Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 8

QUOTE(žirniukas @ 2008 03 15, 19:50)
tai kad beda tame ir yra, kad atsisako operuot, nes sirdele ligota...

O ka siulo gydytojai g.gif . Gal kokia lengvesne chemoterapija ax.gif , o apie augliuka ka sako ar progresuoja ar stabiliai laikosi.
Atsakyti
tik svitinimas. Vystosi pakankamai letai.Valgyt sake spanguoles, gerkle skalaut vandeniu su soda su jodu
Atsakyti
QUOTE(žirniukas @ 2008 03 15, 20:56)
tik svitinimas. Vystosi pakankamai letai.Valgyt sake spanguoles, gerkle skalaut vandeniu su soda su jodu

Stebuklus tas vanduo su soda daro thumbup.gif . Man nuimdavo dantenu skausmus, net tylenol 3 nepadedavo doh.gif . Laikykites thumbup.gif .
Atsakyti
Romantike, as is Vilniaus, o tu? Noreciau ir as su kuo likimo draugem pabendrauti. Manau turetu buti nemazai ligoniukiu is sio miesto. Nesenai prisijungiau, tai dar nelabai susigaudau, kaip cia ka rasyti, bet nieko - as gabi, tai tikiuosi ismoksiu:)
Atsakyti
"Ir gal tada
Vėl sugrįšiu aš,
Už lango vėl lis lietus,
Ir gal tada vėl bitės neš
Auksinį medų mums"...

Šiandien daugumai mūsų nėra lengva kalbėti ir tvardyti savo jausmus.
Mielosios, mes dar esame, mes dar turime būti. Ir jums, ir sau linkiu vilties ir stiprybės.
Balandžio 10 d., 16 val. kviečiu visas norinčias ir galinčias atvykti į KMUK chemoterapijos dienos skyrių, 16 auditoriją ir pasikalbėti. Kartu būti lengviau, o pasikalbėti, pasitarti mes, manau, turime apie ką.
Atsakyti
Stiprybes Jums visoms mielosios! Siandien gera zinia - mamos kepenu markeris - neigiamas! Kol kas ten nieko nera !
O tai jau daug! Atokvepis , o pirmadieni vel i trasa.....nauju tyrimu darytis doh.gif . Labai gaila Kernagio...... Stiprybes jo seimai !
Atsakyti

Tuščia dūšioje .Tokia mūsų brolija, skauda širdį priimant naują narį, skauda išeinant senbūviui.Tiesiog nėra minčių...
Atsakyti
QUOTE(mamalama @ 2008 03 16, 00:29)
"Ir gal tada
Vėl sugrįšiu aš,
Už lango vėl lis lietus,
Ir gal tada vėl bitės neš
Auksinį medų mums"...

  Šiandien daugumai mūsų nėra lengva kalbėti ir tvardyti savo jausmus.
Mielosios, mes dar esame, mes dar turime būti. Ir jums, ir sau linkiu vilties ir stiprybės.
Balandžio 10 d., 16 val. kviečiu visas norinčias ir galinčias atvykti į KMUK chemoterapijos dienos skyrių, 16 auditoriją ir pasikalbėti. Kartu būti lengviau, o pasikalbėti, pasitarti mes, manau, turime apie ką.


Kodėl į Klinikas?Na nebent gydytojai dalyvautų ir paskaita būtų..Arba labai daug žmonių bus ir planinis kažkoks renginys.
Mane pykina jau kvapas ten įėjus ir ne patys geriausi atsiminimai, o nuo antradienio ir taip ten vaikščiosiu, tyrimus darysiu.Per pusantro mėnesio markeris pašoko nuo 6,2 iki 23,6 , norma 35.Tai nieko nelaukiu, tegul ieško šaknų.
Jei mes vienos susitinkam ir mūsų nedaug tai jau geriau kokioje kavinukėje.Paprastą dieną vietų bus.
Atsakyti
Sveikos, mergaites.
Rytoj operuoja mano mamą.
Paemiau is "kojines" santaupu dali ir susimasciau, jog absoliuciai neturiu tame patirties.
Reikia kazka sumoketi gydytojui ar ne.Jei reikia tai kiek,kada? pries operacija ar po.
pooperacinis laikas, ko ten gali prireikti?

