Įkraunama...
Įkraunama...

Atmintis dingo

Ar kam nors nukentėjo atmintis po gimdymo ir jei taip tai kaip pagerinot? Gėrėt vitaminus ar savaime atsistatė? Nes mano situacija pasibaisėtina alizee, dar bijau, kad dėl siaubingo išsiblaškymo ir užmaršumo nepakenkčiau vaikeliui. Na tai nereiškia, kad aš pamiršiu jį pamaitinti arba kur nors paliksiu, bet visgi maža kas. Tokia būsena manęs netenkina. Turbut mano 90metės močiutės atmintis geresne nei mano blink.gif .
Atsakyti
Man irgi tas pats buvo. Bet turėjau laikyt univere baigiamuosius egzaminus ir smegenu mankšta viską sustatė į savo vėžias. Pagrindinė problema visvien yra ne prasta atmintis, o nesugebėjimas sisikaupti, nes visas mintis yra žmogiukas užgožęs. Bet žmogiukas auga ir atsiranda vis daugiau laiko ką paskaityt. Aš dar gerdavau memorex plius, nes tikrai jaučiau, kad visiškai "nudebilėjau". Bet prasideda darbas, mąstymas ir viskas labai staigiai sugrįžta...
Atsakyti
Aš irgi tapau žiauriai išsiblaškius verysad.gif . Pastoviai ką nors ne taip padarau. Vyras juokiasi, kad protą padalinau į dvi dalis - sau ir dukrytei biggrin.gif . Kol kas nieko nedarau, nes tikiuosi, kad savaime viskas susitvarkys... O jeigu ne??? blink.gif
Atsakyti
user posted image aš irgi baisi užuomarša buvau pirmutiniais mėnesiais... VOs ne kasdien pamiršdavau svečiuose tai rankinuką, tai mobilkę kažkur nukišdavau. Ačiū dievui, šiuo metu jau viskas savo vėžiose user posted image
Atsakyti
Man irgi "amnezijos" priepoliu pasitaiko, o ypac po antrojo vaikelio. As negeriau jiokiu vitaminu atminciai gerinti, bet tiesiog dariau atminties lavinimo pratimus.

Aciu Dievui, kad mokslai baigti, nes tikrai ne kas butu schmoll.gif
Atsakyti
Oje, kiek nuotykiu ta tema galiu pripasakot: einu pirkti pieno, pareinu be pieno. Uzrakinu duris ir nueinu, raktai lieka duryse. Uzkaiciu mesa ir pamirstu. Ir taip toliau ir be krasto. Jei vyras bando paerzinti, tai as jam sakau: "as vaika gimdziau". Nedarau nieko, tiesiog tikiuosi, kad kada nors atsistatys. biggrin.gif
Atsakyti
oje čia ir mano problema pasidarius, ta problema oo truputį mažėja, ty atmintis gal po truputį gerėja, bet... seniau perskaitau 2-3 kartus ir galiu egzą laikyt, o dabar... nežinau, net kaip bus, o " kalt" nemoku, nes... anksčiau nereikėjo cry.gif
Atsakyti
po gimdymo ir mano atmintis "sušlubavo", nebesu tokia imli kokia buvau prieš, gal tai narkozės pasėkmės g.gif o ir išsiblaškiusi labai tapau...
Atsakyti
Man problemos su atmintim buvo po antro gimdymo. Gimdymas buvo labai sunkus, tarpais prarasdavau sąmonę, tai aš galvoju, kad man nuo to ir prasidėjo problemos. Bet po kokių metų - pusantrų daugmaž viskas susitvarkė.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2005 04 19, 13:51)
Oje, kiek nuotykiu ta tema galiu pripasakot: einu pirkti pieno, pareinu be pieno. Uzrakinu duris ir nueinu, raktai lieka duryse. Uzkaiciu mesa ir pamirstu. Ir taip toliau ir be krasto. Jei vyras bando paerzinti, tai as jam sakau: "as vaika gimdziau". Nedarau nieko, tiesiog tikiuosi, kad kada nors atsistatys.  biggrin.gif

Prisimenu, kad jau du kartus raktus palikau duryse. Kaimynai net beldėsi į duris, kad pasiimčiau blush2.gif
Atsakyti
Jo ,su tokia atmintim tai tikrai tapau pavojinga visuomenei, visus puodus sudeginau blink.gif, patovai lygintuvas lieka įjungtas unsure.gif . O dar ir bekalbėdama žodžius pamirštu doh.gif umn.gif , ar gali but geraiu?
Atsakyti
Čia laikinas reiškinys manau,buvo ir man atminties sutrikimų.....bet dabar lyg viskas normaliai tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti