Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 8

QUOTE(ZoVi @ 2008 03 15, 10:54)
Labas mergaites,
Savo iniciatyva pirma karta dariausi vezio zymenu testa C15 medicinos tyrimu centre Kaune po 4 chemijos, kad veliau tureciau atskaitomybes taska. Kai namuose atidziau panagrinejau kilo neaiskumu. Test name parasyta "CALCIUM" Normalus duomenys - 2.15-2.5. Mano rezultatas 2.08. Ar taip vadinasi kruties zymuo? O gal laborante suklydo ir nustate ne ta zymeni? Jus rasote, kad norma iki 30 ar 35 O atsakyme parasyta iki 2.5. As dabar jau nieko nesuprantu. Gydytojos nedristu klausti, nes sake, kad tokio tyrimo daryti nereikia. Gal kas galetumete paaiskinti. Aciu.



Protingiausia būtų pasiskambinti į tą centrą ir pasiklausti. Pagal Jūsų nurodytą normą panašu, kad tyrimas atliktas bendro kalcio (Ca). (Mano tyrimų paskyrimo lape yra labai panašūs bendro Ca dydžiai ( 2,20-2,62 mmol/l). Apie, ką sako dar ir užrašas Calcium.
Krūties žymuo yra CA 15-3. Tyrimo kaina kažkur apie 35-40 Lt, turėtų būti. Tik gal reikėtų dar paklausti kokiu metodu nustatinėja, kad vėliau nebūtų nesusipratimų. Pvz. šiek tiek gali skirtis reikšmė, jei yra nustatyta kitokiu metodu. Dabar internete radau, kad yra imunofermentinis ir chemoliuminescentinės analizės metodas. (Antrąjį pavadinimą duoda ENDEMIK). Gali būti, kad tai vienas ir tas pats nustatymo metodas, bet paklausti nepatrukdytų, o gavus atsakymą dar ir užsirašyti reikėtų metodo pavadinimą, (kas po pusmečio jį atsimins). Vienur radau, kad norma iki 35, kitur 42. Man buvo atlikta tokiu metodu, kur viršutinė norma 42. Vadinasi iš tikrųjų, greičiausiai egzistuoja kelios visavertės metodikos su skirtingomis normomis, bet tikrai ne mažesnėmis nei 35.

Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2008 03 15, 01:27)
Labas visoms!
Deja, ir as patekau i tokiu ligoniu gretas.
Lankysiuos cia dazniau, nes bijau, kad viena neistversiu.... Sekmes ir stiprybes jums visoms (nors jums ir taip to netruksta). Adis, Romantike ir kitos - jus nuostabios!

Ryke, stiprybes. kelias laukia ilgas, bet viskas tavo naudai. Laikykis. Draugausim.

verysad.gif verysad.gif verysad.gif Liudna siandien diena - mire V.Kernagis...Tiek kovojo...Verkiu nuo pat ryto.
Atsakyti
QUOTE(kareen @ 2008 03 14, 20:38)
O koks plauciu vezys smulkialastis ar nesmulkialastis  g.gif . Adenokarcinoma ar kitoks  g.gif .

ploksciuju lasteliu karcinoma.
Atsakyti
dydis 4x3
Atsakyti
Romantike, console.gif Gydymas eina į pabaigą. Sumaisčių daug dūšelėje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 15 kovo 2008 - 14:25
Labas, neverk Romantike, tau nuo to geriau nebus ir Kernagiui tas nepades. Aisku, sneket lengviau smile.gif Turejau vilti, kad jis issikrapstys, bet gavosi kitaip.Taip ir prededu galvoti apie savo sansus verysad.gif ech.... ai, nesigraudenam.... Beje, turiu durna klausima - o kaip jus leidziat laika tarp gydymu? Kadangi man dar pradzia, tai jauciuosi nei pakarta, nei paleista... jauciuosi puikiai, bet nezinau, kur padet ta energija ir kaip susitvarkyt su blogom mintim....
Atsakyti
Ryke, as buvau labai nusiminus ir neturejau energijos del to, kad buvau moraliskai luzus. Bet turiu maza vaika, kuris tiesiog priverte mane gyventi ir rupintis gyvenimu.
Tarp chemijos kursu buvo taip: pirma savaite isbraukta is gyvenimo, dvi sekancios buvo normaliam ritme.
Po chemijos atsistaciau moraliskai ir fiziskai, dabar turiu "darba" kasdienini - svitinima. Gyvenu iprastu ritmu. Kartais liudziu, daznai uzmirstu apie liga...
Tu parasei, kad tavo sansai nekokie...be reikalo smile.gif , nes ne viena is musu nezino savo sansu.
Is kur esi? Man paskutiniu metu labai norisi bendrauti su likimo draugemis...gal gyvenam vienam mieste?
Atsakyti
Sveikos, cia vel as...
Prognozes tokios liudnos,kad net kalbeti nesinori...
Operuos mama pirm.tuomet viskas bus galutinai aisku.
Stebiuos, zaviuosi mamos stiprybe, jos ramumu ir sviesumu. Kalbedama telefonu pasake: "mes cia ne tiek pergyvenam del saves, kiek del artimuju...."
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2008 03 15, 17:35)
Sveikos, cia vel as...
Prognozes tokios liudnos,kad net kalbeti nesinori...
Operuos mama pirm.tuomet viskas bus galutinai aisku.
  "mes cia ne tiek pergyvenam del saves, kiek del artimuju...."



Laikykis Daile,as tikriausiai suprantu,kaip jauciasi zmogus pries operacija,nes mane operuos ketvirtadieni tikriausiai... ir man tai tikrai ne pirma operacija.
Baisu,labai baisi nezinia...,bet visiskai sutinku ,kad artimiesiems daug sunkiau.
Nesikloja man siandien mintys.
Atsakyti
QUOTE(žirniukas @ 2008 03 14, 21:14)
Labas vakaras,

labai atsiprasau, kad neperskaicius visu temu ir postu, isiverziu tiesiog su savo klausimu. Jeigu bus galinciu atsakyti - labai dekoju.
Ar turite kokiu nors konkreciu duomenu, kaip, apart chirurginiu operaciju, gydomas plauciu vezys.
Busiu dekinga uz bet kokia info. JIS auga isoreje aplink vidurini broncha, II B stadija.
Aciu labai.

QUOTE(žirniukas @ 2008 03 15, 14:17)
ploksciuju lasteliu karcinoma.

QUOTE(žirniukas @ 2008 03 15, 14:41)

Pagal mane mirksiukas.gif tai butu nesmulkialąstelinis plokščialąstelinis plaučių vėžys unsure.gif. Pasitikslinkit pas gydytojus. Kad daro operacija tai jums pasiseke, nes mano atveju nesmulkialąstelinis adenokarcinoma IV stadija jau nebedaro. Dare chemoterapija ir esant skausmams svitintu. Taip, kad operacija optimaliausias variantas jusu atveju.
Atsakyti
QUOTE(kareen @ 2008 03 15, 18:33)
Taip, kad operacija optimaliausias variantas jusu atveju.

tai kad beda tame ir yra, kad atsisako operuot, nes sirdele ligota...
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2008 03 14, 22:29)



carvel, man reikia isigyti padangas geresnes  biggrin.gif


Patikek,jos labai pigios- viltis,sypsena,geros mintys, argi tai daug kainuoja ? mirksiukas.gif
Atsakyti