Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji animacija lietuviškai ir ne tik - 8 dalis

Septintoji dalis

Toliau džiuginam vieni kitus 4u.gif
Atsakyti
Dar parsisiunčiau Kuzios serijų, tik irgi ru ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deja @ 2008 03 13, 14:13)
sveikutes.Gal kas galit ,,Geltonu plytu kelia" ideti, nes anksciau rasta nuoroda Senojoj animacijoj man neatsidaro. Aciu
O ,,Skrydis per Lietuva" tai cia ne tas pats A.Matelio filmas ,,Pries parskrendant i zeme"?


A. Matelio filmas pasirodo visai kas kitą, pažiūrėjau, tikrai ne tas pats kas skrydis per Lietuvą ax.gif
O Geltonų plytų kelią galiu įkelti, jei bynė nepradėjo jo kelti ax.gif
Atsakyti
Geltonų plytų kelias LT smile.gif
Atsakyti
Bezdžionėlės Girlianda iš mažylių
Atsakyti
Daug daug senosios (ir truputį ne senosios) animacijos įgarsinta lietuviškai

Senoji animacija (lietuviškai)
Atsakyti
Он попался ru ax.gif
Atsakyti
Žinot, man toks klausimas iškilo, truputį ne į temą, bet naujos atidarinėti dėl to neverta. Ar noriai berniukai žiūri pasakas apie princeses? Apie tai pagalvojau tada, kai knygyne radau tokią labai mergaitišką knygą su mergaitiškom pasakom. Surinktos 7 pasakos apie Snieguolę, Pelenę ir kitokias princeses. Visa knyga rožinės spalvos ir pripiešta vien tik princesių. Nu va, pagalvojau, būna žaislai mergaitiški ir berniukiški, drabužėliai, o kad pasakos mergaitiškos ir berniukiškos, tai dar nebuvo atėję į galvą.
Mamulės, jūs viską tempiatės, ar atsirinkinėjat? Pražiūrinėjau anksčiau nurodytą nuorodą ir neapsisprendžiu, ar mano pyplio kolekcijai reikia Barbės iš elfų šalies, ar ne. Vietos tai daug užima, gal net nepavyks iškart parsisiųst.
Atsakyti
Sveikos mamytes, gal kuri turi ir galetu ideti tokius rusiskus filmukus apie tokius isdykusius bezdzioniukus (bezdziomeles pirmyn ir kt. nepamenu). Tokia nuoroda jau buvo ideta 2006 m., bet ten nieko g.gif
Atsakyti
neklausiu ar kas nors turi (nes manau jau būtumėt pasidalinę, jei turėtumėt smile.gif ), bet gal kas prisimenat kaip vadinosi filmukas, kur kiauliaganis princesę bučiavo? Ten sakydavo "šimtas princesės pabučiavimų" ar pan. blush2.gif Reiktų rusiško pavadinimo, kad iš arjlover.net galėčiau parsisiųsti, nes dabar nežinau ko ieškot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tinosiukas @ 2008 03 14, 22:37)
neklausiu ar kas nors turi (nes manau jau būtumėt pasidalinę, jei turėtumėt  smile.gif ), bet gal kas prisimenat kaip vadinosi filmukas, kur kiauliaganis princesę bučiavo? Ten sakydavo "šimtas princesės pabučiavimų" ar pan.  blush2.gif Reiktų rusiško pavadinimo, kad iš arjlover.net galėčiau parsisiųsti, nes dabar nežinau ko ieškot  ax.gif


Man atrodo, kad vadinasi rusiškai „svinopas“ (kiauliaganys), o gal čia ir ne tas filmas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2008 03 14, 16:54)
Žinot, man toks klausimas iškilo, truputį ne į temą, bet naujos atidarinėti dėl to neverta. Ar noriai berniukai žiūri pasakas apie princeses?
Mamulės, jūs viską tempiatės, ar atsirinkinėjat? Pražiūrinėjau anksčiau nurodytą nuorodą ir neapsisprendžiu, ar mano pyplio kolekcijai reikia Barbės iš elfų šalies, ar ne. Vietos tai daug užima, gal net nepavyks iškart parsisiųst.

Maniškis tai žiūri ax.gif , jam patinka. O aš tempiuos tik senąją animaciją, tiek lietuviškai, tiek rusiškai cool.gif
QUOTE(tinosiukas @ 2008 03 14, 21:37)
neklausiu ar kas nors turi (nes manau jau būtumėt pasidalinę, jei turėtumėt  smile.gif ), bet gal kas prisimenat kaip vadinosi filmukas, kur kiauliaganis princesę bučiavo? Ten sakydavo "šimtas princesės pabučiavimų" ar pan.  blush2.gif Reiktų rusiško pavadinimo, kad iš arjlover.net galėčiau parsisiųsti, nes dabar nežinau ko ieškot  ax.gif

Kaip multikas vadinas, nežinau. Bet ne perseniausiai per rusųTV mačiau filmą pasaką "Princesė ant žirnio". Tai ten tikrai kiauliaganys princesę bučiavo ax.gif

Dėl Bezdžionėlių, tai tikrai praeitoj temoj dar buvo galiojanti nuoroda. Ten buvo įdėti 4 filmukai. Iš viso, berods, yra 7 serijos. Šiaip tingiu anoj temoj knistis ir ieškot. Nu, jei nerasi, tada aš turiu visas serijas, galėsiu iš naujo įkelt ax.gif
Atsakyti