Įkraunama...
Įkraunama...

Eiguliai: Svirnelis

na cia ne eiguliu rajone, bet visai salimais, netoli maksimos yra lopselis- darzelis svirnelis, tai va kaip tik jame siandien ir uzrasem savo vaika. rudeni zadam jau eiti, gal kas girdejote apie ji ka nors?
Atsakyti
QUOTE(spurgele @ 2005 01 07, 22:02)
na cia ne eiguliu rajone, bet visai salimais, netoli maksimos yra lopselis- darzelis svirnelis, tai va kaip tik jame siandien ir uzrasem savo vaika. rudeni zadam jau eiti, gal kas girdejote apie ji ka nors?

Mano vyriausias eina i sita darzeli ir nuo birzelio maziuka leisim tongue.gif
Nusiskundimu per daug neturiu. Tvarkinga tiek aplinka tiek ir vidus. Aukletojos neblogos,maistas irgi visai nieko(specialiai vis nueidavau kai vaikuciams pietus budavo tai neturejau prie ko prikibt smile.gif )Priemonems pinigeliai surenkami,bet jos visad superkamos paciu aukletoju o ir perka ne pacias pigiausias, o atsizvelgia i vaiku poreikius. Gal tik bureliu mazoka. Buvo pasiulytas dramos,piesimo(kuris beja taip ir neprasidejo). Vyriausiems lygtai daugiau bureliu yra.
klausk kas domina atsakysiu wink.gif
Atsakyti
nu va ir as del tos rinkliavos, va tam Svirneli kur zadam leisti tai man sake, kad i pusmeti po desim litu renka is teveliu, o cia ziuriu raso tokias kainas blink.gif , bet va zinau, kad aukletojos daug ka ir uz savo pinigelius perka ir daro...

Jumi, o tai tu bureliu yra isvis ar ne? nes man tai nieko neminejo apie juos g.gif
Atsakyti
QUOTE(spurgele @ 2005 01 29, 08:47)
nu va ir as del tos rinkliavos, va tam Svirneli kur zadam leisti tai man sake, kad i pusmeti po desim litu renka is teveliu, o cia ziuriu raso tokias kainas  blink.gif , bet va zinau, kad aukletojos daug ka ir uz savo pinigelius perka ir daro...

Jumi, o tai tu bureliu yra isvis ar ne? nes man tai nieko neminejo apie juos g.gif

yra tu bureliu wink.gif dramos tikrai yra. Mane domino butent piesimo bet deja,kiek supratau nesurinko norinciu.
O del rinkliavu...apie supynems renkamus pinigelius ir dar kazka darzeliui...
Mano vaiko grupej vienas tevelis neprasytas atnese magnetola,kitas elektrini sildytuva. Juk saviems vaikams. O jei ir renka ka tai bent jau matos rezultatai. Is tu pinigeliu daromi remontai,perkama patalyne ir pan. Sakau tik tai ka matau pati.
Nemanau,kad labai jau daug tu pinigeliu surenkama. Juk daug seimu neisgali tu pinigu sumoketi ir ju nepriversi jei neturi. O vaikuciai tikrai gerokai viska gadina taigi daug ka reikia atnaujinti kasmet tongue.gif
Atsakyti
Mes pabėgome iš šalia esančio "Kodėlčiuko" ir aš patenkinta šituo darželiu, auklėtojos thumbup.gif Svarbiausia vaikas gerai jaučiasi 4u.gif
Atsakyti
Pradedam galvot apie darželį g.gif
Svirnelis yra visai netoli. Tik iš išorės tai jis man nelabai kaip atrodo schmoll.gif Užėjus nebuvau. Norisi daugiau nuomonių apie šį darželį. Papasakokit, nepatingėkit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2006 03 18, 15:28)
Pradedam galvot apie darželį    g.gif
Svirnelis yra visai netoli. Tik iš išorės tai jis man nelabai kaip atrodo  schmoll.gif  Užėjus nebuvau. Norisi daugiau nuomonių apie šį darželį. Papasakokit, nepatingėkit  mirksiukas.gif

O kodel isore nepatinka. Zaidimams vietos daug,visi like nuo seniau zaidimai nesuluze tvarkingi,dabar vienoj pusej ir medine ciuozyne pastate. Grupes maciau dvi. Abiejos visai jaukios bet tai kaip atrodys grupe labiau nuo aukletoju ir tevu priklauso. Aukletojos bent jau mazojo fantastiskos!!! O kiek girdejau ir paruosiamuku mokytojos labai fainos tongue.gif
Man butent erdve lauke patiko. Minetas kodelciukas gal ir geresnis bet vietos zaidimams schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2006 03 18, 13:28)
Pradedam galvot apie darželį    g.gif
Svirnelis yra visai netoli. Tik iš išorės tai jis man nelabai kaip atrodo  schmoll.gif  Užėjus nebuvau. Norisi daugiau nuomonių apie šį darželį. Papasakokit, nepatingėkit  mirksiukas.gif

Mano didysis šitą darželį lankė, kol gyvenom Kaune. Jam labai patiko thumbup.gif . Pradėjom nuo lopšelio, ir dar vienus metus lankė. Auklėtojos visos buvo labai labai thumbup.gif , dažnai į lauką eidavo, svarbiausia, lauke yra kur pasiausti vaikams mirksiukas.gif .
Aš šitam darželiui labai didelę nostalgiją jaučiu, nes pati jį lankiau ax.gif blush2.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Anerii @ 2006 04 07, 16:23)
Zaidimams vietos daug,visi like nuo seniau zaidimai nesuluze tvarkingi,dabar vienoj pusej ir medine ciuozyne pastate.  O kiek girdejau ir paruosiamuku mokytojos labai fainos


QUOTE(aisteba @ 2006 04 14, 11:43)
Mano didysis šitą darželį lankė, kol gyvenom Kaune. Jam labai patiko thumbup.gif . Pradėjom nuo lopšelio, ir dar vienus metus lankė. Auklėtojos visos buvo labai labai thumbup.gif , dažnai į lauką eidavo, svarbiausia, lauke yra kur pasiausti vaikams


Dėkui už išsakytą nuomonę 4u.gif

Dar turim laiko pagalvot. Reiks užeit į vidų apsižiūrėt, pašnekėt. Tik man šalia esantis, berods "Kodėlčiukas" , iš lauko pasirodė fainesnis, tvarkingesnis. Gal klaidingą nuomonę susidariau. Juk ne išorė svarbu, o kaip vaikas tenai jausis.

O prieš kiek laiko ėjot tartis dėl darželio?
Atsakyti
vikaliu, jei tu galvoji leisti i lopšelio grupę, tau reikėtų paskubėti, nes dažniausiai darželiuose būna tik po vieną tokio amžiaus vaikų grupę.Sėkmės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dute @ 2006 04 25, 09:15)
vikaliu, jei tu galvoji leisti i lopšelio grupę, tau reikėtų paskubėti, nes dažniausiai darželiuose būna tik po vieną tokio amžiaus vaikų grupę.


Na iki 2 metų tai dar neleisiu ax.gif O kokio amžiaus vaikai jau priimami į darželio grupes? Ar nuo 3 metų? Ar skirtingai?
Atsakyti
Šiaip lopšelio grupėje vaikai iki ~3m. Kitą rudenį tavo mažoji turėtų eiti į darželio grupę 4u.gif O ar į darželio grupę priima anksčiau nzn
Atsakyti