gif



Nu nekreipk tu demesio, is mano pusseseres irgi isviliojo pinigu. Ta cigone daznai ateidavo i ju parduotuve, isvyti jos negalejo, nes tipo kliente, ji uzkalbino mano pussesere, nebure, nieko ten nedare, puske net neatsimena tiksliai ka jai kalbejo, tik apie kazkoki laime nesanti kryzeli, kuri jai tuojau atnes, tik pirma tegul duoda pinigu doh.gif Ir ji to nesusivokdama dave, ji tuo metu apie pora simtu turejo piniginej, bet kazkaip sugebejo tik 10 Lt paduoti, aisku niekas jokio kryzelio jai nedave. Tai vat del to ir geriau nekalbeti su cigonem, i akis neziureti, nes jos hipnotizuoja ir privercia zmogu atiduoti pinigelius... g.gif
O del to burimo, nei tau bure ji nei ka, uzkalbejo tau danti, uzhipnotizavo, paveike tave ir vsio doh.gif Geriau nebegalvok apie jos zodzius ir nesigrauzk yra kaip yra, sekanti karta daryk taip, kad to nebutu 4u.gif
Atsakyti
O del to burimo, nei tau bure ji nei ka, uzkalbejo tau danti, uzhipnotizavo, paveike tave ir vsio Geriau nebegalvok apie jos zodzius ir nesigrauzk yra kaip yra, sekanti karta daryk taip, kad to nebutu
nurimk, ji tik pinigus isviliojo( savo budu) ir tiek. ramiai miegok, nebent pinigu gaila, nieko uzsidirbsi 4u.gif
Atsakyti
Čigonai - ne tautybė, o profesija, kaip sakoma smile.gif Tikrai sugeba hipnotizuoti žmones, paveikti savo įtaigumu. Visai dėl to, kas įvyko, nesijaudink. Tavo gyvenime vyksta tik tai, kas Dievo suplanuota, o ne tai, ką pasako būrėjos. Nebent savo baimėmis žmogus pats pritraukia neigiamus dalykus į savo gyvenimą. Ir aš kartą buvau pakliuvus ant čigonės kabliuko, nervinausi po to kurį laiką, kad praradau auksinį žiedą, po to supratau, kad turiu btai priimti kaip vertingą pamoką - tai tarsi skiepas, kad daugiau nepakliūtum ant apgavikų kabliuko thumbup.gif 80 Lt, manau, nera perdaug didelė kaina už tokią vertingą pamoką, juk Tu dabar daug išmintingesnė nei buvai smile.gif Aš visada panašius praradimus vertinu kaip kainą už gyvenimo pamokas, juk visuose mokymyose, seminaruose įgyta išmintis taip pat apmokestinama. Taip kad nusiramink ir džiaukis gyvenimu thumbup.gif

Ir citatata iš A. Svijašo mokymo:

• Nereikia savęs kaltinti dėl kokių nors gyvenimo įvykių. Nieko šiame gyvenime neįvyksta be Dievo valios. Jei Jis leido kažkam įvykti, vadinasi, taip ir turėjo būti, kitaip niekas nebūtų pakeitęs Dievo valios. Taigi nusiraminkite ir džiaukitės gyvenimu, Dievas jus myli ir jumis rūpinasi.
Atsakyti
Forume yra motera, kuria kadaise būrėja išpranašavo, kad gyvens iki 30 metų ir sirgs. Ir ką? Ji vis "sirgo", pas daktarus išburtų ligų ieškojo. O pati sveika, šauni ir labai graži. Pasakiau, kad prilupsiu ir vos neprilupau:) Laimė, laiku atsipeikėjo ir gyvena sveikut sveikutėlė su džiaugsmu ir pasaulis aplink ją šviečia.
Kodėl tai parašiau? pinigai pinigais, tikrai nedidelis mokestis už vertingą pamoką, bet ta čigonė jau priklijavo tau pranašystę, kuri neleidžia gyventi, veikia neigiamai ir jei nekeisi nieko savyje, ji išsipildys. Taigi, brangioji, iškelk ranką aukštai aukštai ir mesdama ją žemyn garsiai išrėk "teeina ji po perkūnais":) nes "aš gyvensliu ilgai, laimingai ir gražiai" kaip toj dainoj. Nesileisk įbauginama, neas nieks be tavęs tavo gyvenimo nekurs, tik tu pati. o čigonė "padėjo" tau kurti tokį, kokio jai reikia ir kad ateitum vėliau pas ją visokių "nužiūrėjimų" panaikinti.
Ir jokio kaltės jausmo neturi būti. Nusišypsok sau, likimui ir mums.
Atsakyti
Mesk ja isgalvos,isivaizduoju kokios baimes ivare. Jos labai ikyrios lenda, griebia ranka, murma visokias nesamones ,o paskui kisa delna ir pinigu praso, o geriausias variantas ,kai pati su savimi sneka ,bet prie taves ir tipo apie tave ir staigiai pakisa delna-"ozoloti rucku", tuoj as tau ozolociu.
Na pavyko jai gauti 80lt. kuriu ji taip norejo, o tu nesuk sau galvos, ka atidavei, tas ir sugris, pamatysi, o visas blevyzgas mes is galvos, nusiprausk veida vandeniu kartodama,kad nuplauti visa ta slamsta ka ji prikalbejo ir pirmyn toliau gyventi su sviesiom mintim smile.gif
Atsakyti
proteli proteli pareik nors pavalgyt unsure.gif ar tiki kiekvienu tauškalu ? savo proto neprilaikai smegeninėje?
Atsakyti
netikek 4u.gif karta ir man taip buvo,ka galiu pasakyt,nei zodelio tiesos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 03 13, 19:58)
proteli proteli pareik nors pavalgyt unsure.gif  ar tiki kiekvienu tauškalu ? savo proto neprilaikai smegeninėje?


O kur tavo protelis,(smegeneles),kad taip kandziai replikuoji? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2008 03 13, 20:04)
O kur tavo protelis,(smegeneles),kad taip kandziai replikuoji? g.gif

galiu ir kitaip g.gif
wub.gif dukrele širdelėle wub.gif parvadink savo protelį nors pavalgyt (čia patarlė, iš dainos žodžių neišmesi) bo užbovys tavį juoda cigonėlė, užkalbės skaistųjį veidelį, prarasi galutinai razumėlį wub.gif kožna gatvės bobela šnekės apšnekės, galvely nudyvys wub.gif
Atsakyti
Apmaudu, kad kartais žmogus tiek persisunkęs pagieža ir neviltim, kad net kito paguosti nesugeba, Bet gal labai nori, tik nemoka? Gal tuomet geriau neguosti. Juk išdurninus lengviau nepasidaro.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 03 13, 17:58)
proteli proteli pareik nors pavalgyt unsure.gif  ar tiki kiekvienu tauškalu ? savo proto neprilaikai smegeninėje?

Manau, Karusia tai parašė be jokios pagiežos ar cinizmo. Tiesiog skirtingi žmonės skirtingai save išreiškia smile.gif O mes taip ryškiai reaguojam į išraiškos formą, nes esam žmonės - pagal statistiką žmonėms bet kokio teiginio turinys įtaką daro tik daugiau nei 10 %, o labiausiai reaguojam į to teiginio išraiškos formą - apie 90%. Būtų laaaaaabai nuobodu, jei visi save išreikštų vienodai cool.gif smile.gif
Atsakyti