Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 8


HIPERBOLĖ. smile.gif
Ką dar pasakys daktarai g.gif
Ką patars lyg ugnies vengti. g.gif
Jeigu taip pagalvojus gerai,
Tai labiausiai kenksminga gyventi. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 13 birželio 2008 - 18:57
Šiandien vyras išvažiavęs, o mirtinai reikėjo susileisti Grasalvą , neutrofilai 0,5 .O pas mus lija aukso vertės lietus.
Taigi sėdau ant dvirašio, paskutinį kartą tokį triuką atlikau pernai.Įdešinę ranką pasiėmiau išskleistą skėtį, o kaire vairavau. ax.gif Kiek bijojau apvirsti, bet viskas gerai baigėsi.Iki pusės likau sausa ir pralinksminau kaimą.
Myniau lėtai ,lėtai ,bet širdelei iškyla nepatiko, supyko ir pradėjo trepsėti schmoll.gif .
Kas šiandien planavo degintis , užjaučiu, bet man taip nusibodo gelbėti gėlytes, kad lietaus lašų beldimas skamba kaip muzika.
Vistiek linkiu geros dienos. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabija. @ 2008 06 14, 09:35)
Šiandien vyras išvažiavęs, o mirtinai reikėjo susileisti Grasalvą , neutrofilai 0,5 .O pas mus lija aukso vertės lietus.
Taigi sėdau ant dvirašio, paskutinį kartą tokį triuką atlikau pernai.Įdešinę ranką pasiėmiau išskleistą skėtį, o kaire vairavau. ax.gif Kiek bijojau apvirsti, bet viskas gerai baigėsi.Iki pusės likau sausa ir pralinksminau kaimą.
Myniau lėtai ,lėtai ,bet širdelei  iškyla nepatiko, supyko ir pradėjo trepsėti schmoll.gif .
Kas šiandien planavo degintis , užjaučiu, bet man taip nusibodo gelbėti gėlytes, kad lietaus lašų beldimas skamba kaip muzika.
Vistiek linkiu geros dienos. 4u.gif  4u.gif  4u.gif



Gabija kitą kartą pabandykit pati. Kažkada teko. Tik Cvakt ir viskas. Suimi raukšlę ant pilvelio ir į riebaliukus. Visai nebaisu, o, kai susileidau, tokia didvyrė (tiksliau didmoterė) pasijutau tongue.gif

Širdelė pyksta, nes kraujas nekoks.
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 06 14, 09:42)
Gabija kitą kartą pabandykit pati. Kažkada teko. Tik Cvakt ir viskas. Suimi raukšlę ant pilvelio ir į riebaliukus. Visai nebaisu, o, kai susileidau, tokia didvyrė (tiksliau didmoterė) pasijutau tongue.gif

Širdelė pyksta, nes kraujas nekoks.



Aš bandžiau , bet ranka sustoja tiksliai per milimetrą nuo pilvo bigsmile.gif .Vyras į užpakalį įduria , o į pilvą nė už ką. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabija. @ 2008 06 14, 10:13)
Aš bandžiau , bet ranka sustoja tiksliai per milimetrą nuo pilvo bigsmile.gif .Vyras į užpakalį įduria , o į pilvą nė už ką. doh.gif


Reikia besti maždaug 30-45° kampu, įstrižai. Čia, kad žinotumėte ateičiai, jeigu ką. Nuvalai ten, kur leisi su vienkartine spirituota servėtėle, nuorini...Aš subedžiau nenuorinus, tai prieš leisdama tik pastebėjau, vėl išsitraukiau, nuorinau ir dar kartą bedžiau. Nieko – gyva... tongue.gif
Man nebuvo kitokios išeities. Reikėjo leistis griežtai pagal valandas, o vyras iš tėviškės nespėjo grįžti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 14 birželio 2008 - 09:26
Sveikos ish lietingos Vokietjios.... Shiaip ne taip parsiradau penktadieni ir dar trylikta namo, biggrin.gif bet kazko neramu, kad teko mama palikt. Na, dabar ji jaucias pakenciamai, ketvirtadinie antras chemijos kursas. Ketvirtadieni kraujas neutrofilai buvo 1,3 - tikiuosi, daugiau nekris g.gif unsure.gif Uztat namie pas mane mano mazoji su ausu uzdegimu, neutrofilu neatrasta.. tik ash jai neleidziu jokiu vaistu, nes kaulu skausmai baisingi, ir taip vaikas prisikencia verysad.gif

Mano mama visada pati leidzias vaistu. Ne medike. Kazkada iprato, ir dabar nebaisu. Tik ji i shlauni g.gif baksnoja.
Atsakyti
Labutis visoms 4u.gif . Jau senai cia buvau ax.gif . Mamai padare 7 chemoterapijas, jauciasi mazdaug gerai, ypac psichologiskai thumbup.gif , nes kaip as sakau, kita karta ne liga zmogu sueda, o pats zmogus save sueda rolleyes.gif . Gyvenam toliau tongue.gif
Atsakyti

Kazkaip forumas aprimes,o as jauciuosi keistai-dviprasmiskai.Gerai,kad nereiks chemijos leist,nes ji neveiksminga.Taciau nezinau ko imtis,nes kitokio gydymo medikai
nesiulo.Ka daryti?kaip elgtis? g.gif
Atsakyti
KAIP CIA TYLU...

shaiba, kaip reikalai?
Atsakyti
Pas mus tai oras fantas tishkas, tai nesisedi prie kompiuterio.
Mano mamai penktadieni antra chemija dave, na, shi karta kiek lengviau, bet dar tik dvi dienos praejo.. kaulus skauda, kvepuoti sunku, sako, dramblys ant krutines sedi.. Dabar taip nebepykina, bet ji ir vaistu geria nuo pykinimo saujom doh.gif
Shaiba, o kodel tau chemija neveikia?? Kokios dar yra galimybes tavo ligos atveju?? (gal katzkur rashei, ash neseniai cia uzsukau) - kaip visos kitos gyvenat?
Ai, tiesa, kazkas dar rashet kazur, ka darot su ishbadytom venom. Mami paskutine vena "plysho", surandejo, nebezino, ka toliau daryt reiks.. unsure.gif (pas ja nuo sklerodermijos ir taip venos uzkalkeje)
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti