Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: Smalsutis

Kokie yra geri l/d Dainavos raj.?
Prieš kiek laiko reikia užrašyti savo mažuosius į eilę? ar reikia laukti metus ar panašiai?
Pageidautina, kad nereiktų nešti didelės dovanos vedėjai, kad sutrumpėtų eilute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lorikas @ 2005 01 05, 14:11)
Kokie yra geri l/d Dainavos raj.?
Prieš kiek laiko reikia užrašyti savo mažuosius į eilę? ar reikia laukti metus ar panašiai?
Pageidautina, kad nereiktų nešti didelės dovanos vedėjai, kad sutrumpėtų eilute smile.gif




savo dicke vedu i Smalsuti.Tikrai geras darzelis.Atvedziau savo dukra tik atvaziavus i Kauna,balandi.Sako,ateikit rugseji.Kazkaip pasiseke.Girdejau visko.Vieno berniuko mama nese,sake,paime.As nenesiau nieko.Ir ka?rezultatas tas pats.Priimti abu vaikai.
dabar uzrasineju savo maze,irgi einasi gerai.
o darzelis dirba pagal Valdorfo sistema!Tikrai geras. thumbup.gif
Atsakyti
Smalsutis tikrai nėra Valdorfo darželis, jame yra nebent kelios grupės, dirbančios pagal tą sistemą thumbup.gif
QUOTE(Boni @ 2005 01 09, 19:51)
savo dicke vedu i Smalsuti.Tikrai geras darzelis.Atvedziau savo dukra tik atvaziavus i Kauna,balandi.Sako,ateikit rugseji.Kazkaip pasiseke.Girdejau visko.Vieno berniuko mama nese,sake,paime.As nenesiau nieko.Ir ka?rezultatas tas pats.Priimti abu vaikai.
dabar uzrasineju savo maze,irgi einasi gerai.
o darzelis dirba pagal Valdorfo sistema!Tikrai geras. thumbup.gif

Atsakyti
As vedu savo maze i si darzeli ir galiu pasakyti,kad labai nusivyliau...Nors pries tai i ta pati darzeli ir net pas ta pacia aukletoja leidau ir vyresniaja...Tiesiog aukletoja visokiu metodiniu priemoniu gaminima(kas privaloma jai paciai),kilimu valyma sukrauna mamoms.Teciams-"privalomas" stalu dazymas,nors kasmet renkama pinigu grupes dailinimui...O vasarine stovykla-is viso kazkoks nesusipratimas,kai vaikams leidziama laistytis vandeniu ir liepia atsinesti persirengti...Galbut tai nieko tokio sveikiems vaikams,bet kai dukra kiekviena menesi serga ausu uzdegimu... doh.gif Tas aukletoju "novatoriskumas" irgi nieko gero...
Atsakyti
i kokia grupe vedi vaikus? as manau kad tai labai geras darzelis. ir pati esu dirbusi jame ir pazystu visas darbuotojas. kelios aukletojos tikrai labai geros. nors yra ir tokiu pas kurias gyvenime vaiko as nevesciau ir kitiems nesiulyciau. bet daugumoj yra labai fainas kolektyvas mylintis vaikus
Atsakyti
QUOTE(eglisake @ 2005 07 11, 20:48)
i kokia grupe vedi vaikus? as manau kad tai labai geras darzelis. ir pati esu dirbusi jame ir pazystu visas darbuotojas. kelios aukletojos tikrai labai geros. nors yra ir tokiu pas kurias gyvenime vaiko as nevesciau ir kitiems nesiulyciau. bet daugumoj yra labai fainas kolektyvas mylintis vaikus

Jei ten dirbai-tuo labiau neverta sakyti,kurioj grupej cia vyksta tokie dalykai...Tiesiog tai tik mano vienos asmenine nuomone ir aukletoja tikrai gerai dirba.Taciau vien todel,kad tevams sukrauna savo vaizdiniu priemoniu gamyba,man nepatiko (beje,as pati- buvusi pedagoge,zinau,kam priklauso gaminti tas priemones...)...
Atsakyti
jei taip yra tada jo. bet as nebuvau girdejusi tokiu dalyku. bet yra tikrai keletas aukletoju nezinanciu kaip su vaikais bendrauti
Atsakyti
Šitas daržas man po langais, bet į jį savo vaikų nevedžiau ir nevesiu schmoll.gif Užtenka, kad vasarą, kai savam daržui atostogaujant mėnesį ėjo, pasižiūrėjau schmoll.gif Ir šiaip jau apie jį nuomonę turiu - geriau jau 15 minučių paėjėsim iki normalaus darželio tongue.gif

O ir vedėja su didelėm kišenėm dry.gif
Atsakyti
Na nežinau apie ką jūs šnekat,aš pati į šitą darželi vedu abi savo dukras,didžioji jau perėjo į kitą grupę kur pasikeitė ir auklėtojos,jai tiek viena tiek kita grupė labai patinka,mažoji į darželį bėga biggrin.gif O tos vasarinės stovyklos,sakyčiau puiku thumbup.gif Kas baisaus,kad jie tuo vandeniu pilstosi,o jūs užaugot vandeniu neapsipylusios?Man kažkaip keista g.gif Auklėtojos geros,vaikas 6 metų puikiai skaito knygas,yra kviečiamas dalyvauti į visokius renginius,dainuoja,vaidina,keliauja su pasiruoštomis programomis į kitus darželius...Jėga,o ir man labai smagu biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dar vienas niunansas...Pries Kaledas grupeje buvo renkama po...105 Lt is kiekvieno vaiko. O gerokai po Kaledu buvo pasakyta,kad pinigu neuzteko tam,kam buvo renkama blink.gif Jau cia buvo galima net saldytuva gera nupirkti uz tiek pinigu...

Ka gi,nenubiednejom, bet atrodo ne kaip tokios rinkliavos....Tiesa,bet dabar darzelyje koridoriuose klojamos naujos plyteles. Tai nors tiek.
Atsakyti
Na gerai,klojamos plytelėsbet ar tam buvo renkami pinigai? blink.gif Mano dukros dviejose skirtingose grupėse,bendrauju su kita mama iš dar kitos grupės,niekur negirdėjau apie tokias rinkliavas... schmoll.gif Rinkom Kalėdom po 50,bet tai juk normalu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2006 02 17, 20:01)
Na gerai,klojamos plytelėsbet ar tam buvo renkami pinigai? blink.gif Mano dukros dviejose skirtingose grupėse,bendrauju su kita mama iš dar kitos grupės,niekur negirdėjau apie tokias rinkliavas... schmoll.gif Rinkom Kalėdom po 50,bet tai juk normalu g.gif


Ka as ir noriu pasakyti,kad vienoje grupeje labai negraziai daroma su rinkliavomis...Pradzioj surinko po 50 Lt,po savaites seke "extra" susirinkimas,kuriama buvo "nutarta",kad pritruko ir reikia dar po 55 Lt. Beje,apie plyteles nebuvo jokios kalbos. Isvis neaisku,kur nuplauke visi surinkti pinigeliai. Vaikai net dovanu normaliu negavo :tik po saldainiu dezute...Ir galima paskaiciuoti,kiek buvo surinkta,jei kiekvienas dave po 105 Lt., o grupeje yra 25 vaikai... blink.gif
Atsakyti