Įkraunama...
Įkraunama...

Peg Perego

Toliau dalijamės patirtimi, įspūdžiais, užduodame klausimus ir laukiame atsakymų 4u.gif

Senoji tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dautan: 13 kovo 2008 - 15:08
Vaidule, na tai pasakok gi greitai apie tą vežimuką biggrin.gif Varvinu seilę vis, bet niekaip neapsisprendžiu ar verta tiek mokėti. Matyt pirkčiau be lopšio, tik su auto kėdute. Ar plati, patogi gulima padėtis?

Ar randat kokių minusų?
Atsakyti

Mamytes, gal kuri man patars, blaskausi tarp Peg perego O- zon ir Peg perego Uno?
Atsakyti
QUOTE(lasiniuotis @ 2008 03 14, 10:16)
Mamytes, gal kuri man patars, blaskausi tarp Peg perego O- zon ir Peg perego Uno?

Apie Uno nieko negaliu pasakyti, o apie Peg Perdo Centro= Mamas&Papas O-Zone galima paskaityti senojoje temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2008 03 13, 18:23)
Vaidule, na tai pasakok gi greitai apie tą vežimuką biggrin.gif Varvinu seilę vis, bet niekaip neapsisprendžiu ar verta tiek mokėti. Matyt pirkčiau be lopšio, tik su auto kėdute. Ar plati, patogi gulima padėtis?

Ar randat kokių minusų?


Dar nerandu minusų, nes neturėjau progos - visas naudojimas kol kas tik-> išstumiu pro duris vaiką miegui ir psio lotuliukas.gif nes aplink molynai, gaila tokį grožį purvint besivažinėjant blush2.gif Kai atšils orai, pradėsiu gastroliuot ir turbūt tada daugiau galėsiu pasakyti rolleyes.gif
Bet nesigailiu pirkus thumbup.gif

To kieto lopšio aš irgi nepirkau, pirkau tą nešiojamą tokią a la tašę - man kur kas patogiau ir svorio daug mažiau, o ne tas griozdas doh.gif sportinė dalis pakankamai erdvi, galia dar kažką patiesti miegui,kad sudūrimų nesijaustų vaikeliui ir bus čiki thumbup.gif
Atvažiuok į svečius jei būnat Kaune - duosiu perlėkt per trobą ir panagrinėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidulė: 14 kovo 2008 - 16:59
QUOTE(Vaidulė @ 2008 03 14, 16:56)
Atvažiuok į svečius jei būnat Kaune - duosiu perlėkt per trobą ir panagrinėti  mirksiukas.gif


Dėkui labai smile.gif Labai retai būnu blush2.gif
Ar gražiai gyvas atrodo? Aš irgi mergytės laukiu, tai pirkčiau raudoną...kur pirkai? kiek mokėjai, jei ne paslaptis, nes vienur mačiau virš 2000 kainuoja, kitur 1700 mačiau g.gif o kėdutę irgi Peg Perego turit? Ar gera, neankšta vaikučiui?

Manau, jei vyras pasirašys - pirksiu arba GT3 arba Centro Completo. Kažin kuris patogesnis.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2008 03 14, 18:02)
Dėkui labai smile.gif Labai retai būnu blush2.gif
Ar gražiai gyvas atrodo? Aš irgi mergytės laukiu, tai pirkčiau raudoną...kur pirkai? kiek mokėjai, jei ne paslaptis, nes vienur mačiau virš 2000 kainuoja, kitur 1700 mačiau g.gif o kėdutę irgi Peg Perego turit? Ar gera, neankšta vaikučiui?

Manau, jei vyras pasirašys - pirksiu arba GT3 arba Centro Completo. Kažin kuris patogesnis.


Gyvai dar gražesnis, pas mane berniukas, bet ėmiau raudoną - realiai jo spalva gražiausia iš visų wub.gif Pirkau su kėdute kartu prie komplekto, bet dar nebandėm, kažkaip su kailiniu kombezu nepatogu buvo, o kai atšilo niekur nevažiavom dar g.gif
Pirkau pigiau iš skelbiu.lt kur parduoda mirksiukas.gif Vistiek gaunasi pigiau nei su pirmąją nuolaida Kotrynoj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2008 03 14, 17:36)
Apie Uno nieko negaliu pasakyti, o apie Peg Perdo Centro= Mamas&Papas O-Zone galima paskaityti senojoje temoje mirksiukas.gif


aciu.
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2008 03 14, 18:53)
Gyvai dar gražesnis, pas mane berniukas, bet ėmiau raudoną - realiai jo spalva gražiausia iš visų  wub.gif Pirkau su kėdute kartu prie komplekto, bet dar nebandėm, kažkaip su kailiniu kombezu nepatogu buvo, o kai atšilo niekur nevažiavom dar  g.gif
Pirkau pigiau iš skelbiu.lt kur parduoda  mirksiukas.gif Vistiek gaunasi pigiau nei su pirmąją nuolaida Kotrynoj  thumbup.gif



Oi sorry - gi matau prie avataro, kad du sūnelius turi mirksiukas.gif
Na matyt apsistosiu ir aš ties GT3 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2008 03 14, 17:56)
Dar nerandu minusų, nes neturėjau progos - visas naudojimas kol kas tik-> išstumiu pro duris vaiką miegui ir psio  lotuliukas.gif nes aplink molynai, gaila tokį grožį purvint besivažinėjant  blush2.gif Kai atšils orai, pradėsiu gastroliuot ir turbūt tada daugiau galėsiu pasakyti  rolleyes.gif
Bet nesigailiu pirkus  thumbup.gif

To kieto lopšio aš irgi nepirkau, pirkau tą nešiojamą tokią a la tašę - man kur kas patogiau ir svorio daug mažiau, o ne tas griozdas  doh.gif sportinė dalis pakankamai erdvi, galia dar kažką patiesti miegui,kad sudūrimų nesijaustų vaikeliui ir bus čiki  thumbup.gif
Atvažiuok į svečius jei būnat Kaune - duosiu perlėkt per trobą ir panagrinėti  mirksiukas.gif

AS IRGI DOMIUOSI TUO VEZIMU BET MAN NELABAI PATINKA LOPSYS TAS SU KIETU PAGRINDU TOKS NEDAILUS ATRODO, O KLAUSYK GAL TU GALETUM PLACIAU PAPASAKOTI KOKIA TEN NESIOJAMA TASE PIRKAI KAIP JI ATRODO AR PATOGU SU JA VAIKA VEZIOTI, GAL KARTAIS TURI FOTO MUMS PADEMONSTRUOTI? IR TIKRAI LABAI DOMINA KIEK TAU PINIGELIU TAS VEZIMAS KAINAVO KAD IR PER SKELBIU.LT? blush2.gif
Atsakyti
noriu sužinoti apir pp ARIA modeli. ar tinka 7 mėn. vaikui? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lilija73: 16 kovo 2008 - 20:28
QUOTE(Lilija73 @ 2008 03 16, 20:28)
noriu sužinoti apir pp ARIA modeli. ar tinka 7 mėn. vaikui? g.gif

Paskaitykite senąją temą, ten rasite atsakymą 4u.gif
Atsakyti