kas liecia mama,
kodel ji nenori, kad mes ja padrasintume ir palydetume i opercija? pazistant ja, ji tiesiog nenori matyti "istysusiu" veidu,bet mes tikrai nebusim "istyseliai", tiesiog norim ja padrasinti savo buvimu, sypsenomis.
kad suvoktu, jog ne viena, ir kad laukiam operacijos pabaigos.
Ji prase nevaziuoti pries, bet mes su broliu nenorim jos klausyt,vat ir galvoju ar tai labai blogai, juolab,kad gydytojas perspejo, jog laukia sunki operacija...
Atsakyti
labas mergaites. stiprybes jums. man teko praeiti tas baisybes ne kaip ligoniui o kaip artimam zmogui ,netekau mamos, nuo 8 klases teko lankytis kartu su mama onkologinese ligoninese pereiti santariskiu baisybes. pries 2,5 metus ji vis del to mire.zinau viska kokie kryziaus keliai ir kas keisciausia kur labiausiai reikia paramos onkologijos gydytojai ypac santariskese ziauriausi. verysad.gif
uzsukau pas jus nepasiguosti, o pasiulyti pagalba ir patarimus jei reikia. galiu rekomenduoti homeopatinka gydytoja ir siaip is liaudies medicinos nemazai zinau.
stiprybes jums wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2008 03 16, 13:36)

Rytoj operuoja mano mamą.
Paemiau is "kojines" santaupu  dali ir susimasciau, jog absoliuciai neturiu tame patirties.
Reikia kazka sumoketi gydytojui ar ne.Jei reikia tai kiek,kada? pries operacija ar po.
pooperacinis laikas, ko ten gali prireikti?



Atsakiau tau į až.
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2008 03 16, 13:36)
Sveikos, mergaites.
Rytoj operuoja mano mamą.
1. Paemiau is "kojines" santaupu  dali ir susimasciau, jog absoliuciai neturiu tame patirties.
Reikia kazka sumoketi gydytojui ar ne.Jei reikia tai kiek,kada? pries operacija ar po.
pooperacinis laikas, ko ten gali prireikti?

kas liecia mama,
2. kodel ji nenori, kad mes ja padrasintume ir palydetume i opercija? pazistant ja, ji tiesiog nenori matyti "istysusiu" veidu,bet mes tikrai nebusim "istyseliai", tiesiog norim ja padrasinti savo buvimu, sypsenomis.
kad suvoktu, jog ne viena, ir kad laukiam operacijos pabaigos.
Ji prase nevaziuoti pries, bet mes su broliu nenorim jos klausyt,vat ir galvoju ar tai labai blogai, juolab,kad gydytojas perspejo, jog laukia sunki operacija...

1. gaila, kad neparašei kur operuos, nes turbūt skirtinguose miestuose "vstavkės" skiriasi g.gif . prieš metus Kauno klinikose operavom mamą, tai tuo metu kainos buvo maždaug: 400-600lt. chirurgui ir 200-300 anesteziologui. na gal kas duoda daugiau, gal kas mažiau- kiek kas išgali, bet tuo metu kainos tikrai buvo tokios, nes irgi dėl to stresavau, kad nepaduot per mažai, tai visur įkyriai dėl kainų klausinėjausi...nesu gyvenime niekam davus į leteną, net gimdžiau"nesusitarus", ačiū Diev, aš tik pinigus mamai atvežiau- visa kitą ji susitvarkė pati. Per tiek metų ligoninėse- jau įpratus...
2. jei atvirai- aš tavo mamos vietoje irgi nenorėčiau "prieš" nieko matyti... net išvykdama į kelionę, neleidžiu šeimai lydėt manęs į orouostą, kad neapsibliauti , o juk čia ne kelionė... jei mama nenori, manau, kad turėtumėt gerbti jos norą... g.gif
Na stiprybės Tavo mamytei ir visai Jūsų šeimai...Tikėk, kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti